Úvod Rozhovory Podcast Rybománie – O kaprařině se zakladatelem teamu Exil Carplife Ondrou Křížkem

Podcast Rybománie – O kaprařině se zakladatelem teamu Exil Carplife Ondrou Křížkem

217
0

Kaprařiny není nikdy dost, a tak jsem si do lodičky pozval zakladatele možná jediného opravdového kaprařského teamu Ondru Křížka.

Právě jeho team Exil Carplife byl pak v podstatě prvním tématem, kterým jsme náš rozhovor odstartovali. Ondra mi popsal, jak ho založil už jako dítě školou povinné, a mně pak bylo hned jasné, že taková věc na české kaprařské scéně nemá obdoby. V průběhu let se sice složení trochu měnilo, ale jádro teamu, který má dnes šest členů, zůstavá dodnes. Ondra mi vysvětlil, co vlastně znamená mít kaprařský team, jak spolu spolupracují, na čem zrovna dělají a na jaké jezdí výpravy.

Potom už jsme se posunuli ke kaprařině jako takové a povídali si o Ondrových zkušenostech, jeho nachytaných rybách a revírech, které navštěvuje.

Ke konci naší youtubové části se dostaneme k Urban fishingu, neboli chytání ve městě. Jak sám Ondra říká, byli se svým teamem první, kdo v ČR natočili video o kaprařině ve velkoměstě, konkrétně pak přímo z pražské Náplavky. Dostaneme se tím vlastně k videotvorbě, kterou je Ondra a celý jeho team pro veřejnost asi nejznámější. Se svojí partou se totiž již léta věnují natáčení úžasných kaprařských filmů, které můžete najít na jejich youtubovém kanálu, v budoucnu možná na jiné platformě, ale to se vše ještě uvidí.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: