Úvod Kaprařská videa Podcast RYBOMÁNIE: David Fořt

Podcast RYBOMÁNIE: David Fořt

617
0

David Fořt je jedním z nejznámějších českých kaprařů, známý např. díky videím Carp time, televiznímu pořadu Za rybami po Česku nebo výrobou vlastního boilies.

David byl jedním z prvních lidí, které jsem si napsal na svůj seznam potenciálních hostů, a jsem moc rád, že nakonec na natáčení došlo. David je totiž permanentně ve velkém pracovním nasazení, a navíc to měl do studia přes celou republiku.

Davida zná jistě většina rybářů a z těch, kteří se zabývají lovem kaprů, ho znají určitě téměř úplně všichni. Bezesporu patří mezi nejvýraznější osoby tohoto rybolovného stylu u nás a to díky skvělým kaprařským filmům CARP TIME, provozování dnes již pozastaveného kaprařského serveru Carpfishing nebo např. výrobě vlastního boilies pod značkou G.B.U. Je toho ale mnohem víc.

S Davidem jsem se hned na začátku vrátil do minulosti k jeho rybářským začátkům, ale také k jeho historii coby muzikanta. Muzika ho totiž provází celým životem, v mládí hrál v několika kapelách a později byl rezidentním DJem v několika prestižních pražských klubech.

Mluvili jsme také o letech strávených v Anglii, kde, jak sám říká, zas tak moc nerybařil a dnes ho to mrzí. Dozvěděli jsme se také, jak vlastně probíhá výroba vlastního boilies a co celý proces obnáší, probrali jsme pak samozřejmě Davidovu rybářskou cestu od začátku až k dnešním dnům, zjistili jsme také, jak se vlastně v rybařině podniká a jaká úskalí na člověka mohou čekat. Když David vypráví svůj příběh, velice nelichotivě zmiňuje i Jakuba Vágnera, v části o sociálních sítích pak ve stejných emocích Bohumila Kunu.

V bonusové části, kterou uslyšíte pouze na Patreonu, pak mluvíme mimo jiné o sérii filmů točených pro Českou televizi s názvem Za rybami po Česku, která byla v televizi vysílána v minulém roce a sklidila úspěch u rybářů, ale i nerybářů.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: