Úvod Recenze a testy Recenze: Impact Carp food boilies 1 kg 18 mm

Recenze: Impact Carp food boilies 1 kg 18 mm

1 820
0

Tak konečně jsem mohl osobně otestovat novou řadu boilies CARP FOOD od Tandem Baits a nové příchutě jako Japonská Oliheň-Pomeranč, Kreveta-Černý Pepř a Tučný Losos-Kaviár… Na zkoušku jsem měl taky příchuť Monster Crab s novou recepturou. Ke každé příchuti je nový booster, dip a pop-up boilie. Pro další informaci, příchutí je více, určitě si vybere každý.

1

Můžu vám říci, že když jsem otevřel první sáček s novým boiliem, měl jsem úsměv od ucha k uchu, byl jsem prostě nadšený! Překvapila mě struktura, barva a nejvíc ta nádherná vůně… 🙂 (Pro někoho smrad). Na první pohled bylo jasné, že Tandem Baits si dal dost záležet na výrobě.

2

3

Blížil se pátek a já přijal pozvání od mého dobrého kamaráda na jednu malou klubovou vodu. I když kapři byli ještě ve tření a počasí bylo jako na houpačce, tak jsem doufal, že kapři budou při chuti.

4

Nahodil jsem a čekal jsem, jak kapři budou reagovat. Po pár hodinách ve vodě boilie začalo správně fungovat. Začalo se loupat, vrstva po vrstvě, jako cibule. Po dvanácti hodinách ve vodě z 18 mm kuličky zbyla jen 10 mm stále atraktivní kulička, což na vychytralé kapry je to to správné.

5

Dost podstatná věc je ta, že jsem testoval čerstvé boilie, kdo chce, aby boilie vydrželo déle ve vodě, stačí ho jen vysušit.

lín obecný

Po celou dobu strávenou u vody kapři reagovali celkem slušně, dokonce chutnalo i línům. Ale největší radost mi udělal mohutný lysec, který zabral na nový Monst Crab. Je vidět, že Tandem Baits si nechal záležet na nové receptuře, která skvěle funguje.

7

velký kapr lysec

Každopádně doporučuji novou řadu vyzkoušet a přeji vám hodně krásných zážitků u vody. A já už se těším, až vyzkouším další příchutě…

S pozdravem
Sergej Popovič
tester Tandem Baits

kamofishImpact Carp food boilies od firmy Tandem Baits najdete v sekci Impact Boilies v e-shopu Kamofish.cz.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: