Úvod Oznámení Jarní soutěž s HFOshop.cz

Jarní soutěž s HFOshop.cz

1 068
0

Opět tu máme soutěž, kterou vyhlašujeme společně s internetovým obchodem HFOshop.cz. Tento internetový obchod je jediným autorizovaným e-shopem pro prodej americké značky Cabela’s v ČR. O firmě Cabela’s jsme psali už v minulém soutěžním článku.

HFOshop.cz

O co se soutěží tentokrát?

1x (hlavní cena) Podběrák na ryby Cabela’s v hodnotě 1.100,- Kč – Skládací podběrák pro snadnou přepravu a skladování. Lehké provedení v hliníku s teleskopickými rukojeťmi. Podběrák je vhodný pro lehkou kaprařinu a nebo pro lov na přívlač.

9x Poukaz na nákup za 500,- Kč – platí na HFOshop.cz.

podběrák
1. cena – Podběrák na ryby Cabela’s v ceně 1.110 Kč

Pravidla soutěže

1) Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní členové kaprařského fóra na LovKapra.com. Pokud ještě nejste registrováni, můžete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám přináší další výhody (jedinečné jméno a rozšířené funkce). Do soutěže budou započítáni i nově registrovaní uživatelé za podmínky, že napíšou do diskuzního fóra na LovKapra.com alespoň jeden libovolný příspěvek.

Tip: Pokud nevíte, co zrovna napsat, tak se třeba představte v sekci Představ se! a napište tam něco o sobě. Bude však brán v potaz i jakýkoliv jiný diskuzní příspěvek nebo nově založené téma na fóru.

Stručně řečeno: Musíte být registrovaným uživatelem kaprařského fóra + mít někde v diskuzi alespoň jeden napsaný příspěvek.

2) Každý registrovaný člen se může zúčastnit soutěže pouze jednou! Nevytvářejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude počítán.

3) Musíte správně odpovědět na níže zveřejněné soutěžní otázky (celkem 3 otázky). Ty je možné velmi jednoduše odeslat pomocí níže uvedeného formuláře. Nezapomeňte vyplnit veškeré povinné údaje ve formuláři.

Obecné informace k soutěži

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni pracovníci a majitelé HFOshop.cz a LovKapra.com, a to včetně jejich rodinných příslušníků.

Soutěž probíhá v termínu od 29.4. do 26.5.2013 včetně. Zpracování a losování vítěze bude v režii redakce webu LovKapra.com. Losovat se bude pouze z těch členů kaprařského fóra, kteří odpověděli správně na všechny otázky. Výsledky soutěže budou po zpracování zveřejněny na LovKapra.com.

Losování proběhne (stejně jako v minulých soutěžích) pomocí nezávislé služby Náhodně.cz.

Soutěž ukončena dne 27.5.

Přejeme vám hodně štěstí v soutěži! Chcete-li, můžete se také zařadit mezi fanoušky HFOshop.cz na Facebooku a mít přehled o všech novinkách Cabela’s v ČR. Stačí kliknout níže na „To se mi líbí“.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: