Úvod Oznámení Soutěž o produkty značky Cabela’s (HFOshop.cz)

Soutěž o produkty značky Cabela’s (HFOshop.cz)

1 644
1

LovKapra.com ve spolupráci s e-shopem HFOshop.cz, jediným autorizovaným e-shopem pro prodej značky Cabela’s v ČR, vyhlašuje soutěž pro všechny registrované uživatele kaprařského fóra! Soutěž trvá až do 30.9.2012 včetně. Nezapomeňte se tedy zúčastnit!

HFOshop.cz

O firmě Cabela’s

Cabela’s je největší světový prodejce v oblasti myslivosti, rybářství a outdoorového příslušenství. Firma vznikla v roce 1961, kdy Dick Cabela přišel s plánem prodeje rybářské mušky, kterou si koupil během výstavy nábytku v Chicagu. Po návratu domů do města Chappell v Nebrasce, dal Dick inzerát do místních novin: 12 ručně vázaných mušek za 1 $. Na tento inzerát dostal 1 odpověď.

Neodbytný Dick však vytvořil nový plán. Přepsal inzerát na 5 ručně vázaných mušek za 25 centů + poštovné a uveřejnil ho v národních novinách s bezplatnou inzercí. Netrvalo dlouho a začaly přicházet objednávky z celé země. Ke každé objednávce přibalil katalog položek, které Dick a jeho žena Mary přidali do své nabídky. Na začátku Dick a Mery řídili svou firmu od kuchyňského stolu ve svém domě ve městě Chappell.

V roce 1964, po neustálém růstu, přestěhovali podnik do suterénu obchodu s nábytkem, později do dalších budov v Chappell. V roce 1969 byl Cabela’s v provozu o rozloze 5000 m2, hned vedle prodejny John Deere v centru města Sidney v Nebrasce.

Dnes sídlo firmy Cabela’s zabírá rozlohu o více než 25 000 m2.

Základním konceptem společnosti je jeho proslulý katalogový obchod. Cabela’s má téměř 100 různých katalogů za rok, a to včetně speciálních knih se zaměřením na takové aktivity jako je lukostřelba, muškaření, myslivost. Cabela’s je mezinárodně známá firma také díky cenově dostupnému a kvalitnímu outdoorovému vybavení. Katalogy Cabela’s jsou odesílány do 125 zemí světa.

V České Republice je jejím autorizovaným a jediným dealerem firma Ing. Petr Soukal, která provozuje internetový obchod www.hfoshop.cz.

O co se soutěží?

1. cena = voucher na částku 3.000,- pro nákup v HFOshop.cz

2. cena = voucher na částku 1.000,- pro nákup v HFOshop.cz

Všichni během trvání soutěže = pokud do objednávky uvedete heslo „lovkapra.com“, dostanete automaticky 10% slevu na Váš nákup (platí pouze v době trvání této soutěže).

Pravidla soutěže o vouchery

– Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní členové kaprařského fóra na LovKapra.com. Pokud ještě nejste registrováni, můžete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám přináší další výhody (jedinečné jméno a rozšířené funkce). Do soutěže budou započítáni i nově registrovaní uživatelé za podmínky, že napíšou do diskuzního fóra na LovKapra.com alespoň jeden libovolný příspěvek. Tip: Pokud nevíte, co zrovna napsat, tak se třeba představte v sekci Představ se! a napište tam něco o sobě. Bude však brán v potaz i jakýkoliv jiný diskuzní příspěvek nebo nově založené téma na fóru. Stručně řečeno: Musíte být registrovaným uživatelem kaprařského fóra + mít někde v diskuzi alespoň jeden napsaný příspěvek.

– Každý registrovaný člen se může zúčastnit soutěže pouze jednou! Nevytvářejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude počítán.

Musíte správně odpovědět na níže zveřejněné soutěžní otázky. Vše odešlete pomocí formuláře, který se nachází přímo v tomto článku.

Obecné informace

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni pracovníci a majitelé HFOshop.cz a LovKapra.com, a to včetně jejich rodinných příslušníků.

Soutěž probíhá v termínu od 27.8. do 30.9.2012 včetně. Zpracování a losování vítězů bude v režii majitele webu LovKapra.com. Losovat se bude pouze z těch členů kaprařského fóra, kteří odpověděli správně na všechny otázky. Výsledky soutěže budou po zpracování zveřejněny na těchto stránkách. Výherci voucherů budou kontaktováni e-mailem a jejich jména budou zveřejněny na konci tohoto článku.

Losování proběhne (stejně jako v minulých soutěžích) pomocí nezávislé služby Náhodně.cz.

Soutěž byla ukončena 30.9.2012

Výsledky soutěže v článku: Vítězové voucherů na nákup v HFOshop.cz

Připomínáme: AKCE během trvání soutěže = pokud do objednávky na HFOshop.cz uvedete heslo „lovkapra.com“, dostanete automaticky 10% slevu na Váš nákup (platí pouze v době trvání této soutěže).

Máte-li nějaké dotazy, napište nám je do komentářů u tohoto článku, odpovíme Vám. Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

HFOshop.cz

Komerční sdělení

1 KOMENTÁŘ

  1. Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing, která se koná v Praze od 24. 1. 2013 do 27. 1. 2013. For Hunting, For Fishing nabízí svým návštěvníkům tradičně bohatý sortiment pro lovce, myslivce a rybáře. Součástí veletrhu je kulturní a doprovodný program.
    Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For FishingProdukty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing

    Zboží značky Cabela’s prezentuje na Zahradě Čech partnerská firma Ing. Roman Jelínek, Ph.D. – Poradenství – Služby – Velko a maloobchod.

Chcete-li, můžete přidat komentář: