Úvod Recenze a testy Recenze: Bižuterie a návazcové materiály od firmy Tandem Baits

Recenze: Bižuterie a návazcové materiály od firmy Tandem Baits

1 435
1

Nedílnou součásti výbavy všech rybářů je bižuterka a návazcový materiál. Toho musíme mít vždy dostatek, abychom mohli reagovat na každou situaci, co může nastat u vody. V dnešní době je opravdu z čeho vybírat, i když bohužel ne vždy se jedná o kvalitní produkty. A to znám z vlastních zkušeností. Proto bych vám rád představil bižuterku a návazcový materiál od firmy Tandem Baits.

1

Překvapil mě opravdu velký výběr produktů, a to na různé metody lovu. Vybere si opravdu každý. Velkou část těchto produktů používám osobně a můžu je jen doporučit, nejen že se jedná o kvalitní produkty, ale taky cena je oproti konkurenci výborná!

2

3

Různý návazcový materiál a hlavně dost odolný a do všech podmínek. Každý produkt se vyrábí v různých barvách a v různých průměrech. Olověné šňůrky na různé tipy dna. Tráva či větve, kamenité nebo písčité dno, nic není problém, stačí jen si vybrat ten správný produkt. Pro ty, kteří preferují hotové montáže či návazce, má Tandem Baits celou řadu hotových produktů.

4

5

Kvalitní pevnostní obratlíky, různé klipy, doplňkové produkty, vskutku je z čeho vybírat.

6

7

Tandem Baits má opravdu velký výběr háčků v různých velikostech. Rád používám háčky bez protihrotu Specialist a taky háčky s protihrotem Evolution a Specimen. Překvapila mě ostrost těchto háčků a taky životnost ostří, což je dost podstatná věc u háčků. Spousta z nás používají smršťovací hadičku. Používal jsem spoustu různých smršťovacích hadiček, ale každopádně jedničkou na trhu je pro mě jak kvalitou, tak cenou, smršťovačka od firmy Tandem Baits.

8

9

10

V dnešní době je spousta druhů nástrah a skvělou pomůckou jsou zarážky. Taky nechybí klipy na olova, které se vyrábí v několika barvách… U konkurenčních klipů jsem měl problém s tím, že praskaly a pokaždé jsem přišel o olovo. U těchto klipů na to zapomeňte, vydrží opravdu hodně!

11

Na těchto fotkách je jen mala část výrobků, těch je totiž mnohem více…

Na závěr vám můžu jen doporučit si tyto produkty vyzkoušet sami a přesvědčit se o kvalitách této bižutérie! Opravdu velký výběr kvalitní bižuterky a návazcových materiálů, kde vítězí výborná kvalita a cena!

Popovič Sergej
tester Tandem Baits

kamofishVeškerou bižuterii firmy Tandem Baits najdete v sekci Bižuterie v e-shopu Kamofish.cz.

Komerční sdělení

1 KOMENTÁŘ

Chcete-li, můžete přidat komentář: