Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

  • Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
  • #254490

    [quote=”Black pepe”]Presne tak!!!!!!! 😀 Mám už niake miesta pochodené tak sa len rozhodnút…

    No ved to ,minulý rok som stráavil malo času na Nosickej ale viac ako predtým roky na kanály,ale tak zase som navštivil nové štrkoviská a jazerá kd som stráavil o mnoho veľa času a teraz ak vydá tento rok chcem ešte viacej!!!! 😉

    #254492
    dasty carp
    Účastník

      [quote=”Black pepe”][quote=”dasty carp”]Ahoj,,tak jsem se vrátil předčasně z Madarska bohužel kapři nám šli do tření,,,plus padalo chmíří,,ale něco malinko se povedlo..

      čau chlape,,sbs-ka ti zapla ako pozerám 😯 My sme boli na rieke ešte z dvoma kámošmi unás na slovensku a výsledok je teda biedny,, ani píp,,,skúšal som M2 a Bio Big fish… 🙁 🙁

      Ahoj,chlape,,bylo super až do půlky výpravy pak záběry ustáli a kapři jeli na tření..Jinak jsme měli,,Bio big fish-green crab,Red fish liver-švestka,Fruit nut mix-RM-30-černý rybíz,M1,plus ke všemu dipy,plovky Waftersky,,Ale dipy jsem si dělal ke každému sám,,peletky plus těsta..
      Ted jedu opět v sobotu do uterý tak uvidíme. 😉 😉 😉

      #254493

      [quote=”dasty carp”][quote=”Black pepe”][quote=”dasty carp”]Ahoj,,tak jsem se vrátil předčasně z Madarska bohužel kapři nám šli do tření,,,plus padalo chmíří,,ale něco malinko se povedlo..

      čau chlape,,sbs-ka ti zapla ako pozerám 😯 My sme boli na rieke ešte z dvoma kámošmi unás na slovensku a výsledok je teda biedny,, ani píp,,,skúšal som M2 a Bio Big fish… 🙁 🙁

      Ahoj,chlape,,bylo super až do půlky výpravy pak záběry ustáli a kapři jeli na tření..Jinak jsme měli,,Bio big fish-green crab,Red fish liver-švestka,Fruit nut mix-RM-30-černý rybíz,M1,plus ke všemu dipy,plovky Waftersky,,Ale dipy jsem si dělal ke každému sám,,peletky plus těsta..
      Ted jedu opět v sobotu do uterý tak uvidíme. 😉 😉 😉

      Vidím že SBS funguje jak má my sme boli teraz a asi si videl fotky šetko zo zmesi SBS,super rybačka!!najvačšia ryba 15,57kg 😉 tak to ti závidim ,keby aj ja toho času mám tolko,držím palce!!!

      #254494
      dasty carp
      Účastník

        Ano,,SBS makalo na jedničku,,,ale bohužel kapří milovánky byly silnější 😆 😆 😆

        #254495

        pekná fotka aj z tou reklamou ,ale lepšia by bola keby použiješ Makro 😀
        no tak aj ty radšej pojdeš na to a rezen počká 😀😀

        #254496
        dasty carp
        Účastník

          Makro bylo,,jen se mi to ve větru houpalo 😆 😆 😆

          #254498
          Fit
          Správce

            Pěkné 😉 . Já byl dneska na 3 hoďky u vody s tátou a chytili jsme 3 kapry, všechny kolem šedesáti centimetrů a ještě se mi jeden větší vyháknul. Dokonce jsem chytil i na vyvážené pop-up scopex boilie. Lovili jsme tu chvilku úplně bez zakrmení a pouze s krmítkama. Už jdou celkem pěkně…

            Na výpravu jedu ve středu 12.5., a to na Vranov jako loni, tak doufám, že to tam půjde a moc se už těším. Jenom si tam asi musím vzít učení 😕 . Ale tak skoro 5 dní na rybách, to bude moc fajn 😎

            #254499

            [quote=”Fit”]Pěkné 😉 . Já byl dneska na 3 hoďky u vody s tátou a chytili jsme 3 kapry, všechny kolem šedesáti centimetrů a ještě se mi jeden větší vyháknul. Dokonce jsem chytil i na vyvážené pop-up scopex boilie. Lovili jsme tu chvilku úplně bez zakrmení a pouze s krmítkama. Už jdou celkem pěkně…

            Na výpravu jedu ve středu 12.5., a to na Vranov jako loni, tak doufám, že to tam půjde a moc se už těším. Jenom si tam asi musím vzít učení 😕 . Ale tak skoro 5 dní na rybách, to bude moc fajn 😎

            Tak to ti závidím,držím palce ,nech sa niečo podarí!!!!

            #254501
            Fit
            Správce

              [quote=”MartinLK”]
              Tak to ti závidím,držím palce ,nech sa niečo podarí!!!!

              Díky, no snad jo 😉 . Tam co jezdím, tak bývá problém, že tam je někdy málo vody a ryby se stáhnou pryč. Ale letos by to snad mělo být dobrý. Navíc teď asi bude i pršet, tak snad to bude OK. Pak budu informovat, jak to šlo…

              #254506
              CT Sazan
              Účastník

                já se tam chystam v létě na tejden, tak pak dej vědět jak šli a na co..Moh bys ještě prozradit do který části jedeš??

                #254509
                Fit
                Správce

                  [quote=”CT Sazan”]já se tam chystam v létě na tejden, tak pak dej vědět jak šli a na co..Moh bys ještě prozradit do který části jedeš??

                  No, jedu kousek od Podhradí nebo jak se to tam jmenuje. Je to úplně začátek přehrady, je to vlastně spíš teprve řeka. Má to na šířku tak asi 25m jenom (viz fotka). Loni se mi tam povedl tenhle kapřík akorát (76cm, 8,5kg), jinak velká bída, tak jsem zvědav, jak to bude letos. Snad bude větší štěstí. Myslím, že by tam mohly nějaké slušné ryby být… 😉
                  http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/download/file.php?id=175&mode=view” />

                  #254512
                  Fit
                  Správce

                    Akorát teď váhám, jakou příchuť boilie vzít? Jestli příchuť Scopex v 16mm variantě a nebo příchuť GLM v 18mm. Obojího mám asi 3kg. Na druhý prut budu dávat velké halibut pelety, protože na tu jsem tam měl minule úspěch. Občas tu peletu asi prostřídám (hlavně na večerní lov) boilies s příchutí Krev, které má krásných 25mm a smrdí luxusně 😀 . Na to by se mohl nějak obr pověsit 🙂 😕 . Jinak budu hodně krmit kukuřicí, kterou si nechám od dědy uvařit 🙂 .

                    Bojím se vzít ten Scopex v 16mm jenom, protože si myslím, že by to dost mohli žrát cejni (zrovna na Vranově jich bude dost). Jsem spíše zvyklý chytat na 20mm a i tak se občas splete malé ryby. Musím to ještě promyslet, ale asi půjdu do té GLM příchutě v 18mm raději.

                    #254513
                    Black pepe
                    Účastník

                      Nazdar chlapi…Mal som nečakané dva dni volna tak že skúsim môj oblúbený revír kúsok od domu aspom na noc…o 23 hlási pravý prút akciu v silnom dáždi a výsledok 10.2kg šupi v podobe jarnej lastovičky 😀

                      “””””Dasty”””””-šupík zošrotoval kombináciu M2 a Bio Big Fish 😀 🙂 😉 Od piatku fičím zase do nedele tak ak niečo dám info 😉
                      Nech sa ti darí

                      #254515
                      Fit
                      Správce

                        Black pepe: Moc hezká ryba . Gratuluji, ať se dál daří 😎

                        #254516

                        [quote=”Black pepe”]Nazdar chlapi…Mal som nečakané dva dni volna tak že skúsim môj oblúbený revír kúsok od domu aspom na noc…o 23 hlási pravý prút akciu v silnom dáždi a výsledok 10.2kg šupi v podobe jarnej lastovičky 😀

                        “””””Dasty”””””-šupík zošrotoval kombináciu M2 a Bio Big Fish 😀 🙂 😉 Od piatku fičím zase do nedele tak ak niečo dám info 😉
                        Nech sa ti darí

                        Boha jak ten minuloročný taký dvoj farebný ,konečne sa ten kanál ozval !!!Congratulations! 😉
                        Bolo ešte niečo či nie?

                        #254517
                        Black pepe
                        Účastník

                          Iba tento jeden šupi 🙁 🙁 ,,aj tak myslím že za jednu noc a na to o akú vodu sa jedná som spokojný 😀 😀

                          #254518
                          Black pepe
                          Účastník

                            [quote=”Fit”]Black pepe: Moc hezká ryba . Gratuluji, ať se dál daří 😎

                            Díík Fitáku myslím že sa to už konečne aj na riekach rozbieha a voda má už 15st.čiže aby to tak šlapalo celý rok..ináč samozrejme držím palce aj tebe ak sa niekam vyberieš 🙂

                            #254519
                            Black pepe
                            Účastník

                              [quote=”MartinLK”][quote=”Black pepe”]Nazdar chlapi…Mal som nečakané dva dni volna tak že skúsim môj oblúbený revír kúsok od domu aspom na noc…o 23 hlási pravý prút akciu v silnom dáždi a výsledok 10.2kg šupi v podobe jarnej lastovičky 😀

                              “””””Dasty”””””-šupík zošrotoval kombináciu M2 a Bio Big Fish 😀 🙂 😉 Od piatku fičím zase do nedele tak ak niečo dám info 😉
                              Nech sa ti darí

                              Boha jak ten minuloročný taký dvoj farebný ,konečne sa ten kanál ozval !!!Congratulations! 😉
                              Bolo ešte niečo či nie?

                              Počúvaj myslím že ostanem verný predsa ako po našom hovoríme “Slovenskému Pádu” Od piatku idem na flek kde som vytiahol tu 13.5tku treba tam otvoriť novú kapitolu a zatvorit tú starú!!!!!!! 😀 😀

                              #254525

                              No veďnewiem ako mi vydá čas ale aj ja tam chcem ísť 😉 😉 len je to komplikované ,moc!

                              #254529
                              Black pepe
                              Účastník

                                skočíme tam cez leto,,zobereš fráju 🙄 dáme sa kúsok od seba,každí na iný flek aby sme neboli na kope a hotovo,,ešte bude času kopu!!!

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 304)
                              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.