obranca666

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Zápisy
  • odpověď na: Dešná #261016
    obranca666
    Účastník

      Vsetci rybary co chodite na desnu davajte si pozor na svoju vybavu. Tento vikend tam uradovali dlhoprsty
      tatkovi zmizli udice carbolino a shimano bigi navijaky ktore mal meter od seba cez noc to je pekna drzost.
      Clovek sa tesi na ryby a taky kreten mu pokazi celu vypravu za dobrou rybackou.
      Budte vzdy v strehu.

      odpověď na: Dešná #260871
      obranca666
      Účastník

        Tak to urcite dam vediet ako sa nam darilo.

        Takto sa nám darilo na pretekoch. Amur 12,5 kg a kapre do 10 kg. 😉 celkovo nachytaných cez 300 kg rýb a do súťaže sa nám rátalo 184kg. Skončili sme na deviatom mieste 😀

        odpověď na: Dešná #260869
        obranca666
        Účastník

          DAkujem za info. My sme tam s tatkom boly uz na troch 50 hodinovich maratonoch tento rocnik bude nas stvrty.
          Tak som zvedavi ako to pojde tento rok. Minuli rok sme maly 9 kaprou prvy nas rocnik bez zaberz druhy sme mali jednu rybu no som zvedavi ako nam to pojde tento . Velmi sa tam tesim su tam krasne ryby .

          odpověď na: Dešná #260856
          obranca666
          Účastník

            Zdravim vieme ako to ide na Desne beru tam kapry?? Dakujem za Info

            odpověď na: Dešná #260848
            obranca666
            Účastník

              No tak to som zvedavi co tam pochytate. ja idem na Desnu o dva tyzdne ideme tam na ten 50 hodinovy maraton tak som zvedavi ci nieco pochytame.

              odpověď na: Dešná #260840
              obranca666
              Účastník

                Zdravim neviete ako to ide na Desne?? Uz sa tam vytieraju Kapry??

                odpověď na: Výpravy a úlovky v roce 2013 #260813
                obranca666
                Účastník

                  Zdravim tie Haliboom boilies boli akej prichuti??
                  Dufam ze i nam sa podari si dobre zachytat ne Desne zopar peknich kuskov by nas s otcom potesilo

                  odpověď na: Výpravy a úlovky v roce 2013 #260786
                  obranca666
                  Účastník

                    Este raz gratulujem krasna ryby to musel byt super boj pekne zdolavanie ryby.
                    A naco to teraz bralo mali ste nejaku osvedcenu navnadu??

                    odpověď na: Dešná #260770
                    obranca666
                    Účastník

                      Gratulujem krasavec pekna velka ryba

                      odpověď na: Dešná #260747
                      obranca666
                      Účastník

                        Tak to som zvedavy na fotky to musi byt super rybycka. A na co to ide na boilis??

                        odpověď na: Dešná #260741
                        obranca666
                        Účastník

                          Tak snad nieco vecie pride. Kde chytas na strane pri bufete ci od pola??
                          A na co beru teraz?? urcite pride aj nieco vecie

                          odpověď na: Dešná #260731
                          obranca666
                          Účastník

                            Tak nech sa dary prajem same velke ulovky. dufam ze ti zabere nejaky ten osobacik potom sa s nim mozes pochvalit.

                            odpověď na: OLD GHOST – SQUID CARP BOILIES #260728
                            obranca666
                            Účastník

                              Zdravim neporadite mi kde by som zohnal OLD GHOST SQUID CARP BOILIS ???
                              Dakujem

                              odpověď na: Dešná #260726
                              obranca666
                              Účastník

                                Velmi pekne dakujem za typ ako tam rybarcit.
                                Tu obalovacku mam aku pouzivat prichut nieco sladke ci nieco smradlave??
                                Dakujem velmi pekne

                                odpověď na: OLD GHOST – SQUID CARP BOILIES #259896
                                obranca666
                                Účastník

                                  no kupil som to v rybarstve, aj som bol zistovat ci to este dostanu, ale sami nevedeli. Fakt je to bomba, minuly rok na pretekoch v Cechach som na jednu boilies chytil asi 10 kaprov, isli na to ryby jak blbe. 😮 no snad sa najde niekto kto nam bude vediet poradit kedze sa na preteky chystam aj tento rok a fakt by som to rad zohnal.

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)