Úvod Oznámení Soutěž: Vítězové voucherů na nákup v HFOshop.cz

Soutěž: Vítězové voucherů na nákup v HFOshop.cz

800
2

Přinášíme vám jména výherců v soutěži o vouchery na nákup v HFOshop.cz. Soutěž byla oficiálně ukončena uplynutím posledního zářijové dne, tedy 30.9.2012. Následně jsme seřadili jména uživatelů kaprařského fóra, kteří správně odpověděli na zveřejněné otázky a splnili veškeré podmínky soutěže.

Ze soutěže museli být bohužel vyřazeni následující registrovaní uživatelé diskuzního fóra, neboť nesplnili veškeré podmínky soutěže (neměli na fóru dosud napsaný ani jeden vlastní příspěvek). Jsou jimi: doktorx55, rybar z NZ, Iverosa a krenka. Příště si prosím důkladně přečtěte podmínky soutěže… Všichni ostatní byli do losování zahrnuti. Losovali jsme stejně jako minule náhodným výběrem, který provedl počítač. Využili jsme nezávislého systému Náhodně.cz.

Jména vítězů

Počítač vylosoval následující 2 uživatele kaprařského fóra, kteří vyhráli vouchery:

ID výherce / výhra
busemi – voucher na částku 3.000,- pro nákup v HFOshop.cz
hokej – voucher na částku 1.000,- pro nákup v HFOshop.cz

Poznámka: Nelekejte se, že uživatel hokej má ve statistice na fóru 0 příspěvků. V době konání soutěže měl na fóru v bazaru inzerát, který už je smazán. Jelikož příspěvek měl, mohl být tedy zařazen do losování.

Výhercům gratulujeme a během dnešního dne jim přijde e-mail se slevovým kódem, který jim z jejich objednávky v HFOshop.cz odečte příslušné částky.

Protokol o losování, ověřovací pečeť

Kliknutím na pečeť si můžete ověřit výsledky soutěže:

HFOshop.cz

Komerční sdělení

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Rad bych poděkoval za cenu, kterou jsem získal tady na Lovkapra.com a eshopu HFOshop.cz. Výrobek, který jsem získal za voucher je naviják cabelaś.
    První dojmy, asi cca 3x odzkoušen, jsou jen pozitivní. Perfektní zpracování a design je velkou předností, bohužél záběrů nebylo mnoho, ale za to asi naviják nemůže.:) Ještě jednou díky.

  2. Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing, která se koná v Praze od 24. 1. 2013 do 27. 1. 2013. For Hunting, For Fishing nabízí svým návštěvníkům tradičně bohatý sortiment pro lovce, myslivce a rybáře. Součástí veletrhu je kulturní a doprovodný program.
    Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For FishingProdukty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing

    Zboží značky Cabela’s prezentuje na Zahradě Čech partnerská firma Ing. Roman Jelínek, Ph.D. – Poradenství – Služby – Velko a maloobchod.

Chcete-li, můžete přidat komentář: