Úvod Zábava Krádeže velkých ryb

Krádeže velkých ryb

4 006
0

Zdravím všechny rybáře. Jistě každý rybář se chce pochlubit fotkou toho svého trofejního kousku a ono to pořád nejde a nejde chytit. Mám pro vás radu, plno kaprů a i jiných pěkných ryb se dá ukrást na webu, nebo se dají i vaše malé úlovky při při troše šikovnosti zvětšit do kapitálních rozměrů. Stačí k tomu mít digitální foťák, počítač a nějaký program na úpravu fotek. Prostě si stáhnu odněkud něčí fotky velkých ryb, rybu s fotky vyříznu a přetáhnu do fotky své. Dá to trochu práce a chce to trpělivost, ale tak už to v rybařině chodí.

Taková povedená montáž trvá i několik hodin, ale je to pořád míň než strašit celé dni u vody spotřebovat za tisíce žrádla a chytit stejně prd. Zde je několik ukázek. Mám jich plno, ale pro ilustraci to musí stačit.

obr
obr
obr

kapitální cejnek

obr

původní velikost ryby – to jsem alespoň chytil sám

to moc na chlubení není

obr

To je lepší – toho jsem švihnul na MRKu.

obr

Ujde, ale bude lepší

obr

ten je lepší

Nechci zpochybňovat krásné úlovky některých rybářů, ale když vidím některé fotky v časopisech, tak jsem na pochybách, jestli si také trochu nepomohli. Nejsem žádný grafik a zas tak moc to neumím, profík by to určitě udělal lépe.

Závěrem bych chtěl upozornit, že to myslím jako srandu a doufám, že mi nebude nadáváno do zlodějů a podvodníků. Ale co dělat přes zimu, když se nedá nahodit.

Zdravím všechny co se nemohou dočkat jara.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: