Úvod Rozhovory Rozhovor s Carp Teamem J+J

Rozhovor s Carp Teamem J+J

1 878
0

Tentokrát na mnou položené otázky odpovídali členové Carp Teamu J+J. Pokud vás zajímá, co o sobě napsali a prozradili, přečtěte si tento rozhovor, kde se dozvíte více informací o tomto teamu.

1) Kdy a proč jste se rozhodli založit svůj Carp Team?

Team jsme založili spolu s kolegy před pěti lety, a to ve spojení dvou měst Jablonec a Jiřice. Poznali jsme se totiž na Orlíku a docela jsme vytvořili slušnou partu. Dnes už jsou s námi i kolegové ze Zlína.

1

2) Odkud jste a kolik členů má váš Team?

Jsme z Jablonce, Jiřic a Zlína. Nyní je nás šest a rozdělujeme se na různé revíry a také dle možností a času.

3) Jaký revír nejčastěji navštěvujete?

Nejnavštěvovanějšími revíry jsou Štít (tam už to tedy za moc nestojí, a tak hledáme novou vodu). Dále je to Labe, Ostrov nad Oslavou, Koblov, Slovensko a příští rok se chystáme také do Maďarska.

4) Preferujete svazové nebo soukromé vody?

Osobně preferuji vody soukromé a hlavně chyť a pusť (odpovídá Jarda Rabiňák).

3

5) Jak se stavíte k metodě C&R (chyť a pusť)?

Perfektní sytém a je nutné si pamatovat, že každá ryba kterou pustíme zpět do vody, tak se nám vrátí a na to mnoho rybářů zapomíná.

6) Máte nějakou veselou (publikovatelnou) historku od vody?

Historek je plno, třeba ta poslední je, že teď se jeden kolega (ne od nás s týmu) trochu více opil a šel si hajnout do auta. Tam se mu nelíbilo, že má hlavu z kopce a tak si žacal vesele popojíždět autem, až mu auto ujelo do vody. Závěr byl takový, že ho trochu víc utopil a my jsme volali na pomoc požárníky.(Jo jo pít se má s mírou).

4

7) Máte nějaké sponzory, nebo do všeho investujete ze svého?

Spolupracujeme s firmou Carpservis Václavík, je to dobrá a solidní spolupráce. Myslím, že dnes mít vůbec nějakého sponzora je zázrak, ta doba je už dávno pryč.

8. Máte nějakou svou vlastní internetovou stránku, pokud ano, co se na ní mohou návštěvníci dozvědět?

Máme dost velké zázemí na stránkách lovkapra.com a carpservis.cz. Kromě toho je dost publikací v časopisech, a tak si myslím, že to bohatě stačí.

9) Jaké má váš Carp Team plány do budoucna?

Plány by byli, ale záleží na financích, času a jiném. Příští rok bychom chtěli navštívit Madarsko a Slovensko.

10) Je něco, co byste chtěli vzkázat ostatním kaprařům prostřednictvím LovKapra.com?

Určitě to, že když nás pánové kolegové někde potkají, tak si nemusí myslet, že jsme nějaký mistři. Přivítáme do svého spolku rádi jiné kolegy i zkušenosti. A rozhodně bychom se měli zamyslet nad tím, jak se k vodám a rybám chováme a něco s tím začít dělat, aby mezi námi nezůstali jen samý kaprožrouti…cha cha.

2

Petrův zdar.

Děkuji za poskytnutí rozhovoru.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: