Úvod Rozhovory Rozhovor s Carp Teamem Sedlčany

Rozhovor s Carp Teamem Sedlčany

2 935
0

Tentokrát na mnou položené otázky odpovídali členové Carp Teamu Sedlčany. Pokud vás zajímá, co o sobě napsali a prozradili, přečtěte si tento rozhovor, kde se dozvíte více informací o tomto teamu.

1) Kdy a proč jste se rozhodli založit svůj Carp Team?

Náš team jsme založili po dlouhých debatách a rozmýšlení 1. ledna 2006. Jelikož jsme se seznámili o rok dříve všichni a podnikli jsme spolu dosti krásných výprav a opravdu jsme si všichni moc pěkně rozuměli, tak slovo dalo slovo a z té naší super party jsme chtěli udělat něco víc, a tak jsme založili team.

1

2) Odkud jste a kolik členů má váš Team?

V době, kdy jsme zakládali náš team, bydleli jsme všichni v Sedlčanech, a proto jsme náš team pojmenovali po našem městě. Náš team má 3 členy a všichni si perfektně rozumíme, což je základ všeho.

3) Jaký revír nejčastěji navštěvujete?

Nejčastěji navštěvujeme více revírů ,ale asi nejvíce Retenční nádrž u nás v Sedlčanech – je to velice těžká voda a samozřejmě je to svazová voda, ale jinak jezdíme hlavně na řeku Vltavu, kde nás moc fascinuje příroda a klid a samozřejmě kapři. U nás v Sedlčanech držím rekord kapra 94 cm a 15 kilo.

2

i štiku se občas podaří chytit…

4) Preferujete svazové nebo soukromé vody?

Asi z 99% preferujeme svazové vody, ale párkrát jsme byli na jednom nádherném soukromém rybníku nedaleko Sedlčan, kde také držím rekord kapra 92 cm a 17 kilo (lysec), ale jinak opravdu jezdíme na vody svazové.

3

5) Jak se stavíte k metodě C&R (chyť a pusť)?

Metody chyť a pusť se drží celý náš team a je to naše heslo. Pouštíme opravdu všechny námi ulovené ryby.

6) Máte nějaké sponzory, nebo do všeho investujete ze svého?

Sponzory buhužel nemáme, ale moc bychom si přáli nějakého mít a snažíme se je sehnat, ale není to vůbec jednoduché, snad se nám to jednou podaří. Jelikož bychom se chtěli věnovat i jiným lokalitám třeba Labi atd…a na to potřebujeme pomoc od sponzora.

4

7) Máte nějakou svou vlastní internetovou stránku, pokud ano, co se na ní mohou návštěvníci dozvědět?

Stránky samozřejmě máme, ale budeme na nich dělat velice razantní změny – nové fotky, videa, články atd…, takže zatím nechceme stránky zveřejňovat, ale až budou kompletně předělány, tak vše dáme vědět.

8) Jaké má váš Carp Team plány do budoucna?

Plány máme, a to především věnovat se více jiným lokalitám, jak jsem již říkal třeba Labi, to nás moc láká.

5

9) Je něco, co byste chtěli vzkázat ostatním kaprařům prostřednictvím LovKapra.com?

Ano, chtěli bychom všem rybářům popřát mnoho překrásných úlovků a nádherných chvil strávených u vody a chtěli bychom poděkovat Vám za otázky. Kdyby měl někdo jakékoliv dotazy na nás, tak všem rádi odpovíme.

Za C.T. Sedlčany Michal

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: