Úvod Recenze a testy Recenze: Booster a dip řady Top Edition od TB

Recenze: Booster a dip řady Top Edition od TB

2 397
0

Chystáte se na kapry a přemýšlíte, jak na ně zapůsobit a docílit záběrů i v chladnější vodě? Mám pro vás tip, jak vaše nástrahy uděláte atraktivní i pro staré zkušené kapry. Tandem Baits neustále zdokonaluje své nástrahy a tentokrát přichází s novinkou ze své produkce. Jedná se hned o dva produkty, které byly vyvinuty k docílení efektivnějšího prezentování nástrah. Oba produkty jsou zástupci dnes již známé nejvyšší řady návnad Top Edition.

IMG_0424

Top Edition – FSBB Frenzy

První výrobek, který bych vám chtěl představit je FSBB Frenzy Booster. Jak asi tušíte z názvu, jedná se o booster, kterých je na trhu celá řada. Tento booster (tekutá potrava) je zajímavý především svým složením. Obsahuje intenzivní sladko-kořeněné aroma a je zdrojem energie a hodnotné výživy. Obsahuje cukry, aminokyseliny, větší dávku proteinů a přírodní extrakty z mořských živočichů. K naboosterování návnad stačí polít pár minut před vlastním lovem.

IMG_0435

IMG_0437

Hodí se k boosterování, polévání pelet, boilies, semen atd. Chuť Frenzy FSBB je zcela originální a nezaměnitelná. Na vodách s velkým rybářským tlakem by tento produkt mohl dopomoci přelstít i staré opatrné kapry. Příjemné kořeněné nasládlé aroma dává této nástraze velké šance i při použití v chladné vodě během podzimního nebo zimního rybolovu. Nerozpouští PVA a dávkování je od 15 ml na 1 kg. Horní hranice dávkování je na vás. Jedná se o přírodní produkt. Obsah balení je 300ml. Příchutě: Esencial S, Frenzy, Red Furious a The One.

IMG_0442

Top Edition – FSBS ASSENTIAL S

Druhý výrobek je ze stejné řady Top Edition a jedná se o FSBS Essential S. Tenhle dip, stimulátor, je zcela nově koncipován. Obsahuje totiž přírodní extrakty z mořských živočichů, rozpuštěné rybí proteiny a aminokyseliny.

IMG_0443

FSBS Essential dokáže proniknout do struktury nástrahy, dokonale ji obalí a následně do okolí uvolňuje pachové signály, které lákají ryby. Příchuť Essential S můžete použít celoročně. Nerozpouští PVA. Obsah balení 150 ml. Příchutě: Esential S, Frenzy, Red Furious a The One.

IMG_0428

Náš tip:

Velcí kapři velmi rychle dokáží zanalyzovat, jestli je výživná hodnota předložené nástrahy pro ně v daný okamžik zajímavá. Podle toho také na nástrahu reagují. Pokud chcete docílit úlovků zejména velkých zkušených kaprů, zaměřte se kromě montáží a výběru místa také na nutriční hodnotu vašich návnad. Top Edition bude na vašich rybářských výpravách určitě správnou volbou.

IMG_0432

Mnoho úspěchů s nástrahami Top Edition přeje za team Tandem Baits
Petr Kovárna

kamofish-logoFSBB Frenzy a FSBS ASSENTIAL S od firmy Tandem Baits najdete v sekci Dipy, boostery, pasty v e-shopu Kamofish.cz.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: