Úvod Recenze a testy Recenze: Bižuterie od Graff System

Recenze: Bižuterie od Graff System

1 165
0

Nedávno se mi dostaly k otestování do rukou produkty značky Graff System. Ta uvedla na trh vlastní sérii doplňkových produktů a rozšířila tak škálu produktů Graff nejen pro kapraře. Nynější nabídka je opravdu rozsáhlá a nabízí od krmných lopatek, klasické kaprařské „bižuterie“ až po například rohatinky. Vše je potom zařazeno do široké nabídky na e-shopu kamofish.cz, kde je možno si zobrazit jen výrobky Graff System. Stačí v levém sloupci najet na Výrobci/Graff System.

Široký sortiment od Graff System
Široký sortiment od Graff System

Mezi produkty, které jsem měl možnost otestovat, patří zejména různá kaprařská bižuterie. Všechny produkty jsou velice slušné kvality. Jehly a vrtáčky jsou konstruovány tak, že se nemusíte bát, že by po prvním použití praskly háčky jehel nebo vypadl vrtáček z rukojeti.

Jehly a vrtáčky
Jehly a vrtáčky

Silikonové hadičky jsou příjemně poddajné a perfektně tak kopírují vlasec. Závěsky pro boční závěs olova dobře drží a nepraskají. Další výhodou je možnost zajištění obratlíku kolíčkem. K těmto závěskám samozřejmě zakoupíte i příslušnou velikost pevnostních obratlíků.

Závěsky s gumovou hadičkou proti zamotání
Závěsky s gumovou hadičkou proti zamotání

Značka Graff System nabízí i helikoptérové montáže s hadičkou, které oceníte zejména tam, kde je potřeba nahazovat do větších vzdáleností.

Připravené helikoptérové montáže
Připravené helikoptérové montáže

Mezi dalšími testovanými produkty byly i plovoucí pěny. Graff je nabízí hned v několik formách. Můžete si vyřezat vlastní tvar z většího kusu materiálu, případně koupit již hotové válečky. Materiálem je vysoce plovoucí dobře nasákavá pěna. Díky tomu ji můžeme namočit například do esence nebo sladidla, které se potom postupně uvolňují do okolí. Tyto pěny se hodí například pro populární ZIG-RIG montáže.

Plovoucí materiály Graff s širokým spektrem vužití
Plovoucí materiály Graff s širokým spektrem využití

Dalším zajímavým a v poslední době hodně populárním nástrojem pro lov kaprovitých ryb jsou umělé nástrahy. Firma Graff na to zareagovala a přišla s nabídkou těchto nástrah. Na stránkách kamofish.cz tedy naleznete umělé kukuřice různých barev (včetně fluoro) a umělé červy pod značkou Graff System.

Sada umělých nástrah a doplňků
Sada umělých nástrah a doplňků
Umělá plovoucí kukuřice Graff
Umělá plovoucí kukuřice

Další mnou testovanou novinkou byla krmící lopatka. Jedná se o kvalitní produkt z tvrdého plastu. Pokud lopatku nevystavíme opravdu velké zátěži, tak bude jistě bezproblémově sloužit po dlouhou dobu.

Lopatka od Graff System
Lopatka od Graff System

Produkty této značky mohu doporučit. Poměr cena/kvalita je v těchto případech rozhodně vyvážený a produkty vás nezklamou.

Štěpán „Fosgen“ Cigánek

kamofish-logoKompletní bižuterii od Graff System najdete v e-shopu Kamofish.cz.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: