Úvod Recenze a testy Recenze: Carp Food-Instinctive attraction Super Feed

Recenze: Carp Food-Instinctive attraction Super Feed

1 547
0

Zdravím všechny kapraře! Pokud se chystáte v brzké době na kapry a řešíte, kterou nástrahu přibalit na cestu, tak by tato krátká recenze mohla přijít vhod. Mám pro vás hned dvě zajímavé novinky, které by mohly zajímat nejen vás, ale hlavně kapry. Jedná se o dvě nové příchutě z produkce Firmy Tandem Baits, která již po několik let udává trend v oblasti návnad a nástrah pro lov kaprů. V letošním roce se objevilo hned několik novinek a rozhodně stojí za povšimnutí.

1

Super Feed Boilies

Jednou z nich je nová řada boilies, která nese označení Super Feed.

2

Pokud máte méně času na ryby a nechcete se o další připravit poměrně zdlouhavou výrobou vlastního boilies, tak jsou tyto nástrahy jako stvořené pro Vás. V laboratořích Tandemu vytvořili tyto boilies ve stylu “hand made”. Použitím těch nejlepších ingrediencí s důrazem na jejich správný vyvážený poměr bylo docíleno vysoké kvality. Boilies prošlo nejdříve náročným testováním. Jak jinak než při samotném lovu na nejrůznějších lokalitách. Úspěchy se dostavily velmi rychle a nástrahy Super Feed přelstily i mnoho starých opatrných ryb.

Pokud tedy nechcete trávit čas při výrobě vlastních nástrah a raději ho trávíte samotným lovem, budou tyto nástrahy určitě dobrou volbou.

Super Feed Sticky Booster

K zatraktivnění nástrahy vyrobili v Tandem Baits ještě speciální Sticky Booster. Ten je vyroben zcela na přírodní bázi. Jeho obrovská vábící síla tkví v přidání optimální dávky přírodních atraktorů, které kapři znají a instinktivně je vyhledávají. Správně zvolené množství extraktů a aminokyselin, to vše ve velmi hustém sirupu, který nástrahu obalí a po dopadu na dno pozvolna uvolňuje a vytváří mrak chutí a vůní neodolatelných pro kapry.

3

Super Feed POP-UP

Jedná se o zcela novou generaci Pop-Up boilies!

IMG_0050

Jejich velká vábící síla je založena na použití přírodních atraktorů, extraktů a aminokyselin. Jsou vyrobené z ultra lehké směsi nejlepší jakosti, která ji dává potřebnou dlouhotrvající schopnost vznášivosti. Speciálním novým postupem při výrobě vznikla 3D struktura. Uvnitř boilies vznikly mini kapsy, ve kterých se drží aroma. Díky tomu tyhle pop-up vydrží ve vodě déle jak 24 hod a stále vábí kapry.

6

Super Feed Sticky dip

Jedná se o velmi hustý, viskózní, téměř gelový dip. Jeho vábící síla je založena na optimální dávce přírodních atraktorů extraktů a aminokyselin. Super Feed Stcky dip výborně obsorbuje nástrahu na háčku a stejně tak se potom uvolňuje ve vodě kolem nástrahy. Oceníte ho hlavně při lovu v zarostlých vodách, revírech s bahnitým dnem na řekách a v lokalitách s větším počtem raků.

Použití Super feed Sticky dipu
Použití Super Feed Sticky dipu

Pokud patříte mezi přemýšlivé rybáře a rádi zkoušíte nové kvalitní nástrahy, tak by vás mohly zaujmout tyto dvě nové příchutě z řady Super Feed:

Chobotnice a pomeranč
Kombinace, která na privátních vodách, kde jsou ryby již velmi nedůvěřivé, může kapry zaujmout. Navíc již po prvním testování prokázala účinnost během celého roku.

Játra
Tahle klasika vás určitě nezklame. Kapři toto boilies instinktivně vyhledávají a úspěšnost tohoto boilies již znají nejen testeři z Tandemu.

Boilies Super Feed si již během letošní sezóny našlo mnoho příznivců. A evidentně se zamlouvá i kaprům. Pokud se vám podaří zdokumentovat nějaký zajímavý úlovek na nástrahy Tandem Baits, podělte se o foto na stránkách www.facebook.com/kamofish.cz.

S pozdravem
Petr “kovič” Kovárna
tester Tandem Baits

kamofish-logoBoilies SuperFeed od firmy Tandem Baits najdete v sekci Boilies v e-shopu Kamofish.cz.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: