Úvod Recenze a testy Recenze: Sada praktických pomocníků

Recenze: Sada praktických pomocníků

2 754
0

Zico CZ pro vás připravilo sérii praktických pomocníků pro lov. Vzhledem k faktu, že vidličky opět přicházejí po letech do módy a díky rozvoji UK stylu se stávají hitem, i my nabízíme nový výrobek. Jedná se o vidličky zelené barvy, které jsou pro praktické použití tenčí a lépe se zavrtávají, mají ostrý hrot k zavrtání i do tvrdšího podloží. Rozložení je 65-110 cm. Při dobrém usazení jsou vysoce stabilní!

1

2

Koncovka k uchycení prutu tohoto typu je široce známou a oblíbenou záležitostí. Díky svým nepřekonatelným vlastnostem a zejména snadnému nastavení nemá v oboru konkurenci. Pevně zadrží jakkoliv tenký (tlustý) prut. Systém je kombinací nerezu a pogumovaných nožiček k uchycení. Při správném nastavení navijáku a koncovky není možné převržení prutu dopředu ani do strany.

3

Na závěr představíme ZICO nerezový kloubek. Naprosto zásadní věcičku při stavění prutů do výšky, kolmo k toku při chytání na tekoucích vodách. A i vzhledem k ceně, neboť výrobek je nerezový, musí uspokojit všechny ty, kteří zkoušeli plastové náhražky různých značek.

5

Výrobek je snadno nastavitelný i s páčkou z nerezu, která uzavírá pohyb kloubku. Celá sada je kompatibilní se všemi typy vidliček, swingerů a hlásičů, které se prodávají na současném rybářském trhu. Opravdu famózní je jeho cena.

12

78

910

ZicoOdkazy na produkty:
Vidlička zavrtávací ZICO 65-110 cm
SOLAR nastavitelná nerezová koncovka zadní
Kloubek nerez ZICO

Zico Fishing Team

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: