Úvod PR články Nová serie: Obrovští kapři na VIASAT EXPLORE

Nová serie: Obrovští kapři na VIASAT EXPLORE

2 036
0

Obrovští kapři v Jižní Africe, Maroku nebo Texasu! Sledujte každé pondělí ve 21:45 na VIASAT EXPLORE.

V červnu minulého roku jsme pro vás odvysílali dokument o třech rybářských nadšencích, jejichž největší vášní jsou nezvyklé rybářské úlovky v různých koutech světa. Tentokrát se vydali za svými šupinatými kamarády do Maroka, Texasu a Jižní Afriky, a svojí pouť zakončili v nedalekém Chorvatsku. Ryby však nebyly jediným adrenalinem, který na své další okružní cestě zažili.

paul-smith

Potápět se s bílými žraloky, chytat obrovské sumce či objevovat krásy safari – kde jinde než v Africe! Přicestování do krajiny na jižní straně polokoule během tropické bouře rozhodně Aliho, Toma a Neila neodradilo.

Severní Afrika pak byla pro tři rybářské dobrodruhy velkým lákadlem kvůli pronásledování obrovského kapra, o kterém se šířili zvěsti po celém okolí Marrákeše. Dostali se však dále, než původně plánovali, jejich cesta vedla ke známému jezeru Bin el Ouidane, kde v minulosti byli objeveni obrovští kapři.

V Texasu se Ali s přáteli vydal chytit místního borce známého jako Ictiobus resp. „Buffalo fish“, jehož přelstění nebyla žádná hračka. Brzy však přišli na to, že místní triky na tamní šupináče fungují nejlépe. Pokud si myslíte, že po rybolovu přijde zasloužený odpočinek, jste na omylu. Naše trio rybářských nadšenců se pustilo do nejedné adrenalinové aktivity, které místní oblasti nabízejí.

Kdybyste hledali oblast s nejplodnějšími řekami na velké kapry, nemusíte chodit ani příliš daleko. V Chorvatsku trojice dobrodruhů zakončila svoji pout a střetla se s těmi největšími kusy, se kterými se popasovala díky návnadě z plevele, která se ukázala jako nejúčinnější. Jak velké kusy kaprů se Alimu a jeho kamarádům podařilo nakonec zdolat? Dozvíte se v pokračovaní rybářského seriálu „Obrovští kapři“ na Viasat Explore.

www.viasatexplore.cz

Komerční sdělení
HODNOCENÍ: 1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 4,00 z maxima 5 hvězdiček)
Loading...

Chcete-li, můžete přidat komentář: