Úvod Recenze a testy Recenze: ZICO Bivak Profi Carper

Recenze: ZICO Bivak Profi Carper

4 693
0

ZICO Bivak Profi Carper

Tak konečně bibak zcela podle přání našich zákazníků. Vysoce kvalitní rozměrný bivak z extrémně odolného materiálu s vodním sloupcem 10000 mm. Naprosto v pohodě pojme i tři lehátka. Super na výpravy dvojic i s malým dítětem, případně s dětmi. Nadstandardní vnitřní prostorové řešení.

P1000167P1000168

Již na první pohled je zřejmá vysoká kvalita materiálu, kterou se tento bivak odlišuje od ostatních standardních výrobků na trhu. Podlážka stanu je vyrobena z velmi pevného pogumovaného materiálu a k bivaku se připíná kvalitním zipem. Toto zaručuje, že na rozdíl od podlážek, které se připínají pomocí suchého zipu, tvoří bivak s podlážkou jednolitý celek. Nezatéká! Opravdu je takřka stoprocentní záruka, že vaše oblečení a vybavení ušetříte před deštěm. To znamená, že do bivaku nemůže zatékat voda a nedostanou se k vám různí tvorové jako jsou myši, hmyz apod.

P1000169P1000171

Parádní jsou velké, opravdu monstrózní zadní větrací otvory a přední celostěnová moskytiéra. Můžete s velkým přehledem sledovat život na vodní hladině a v jejím okolí a ještě si užívat příjemného proudění vzduchu. Za parna s večerním náporem komárů nedocenitelné!

P1000183

P10001821

Konstrukce stanu je vyrobena z pevných trubek a je velmi stabilní. Prodloužená stříška (kšilt) chrání celý vstupní prostor. Při lehkém dešti, bez balení lehátek, si pod kšilt umístíte židličku a můžete se v pohodlí oddávat pozorování přírody. Konstrukce odolá i velmi silnému větru, včetně přívalových dešťů.

P1000175

Ve vnitřním prostoru s unikátní výškou 170 cm najdete 4 kapsy, úchyt pro světla a další drobné příslušenství. Po tom se dlouho volalo a dnes již je to u moderních bivaků naprostou samozřejmostí. Jedná se například o bezpečné uložení fotoaparátů, kamer, elektroniky, dokladů, klíčů od vozu…

P1000172

P1000185P1000186

Zesílené zipy jsou doplněny velkými táhly s předpokládanou dlouhou životností. V přední části stříšky jsou umístěny držáky na pruty jako pojistka proti pádu při manipulaci, které jsou v dnešní době také standardem kvality. Součástí balení je kvalitní taška s vypolstrovaným popruhem, na tom si dnes ZICO zakládá.

P1000176P1000177

Okno na vstupní části lze zakrýt slídou. Tradičně je dodávána sada kvalitních zavrtávacích kolíků k bezproblémovému uchycení i na tvrdém podkladu.

P1000178

Co říci závěrem… Neváhejte a nastěhujte se prosím :-).

ZicoZICO Bivak Profi Carper je k dostání na www.zico.cz, kde naleznete i další podrobné informace.

Zico Fishing Team

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: