Úvod Recenze a testy Recenze: Boilies Impact a Euro od Tandem Baits

Recenze: Boilies Impact a Euro od Tandem Baits

3 734
3

V letošním roce pro vás připravila “Tandemácká kuchyně” několik novinek, které bych vám v následujících řádcích rád představil.

1

V první řadě se jedná o nové ekonomické boilies z řady Euro. Mnoho rybářů si toto finančně nenáročné boilis oblíbilo při krmných kampaních, kde je zapotřebí většího množství návnady k přilákání pozornosti kaprů. Nové receptury, použití ptačích zobů a kvalitních atraktorů, to všechno je v nové řadě těchto boilies znát. Boilies mají hrubší strukturu na povrchu a jejich vábící síla se ještě umocnila. Je ideální volbou pro kratší krmné kampaně, ale lze jej také použít na velkých vodních plochách, kde potřebujete kapry nejen najít, ale také přilákat k nástrahám. Ve sladkých příchutích banán, jahoda, tutti frutti, jsou velmi efektivní při lovu nenasytných amurů! Vybrat si můžete ze dvou průměrů 12 a 18mm. Existuje 12 příchutí. Balení 1 nebo 5kg.

Plusy a mínusy

+ Nízká cena – Upustilo se od balení 5kg
+ Výběr příchutí  

Druhým výrobkem, který bych vám rád představil, je již známá řada Impact. Tohle boilies je již dnes známé a oblíbené u široké kaprařské veřejnosti, a to nejen v České republice. Jedná se o vyvážené boilies vhodné nejen pro kratší, ale i delší rybaření. Obsahuje směs ptačích zobů vybraných atraktorů a kvalitních rybích mouček. Vše je nutričně vyvážené a kapři na toto boilies velmi pozitivně reagují. Jako dlouholetý tester jsem několikrát při lovu na toto boilies zaregistroval, že ho kapři upřednostnili před jinou nástrahou a opakovaně se vraceli na krmené místo.

23

Boilies Impact postupně prošlo několikaletým testováním a dnes již tato vypilovaná a ucelená řada zahrnuje nejen boilies, ale také celou řadu atraktorů, dipů, boosterů, activátorů, ale i obalovacích past a samozřejmostí jsou pop-up nástrahy. Můžete si také vybrat z různých průměrů.

4

Více než dvě desítky příchutí vám dávají vždy na výběr. Vy se tak můžete mnohem lépe přizpůsobit dané lokalitě a momentální potravní aktivitě ryb. Jak bych to řekl nejlépe: “Za málo peněz, hodně muziky!” “Impact” znamená také v překladu účinek a věřte, že ten se dostaví. Boilies Euro, ale i Impact navíc dostaly nové obaly, tak si jich nezapomeňte všimnout u všech dobrých prodejců. Celkem 15 příchutí ve čtyřech průměrech 12, 16, 18 a 20mm. Balení 1kg.

Plusy a mínusy

+ Výběr z 15 příchutí – Až zachytáte na Impact, už u něj zůstanete na vždy… 🙂
+ Velmi hodnotné boilies za rozumné peníze  
+ Možnost dokoupení atraktorů ke každé příchuti  

Na závěr bych si dovolil připojit fotografii kapra uloveného v loňské sezóně na zahraniční svazové vodě s velkým rybářským tlakem. Přelstil jsem ho díky nástraze z řady Impact. Konkrétně se jednalo o boilies 18mm příchuť tygří kreveta obalené v pastě japonská oliheň.

Kapří dědeček neodolal Impactu
Kapří dědeček neodolal Impactu

S nástrahami z produkce firmy Tandem Baits se u vody jistě nudit nebudete. Za team Tandem Baits vám přeji úspěšnou sezónu.

Petr “kovič” Kovárna
tester Tandem Baits

euro-impactOdkazy na recenzované produkty:
TANDEM BAITS EURO BOILIES 18MM
TANDEM BAITS IMPACT BOILIES 18MM/1KG

Komerční sdělení

3 KOMENTÁŘŮ

  1. …”Až zachytáte na Impact, už u něj zůstanete na vždy… :)” – pokud ho ovšem nepřestanou vyrábět! Jako mně plovky peach&pineapple.

  2. Recenze, nebo reklama? Zdá se mi, že tohle s recenzí nemá nic společného.

Chcete-li, můžete přidat komentář: