Úvod Rozhovory Rozhovor s Carp Teamem IMT

Rozhovor s Carp Teamem IMT

5 593
2

Tentokrát jsem se rozhodl, že vyzpovídám také slovenské kolegy s Carp Teamu IMT. Zajímá-li vás, co zajímavého o sobě napsali a prozradili, přečtěte si tento rozhovor, kde se dozvíte více informací o tomto teamu. Začneme tradičně…

1. Kdy a proč jste se rozhodli založit svůj Carp Team?
Myslím, že je ťažke hovoriť o nejakom konkrétnom roku, ale vidím to tak na 5rokov fungovania mojej spolupráce z otcom. On je rybárom už niekoľko desiatok rokov, ja chytám ryby od svojich necelých 4 rokov a som vďačný za to len jemu! Lov kaprov nám dal toho veľa…doslova sme sa zamilovali do lovu kaprov, asi každý vie o čom rozprávam…sme ľudia ktorí milujú adrenalín a toto je pre nás to ,,pravé orechové“.

lov kaprů

2. Odkud jste a kolik členů má váš Team?
Pochádzame z Považskej Bystrice, čo je na severozápadnom Slovensku. Náš tým sa skladá z 2 členov- Ivan Teplan, Martin Teplan. Na ryby chodíme vačšinou sami, ale niekedy z kamarátmi, alebo ja často chodievam iba z priateľkou!

členové teamu
Ivan Teplan (osobní rekord: kapor 19,6kg) a Martin Teplan (osobní rekord: kapor16,5kg, amur 20,5kg a 22,5kg)

3. Jaký revír nejčastěji navštěvujete?
Najviac času trávime na VN Nosice, čo je neďaleko nášho bydliska, ale jazdíme aj na okolité rieky ,napríklad Váh alebo Hričovský kanál. Ale návštevujeme aj iné územia Slovenskej republiky. Ja tretí rok študujem rybársku školu, ktorá sídli neďaleko Bratislavy, tak navštevujem aj okolité rieky a vo veľkej miere jazerá a štrkoviská.

úlovky

4. Preferujete svazové nebo soukromé vody?
Samozrejme že preferujeme zväzové vody, ale aj zopárkrát sme sa rozhodli navštíviť nejaké súkromné vody.

5. Jak se stavíte k metodě C&R (chyť a pusť)?
To je pre nás samozrejmosťou, ale viete ako to je vždy sa niekto nájde, na Slovensku je pár revírov z týmto “režimom”, ale to je nič. Keby sa všetci ľudia správajú ako športový rybári, nemuseli by sme sa báť o to, čo tu budeme za pár rokov vyťahovať z vody! Takže ,,Kapor je kamarát a kamaráti sa nejedia :-).

pouštění velkého amura

6. Máte nějakou veselou (publikovatelnou) historku od vody?
Je ich veľa, určite ich nájdete v článkoch zverejnených či už na webových stránkach, alebo v časopisoch, v ktorých boli naše články zverejnené :-).

sumec

7. Máte nějaké sponzory, nebo do všeho investujete ze svého?
Ivan Teplan – tester SBS Baits a Essential Baits, Martin Teplan – LK Baits.

úlovek

8. Máte nějakou svou vlastní internetovou stránku, pokud ano, co se na ní mohou návštěvníci dozvědět?
Máme, funguje približne 2 roky – www.imtbaits.wbl.sk, tam nájdete všetko potrebné o nás aj kontakt na nás, takže neni problém, ak máte hocijakú otázku zkontaktovať sa na naše e-mailové adresy!

9. Jaké má váš Carp Team plány do budoucna?
Určite ísť niekam do zahraničia, či už Francúzsko, Taliansko alebo iné štáty. Zatiaľ sme navštívili len Slovensko a Česko, skoro domáca pôda, tak to by bolo také niečo do budúcna, ísť niekam von.

úlovek kapra

10. Je něco, co byste chtěli vzkázat ostatním kaprařům prostřednictvím LovKapra.com?
Prajem vám veľa úspechov a veľa pustených rýb z pozdravom E.S.W. Carpfishing Team. C&R 🙂

Chyť a pusť

Děkuji za rozhovor a přeji Vám hodně kaprů na prutu!

Komerční sdělení

2 KOMENTÁŘŮ

Chcete-li, můžete přidat komentář: