Úvod Rozhovory Rozhovor s KaprTeamem Málkov

Rozhovor s KaprTeamem Málkov

4 102
0

Založit náš KaprTeam jsme se rozhodli na podzim v roce 2006, poté co jsme absolovovali první společnou výpravu na soukromý revír a oficiálně jsme byli zaregistrováni na Ministerstvu vnitra jako občanské sdružení KaprTeam Málkov.

1) Kdy a proč jste se rozhodli založit svůj Carp Team?

Založit náš KaprTeam jsme se rozhodli na podzim v roce 2006, poté co jsme absolovovali první společnou výpravu na soukromý revír a oficiálně jsme byli zaregistrováni na Ministerstvu vnitra jako občanské sdružení KaprTeam Málkov v lednu 2007. A proč? Z jednoduchého důvodu, protože jsme se rybařině věnovali dříve každý sám, tak jsme nápad založit KaprTeam všichni jenom uvítali.

2) Odkud jste a kolik členů má Váš Team?

Náš KaprTeam pochází z obce Málkov a Zelená u Chomutova a v současné době má 10 členů, dále registrujeme další 3 zájemce o členství.

bivak

3) Jaký revír nejčastěji navštěvujete?

Nechranickou přehradu, řeku Ohři a rybníky v nejbližším okolí.

holky

4) Preferujete svazové nebo soukromé vody?

Preferujeme spíše svazové vody, a to z důvodu velké časové zaneprázdněnosti nás všech.

chlapi s kaprem

5) Jak se stavíte k metodě “chyť a pusť”?

Dodržujeme pravidlo K 70, ale na tom, když si někdo od vody odnese dva mírové kapry, nevidíme nic špatného….takových dní, je alespoň v našem případě stejně velmi poskromnu.

S kaprem

6) Máte nějakou veselou historku od vody?

Ve většině našich veselých příhod figuruje náš předseda Ivan Pilík alias Sekura.
– při zavážení boilies, nechtěně přikryl provnaděné místo huňatou dekou, která se mu smekla z člunu i se svými návnadami
– jeho noční krok do neznáma z loďky, o které si myslel, že je již zaparkovaná u břehu, skončil pádem do hlubin Sedlecké nádrže
– při zdolávání dosud své největší ryby, sumce 90 cm, si při vyprošťování háčku z tlamy sumce tento háček zasekl do prstu a nebýt pohotového zásahu jeho kolegy, hrozila ztráta vědomí i z 1ml ztracené krve, což nás velmi zaskočilo, neboť jeho povolání je řezník, který ovšem nesmí vidět krev
– vrcholem jeho příhod z ryb je návrat z nočního rybolovu na který vyvezl i manželku s dětmi, aby předával zkušenosti mladší generaci a při zpáteční cestě se střetl s muflonem, při nárazu si zakryl oči a zařval “Děti čert, utíkejte! Zachraň se kdo můžeš!”

úprava

7) Máte nějaké sponzory, nebo do všeho investujete ze svého?

Naším hlavním sponzorem je Obecní úřad Málkov, který nám v březnu 2007 poskytl dotaci na nákup rybářského vybavení (bivaky, lehátka, oblečení apod.), ostatní věci jako např. pruty, vlasce, návnady atd. si samozřejmě hradíme ze svého.

S kaprem

8. Máte nějakou svou vlastní internetovou stránku, pokud ano, co se na ní mohou návštěvníci dozvědět?

Ano, máme vlastní internetovou stránku www.kaprteam.cz, kde se návštěvníci mohou dozvědět více podrobných informací o celém teamu, o našich akcích a úlovcích.

povedená fotka

9) Jaké má váš Carp Team plány do budoucna?

Nadále se rozvíjet a věnovat se dětem v našem dětském rybářském kroužku, který jsme založili pod hlavičkou KaprTeamu. Získat výhledově do opatrovnictví místní 3 ha rybník a provozovat v něm vzorové rybářsrví. Účastnit se rybářských závodů a výprav na soukromé revíry a nadále prezentovat naši obec Málkov.

10) Je něco, co byste chtěli vzkázat ostatním kaprařům prostřednictvím LovKapra.com?

“Pevné vlasce, silné háky a na kapry podložky a podběráky.”

team

Petrův zdar přeje KaprTeam.

Děkuji za rozhovor…

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: