Úvod Rozhovory Rozhovor s Teamem Karpjim

Rozhovor s Teamem Karpjim

3 238
0

Na moje tradiční otázky pro vás čtenáře odpověděli i členové Teamu Karpjim. Pokud vás zajímá, co o sobě napsali a prozradili, přečtěte si tento článek.

1) Kdy a proč jste se rozhodli založit svůj Carp Team?

Hned na úvod musím říci, že jsme kapraři tak z 90%, myslíme si totiž, že i jiné způsoby lovu a jiné druhy ryb mají také své kouzlo. Náš carp team (jestli se to tak dá nazvat) jsme založili loni na podzim. Bylo to na můj popud, aby to naše rybaření mělo nějaký koncept a jelikož jsme chtěli rozjet prezentaci na internetu, tak aby to mělo i nějaký název.

2) Odkud jste a kolik členů má váš Team?

Pocházíme z Ostravy a jsme celkem tři. Známe se od dětství, to je asi 30 let a lovíme spolu přibližně 10 let. Dva členové teamu – já a Mozek jsme bratři, Kočo je kamarád. Já bydlím 10 let v Uherském Hradišti, proto se naše výpravy uskutečňují v Ostravě a UH. Všichni tři máme rodiny a děti, volný čas tedy dělíme mezi tyto dva „koníčky“, i když musím přiznat že rodina to někdy odnáší.

J.I.M.

J.I.M.
3) Jaký revír nejčastěji navštěvujete?

Já vzhledem k bydlišti preferuji řeku Moravu a pl. Kanál, Mozek s Kočem revír Antošovice v Ostravě.

4) Preferujete svazové nebo soukromé vody?

Dá se říci, že z 99% preferujeme svazové vody, ale když si chceme povodit 15 a více kilové kapry, tak navštívíme i soukromý revír. Pokud můžu mluvit za náš team, tak nám udělá větší radost kapr 8 kilový na řece než 15 kilový na soukromáku a kapry ze soukromáku nebereme jako osobáky.

5) Jak se stavíte k metodě C&R (chyť a pusť)?

S tímto způsobem lovu všichni členové souhlasí a podporujeme ho i na našich stránkách. Musím také říci, že si každý z nás odnese 2-3 kapry za rok domů (do 60 cm), nějakého úhoře a candáta.

6) Máte nějakou veselou (publikovatelnou) historku od vody?

Jsme veselá parta a tak o veselé příhody není nouze. Jednu máme také na našem webu „erotika na rybách“, nebo jsme Mozkovi když spal, stáhli pruty a položili je do stojanu. Potom jsme přes hlásiče přetáhli vlasce, hlásiče jsme zesílili a silonem potahovali a dělali povyk. Mozek se horko těžko dostával ze spacáku a začal zasekávat jeden prut po druhém, byli jsme zrovna na soukromáku, tak měl pruty tři a ten poslední zasekl tak, že se převrátil dozadu. Rozespalý ještě pronesl, že už to znovu nebude navazovat a šel spát, měl totiž dojem, že šechy tři pruty urval.

Mozek

Mozek
7) Máte nějaké sponzory, nebo do všeho investujete ze svého?

Sponzoři jsou už bohužel rozebráni a nám nezbývá než vše financovat z vlastní kapsy.

8) Máte nějakou svou vlastní internetovou stránku, pokud ano, co se na ní mohou návštěvníci dozvědět?

Jak už jsem psal výše, tak jsme rozjeli prezentaci na internetu www.karpjim.com. Zprvu jsme zamýšleli vydávat pouze naše zážitky z lovu a zkušenosti z revírů, ale potom jsme zjistili, že by to bylo poněkud krátkozraké a dáváme prostor i jiným dopisovatelům.

9) Jaké má váš Carp Team plány do budoucna?

Samozřejmě že plány do budoucna máme. V první řadě bychom si rádi zachytali na Labi, je to pro nás kultovní řeka.

10) Je něco, co byste chtěli vzkázat ostatním kaprařům prostřednictvím LovKapra.com?

Chovejme se u vody jako normální lidi.

Děkuji za rozhovor a přeji pěkně strávené chvíle u vody!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: