Úvod Recenze a testy Přepravní vozík Trakker X Trail Galaxy Barrow – z mého pohledu

Přepravní vozík Trakker X Trail Galaxy Barrow – z mého pohledu

1 881
0

Vážení přátelé, nepřátele, anebo ti, kteří mi nemohou přijít na jméno. Chtěl bych se s vámi všemi podělit o svoje postřehy či zkušenosti s již výše zmíněným přepravním vozíkem od značky Trakker. Je tomu asi rok a čtvrt, co jsem vozík pořídil. Tudíž si myslím, že je to dostatečná doba napsat pár řádků o tomto produktu. I když se nám sezóna 2018 chýlí ke konci, tak pokud jste rybáři jako já, tak se dne 31. prosince 2018 jedna sezóna ukončí a hnedka 1. ledna 2019 nám další sezóna začne. Pokud to tedy počasí dovolí. Proto si myslím, proč si nepřečíst pár řádků o produktu, který byste si chtěli případně koupit. Nebudu dále popisovat co a proč. Proto se pohodlně usaďte a můžeme začít s rozebráním vozíku.

1

Určitě to u každého rybáře začne jako u mě. Jenže já jsem zaměřen a mé srdce ve značce s rybářským vybavením táhne k TRAKKERU. Proto jsem měl jasno už na začátku. Jenže když si člověk sedne, začne procházet produkty jak v ČR, tak ve světě, tak zjistí, že v ČR máme cenu poněkud vyšší. I já jsem začal pokukovat po jiné značce. Ale pak jsem došel k závěru, že oslovím opět a zase s radostí firmu Nikl.cz a vozík objednám tam. Jak říkám, cena nebyla nižší než ve světě, jak každý chce cenu podle UK, ale vím, že pokud by se něco stalo, tak to mám „u baráku“ cca 200km a věc bude vyřešena. Proto jsem si jej objednal opět u „Karla“.

Když mi přišel balíček druhý den od objednání domů, byl jsem zvědav, jaký „dáreček“ to bude. Již balení vozíku v krabici bylo super, nikde nic nelítalo a tudíž nic nebylo poškozeno. Přeci se jen bavíme o věci za nějaký ten tisíc.

2

Začal jsem s vybalováním vozíku a byl jsem velmi mile překvapen s váhou a jednoduchostí jeho prvního složení. To byla taková ta „láska na první pohled“. Sice mi to nikdo nevěřil, ale vždy říkám, tento vozík si nechám. Je opravdu super.

Jakmile jsem jej poskládal, tak jsem zjistil, že přední část vozíku není nutná, a tím se stal vozík ještě kompaktnější. Tudíž je lehčí a je možné jej používat za každé situace. Vozík má ve svojí výbavě jednu tašku, která je pro moje účely úplně dostačující. Jakmile byl vozík připraven do boje, vyrazil jsem s ním k vodě.

3

Z obrázku výše je patrné, že pevné a robustní zpracování je v místě největšího namáhání a to je v místě, kde jsou „řídítka“ celého vozíku. Trakker to má zdvojené, pevné, ale přitom se to velmi jednoduše skládá. Je zde také vidět taška, která je součástí vozíku v základní výbavě. Jak jsem již řekl – pro moje účely dostačující.

4

Tento vozík velmi rád využívám na vycházky, které netrvají klidně déle než 1-2 hodiny. Plno lidí mi říká, že na tak krátkou dobu by na ryby ani nešli. Jenže já mám vše připraveno, a když si řeknu, že jdu, tak mám za 10 minut vše v autě a za další 15 minut jsem většinou na místě, kde potřebuji. Tudíž mi cesta k vodě trvá cca 25 minut a do 30 minut mám nahozeno. Potom vydržím u vody cca 1-2 hodiny a domů. Jsou to místa, kam si chodím v průběhu roku krmit. Proto si myslím, že se dá ryba za tak krátkou dobu chytit. Tento vozík pojme na „rychlovycházku“ vše, co potřebuji.

Potom ale přijde čas, kdy jdu k vodě na odpoledne a chci si s sebou vzít více věcí. Potom přijde na řadu přední část vozíku, o které jsem se zmínil již dříve. Tuto část nepoužívám, když nejdu s více věcmi. Není totiž potřeba. Ale pokud chci mít více místa pro vybavení, tak to není problém. Potom můžu na vozík naložit, co je potřeba. Tento vozík hravě vybavení odveze na jakoukoli vzdálenost a myslím si, tedy z vlastní zkušenosti vyzkoušeno, že toho nevezl málo (viz foto níže).

5

Jedná se o velmi příjemně zpracovaný vozík, který je vyroben z hliníku. Tento materiál dává vozíku sílu, ale také lehkost. Váha je pro mě důležitá při manipulaci v autě. Potom už to není tolik důležité, jelikož vozík jede po zemi. Dále bych určitě vyzdvihnul velmi příjemná držadla vozíku, která netlačí do rukou a jsou i vetší, tudíž se dají držet pevně.

Pro mě osobně je super malé úzké kolo, které nemá takový odpor při přesunu. Určitě bych si koupil silnější kolo, které se dá dokoupit, ale v případě, že bych většinu svých vycházek měl v plném naložení. Také bych opět vyzdvihnul tašku, která je součástí balení, a do které se vejde dost věcí – jako například oblečení nebo jídlo. Pokud se budeme bavit o skladnosti v autě, tak nemám jediný problém vozík v „převozním“ stavu dostat do kufru Octavie I sedan.

6

Závěrem bych chtěl shrnout, že se jedná o velmi elegantní a propracovaný přepravní vozík rybářského vybavení od značky TRAKKER. Velmi silný pomocník, ale přitom je lehký. Proto jej můžu vřele doporučit všem, kdo se poohlíží po přepravním vozíku. Určitě se nedívejte na cenu, protože v tomto případě to nejsou vyhozené peníze za značku, ale jsou to dobře investované peníze pro pomocníka na dlouhou dobu. Jak jsem již psal výše, já vždy věci od značky Trakker kupuji přímo u Nikl.cz a jelikož jsem nikdy nemusel nic reklamovat, tak nemůžu hodnotit, ale jednou bylo potřeba dohledat doklad k zakoupené věci, a když máte registraci, tak to není vůbec žádný problém. Věřím, že takto by se řešila i reklamace. Šťastnou ruku při výběru přepravního vozíku na ryby a ti, co dají na má slova, věřím, že budou spokojení jako já.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Přepravní vozík Trakker X-Trail Galaxy Barrow koupíte výhodně na e-shopu Chyťapusť.cz

Klady a zápory

+ Váha – Pořizovací cena
+ Skladnost při převozu – Nemožnost sundání bočnic
+ Variabilita (menší velikost či rozšíření na delší vycházku)
+ Možnost dokoupení širšího kola
+ Systém uchycení řídítek

Tibor Bugyi

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: