Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

• Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 61. až 80. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy

De chceš isť teraz,tam smerom do zátoky??? išiel by som že by som si zohnal odvoz,newiem…………….došiel by som asi tak okolo 16.00 ale vybavil by som aj skor ,ale jednoznačne by som bol do nedele….ja by som si bral iba dáždnik z bočnicami a postel +veci na ryby ,to sa tu takto píše ale to bud ezase plné auto,lebo jak by sme sa dali na jednu stranu aspon 30m od seba ale nemám jak zobrať čln ,ale možno by som sa dohodl nejakz tatkom! 😉

dasty carp
    Účastník

B.P.-Hm,,gratulace..Já doma suším asi 50kg koulí 25kg BBF,25kg RFL..a JEŠTĚ ASI 10kg FNM..Chytám převážně na vysušené koule,,takže já jedu od soboty do uterka,,jen jsem chtěl na Labe a už se tam třou cejni,,Tak asi poslední ještě šance než do toho vlítne kapr,,plus bude padat topol..Pokud se něco povede dám info,,,Udělal jsem si ještě nějaké dipy tak jsem zvědavý… 😉 😉 😉

basnak
    Účastník

Black Pepe: Dobrá práce, pěkný kousek – gratuluji. 😀

Taky jsem byl na pěti hodinové chytačce, otestovat své letošní new koulís pod pracovním názvem Krvavá vanilka 😈
    (jen doufám, že nikdo nemá takový název 😆 ) Vím jenom o Krvavém peklu od Nikla a Ledové vanilce od Krásy. 😉

Do testování jsem zapojil i svého otce a jednu udici mu navázal. Pár kuliček kolem montáže a netrvalo ani půl hodiny a měl jízdu:

Celý šťastný, že boilie chutná jsem konečně nahodil i já. Asi po cca hodině dostávám i já brutální jízdu a zdolávám těžší rybu:

Netrvá dlouho, asi půl hoďky a znova se ozývá signalizátor. Tentokrát na Fluoro Pop – up namočený několik dní v dipu:
    Tento kapr má takový prapodivný původ. Nejen že jsem ho držel před několika rokama už v misce jako jikru. Ale je to křížená linie šupináče s koiákem. Poznáte ho už z dálky při zdolávání, protože mu „svítí“ pod vodou hřbet a právem nosí jméno „Zlato hřívák“ 😀

No a po další hodině se opět ozývá Krvavá vanilka a já zdolávám svého starého známého. Po roce se opět shledáme zoči-voči:
    Z tlamy přímo ze žaberního oblouku jsem mu vytáhl háček asi 2/0 a putoval zpět. 😎

No a za další hodinu už su napitý jak prase (ne kecám 😀 ) protože tohle jsem za tři hodiny nezažil.
    Hola hej.

Fit
    Správce

basnak: Tak to je opravdu nádhera! Moc ti gratuluju, to bych taky chtěl zažít. Fakt famózní . Toho tvého starého známého kapra jsem taky hned poznal už podle fotky (ještě než jsem si to stihl přečíst). Musí to být úžasné, chytit zase toho stejného kapra po nějaké době. Vím, že ho máš i ve fotogalerii.

Krvavá vanilka 🙂 , tak to je asi opravdu originální název. No, jak je vidět, tak zřejmě velice dobře funguje. Krmil jsi předtím někdy to svoje místo? Nebo jsi začal chytat úplně bez předkrmení?

Jinak podle fotek to musí být parádní revír a ryby jsou moc pěkné, asi i dost bojovné 😉 Ten kříženej KOI je taky zajímavej… To ti teda závidím teď 🙂. Ať se ti dál daří!

Comity
    Účastník

Basnak: Super práce kamaráde!!! Jen tak dál !;)

Comity
    Účastník

Taky něco přihodím…Krásná a bojovná ryba z víkendu 😎

Comity
    Účastník

Black Pepe: pěkné rybky, gratuluju! Ten Two ton je luxusní. 😉 Ale má seřízlou ocasní ploutev – asi si ho někdo označkoval – nebo žeby pletenka…?

[quote=“Comity“]Taky něco přihodím…Krásná a bojovná ryba z víkendu 😎

Pekná ryba,to je odkial z rieky???

[quote=“basnak“]Black Pepe: Dobrá práce, pěkný kousek – gratuluji. 😀

Taky jsem byl na pěti hodinové chytačce, otestovat své letošní new koulís pod pracovním názvem Krvavá vanilka 😈
    (jen doufám, že nikdo nemá takový název 😆 ) Vím jenom o Krvavém peklu od Nikla a Ledové vanilce od Krásy. 😉

Krvavá vanilka.jpg

Do testování jsem zapojil i svého otce a jednu udici mu navázal. Pár kuliček kolem montáže a netrvalo ani půl hodiny a měl jízdu:

Krv. vanilka.jpg

Celý šťastný, že boilie chutná jsem konečně nahodil i já. Asi po cca hodině dostávám i já brutální jízdu a zdolávám těžší rybu:

K.V. 1..jpg

Netrvá dlouho, asi půl hoďky a znova se ozývá signalizátor. Tentokrát na Fluoro Pop – up namočený několik dní v dipu:

zlato-hrivak.jpg

Tento kapr má takový prapodivný původ. Nejen že jsem ho držel před několika rokama už v misce jako jikru. Ale je to křížená linie šupináče s koiákem. Poznáte ho už z dálky při zdolávání, protože mu „svítí“ pod vodou hřbet a právem nosí jméno „Zlato hřívák“ 😀

No a po další hodině se opět ozývá Krvavá vanilka a já zdolávám svého starého známého. Po roce se opět shledáme zoči-voči:

K.V. 2..jpg

Z tlamy přímo ze žaberního oblouku jsem mu vytáhl háček asi 2/0 a putoval zpět. 😎

No a za další hodinu už su napitý jak prase (ne kecám 😀 ) protože tohle jsem za tři hodiny nezažil.
    Hola hej.

Zaujímavý názov,ale super nápad!!!!gratulujem pekné ryby na tak krátku dobu!!!

basnak
    Účastník

Díky chlapi.

Fit: jj tak toho fešáka už mám v galerii 3x 🙂 to máš pravdu. Jsem rád že roste dál, i když už jen do délky. Ale tak to neva. Každý kapr má svou stavbu těla.
    S k. vanilkou jsem před tím do předu nekrmil. Snažil jsem se ji postavit aby byla co nejaktraktivnější (fuj slovo). Celou lokalitu, místo samozřejmě dobře znám a letos už jsem se na něm několikrát spálil. (bez záběru). Po několika letech chytání jsem se konečně dokopal ktíženému výsledku. Jenže to ještě není ono. Může to být náhoda a tak ukáže čas, jestli kapry dokážu chytat stále dokola.

Jinak má eufórie roste dál a dnes jsem z toho samého místa lupl tuhle krasavici:

Ale omluvte mě za špatnou fotografii, asi jsem špatně nastavil foťák a fotograf bez brýlí špatně vidí takže mi říkal, že fotky jsou v pohodě. 😥

basnak
    Účastník

Comity: Luxusní kříženec 🙂 a super fishle z řeky. Dobrá práce – gratulace. 😈

Black pepe
    Účastník

Chlapy dva dni som tu nebol a teda super sa vám darilo!!!!
    Pekné ryby 🙂 😉

Black pepe
    Účastník

[quote=“dasty carp“]B.P.-Hm,,gratulace..Já doma suším asi 50kg koulí 25kg BBF,25kg RFL..a JEŠTĚ ASI 10kg FNM..Chytám převážně na vysušené koule,,takže já jedu od soboty do uterka,,jen jsem chtěl na Labe a už se tam třou cejni,,Tak asi poslední ještě šance než do toho vlítne kapr,,plus bude padat topol..Pokud se něco povede dám info,,,Udělal jsem si ještě nějaké dipy tak jsem zvědavý… 😉 😉 😉

Nazdar dobré zásoby 💡 používam v poslednej dobe taktiež uplne tvrdé gule,,,suším to na bytovke v kotolni tak nieje problém…u nás sa rieka uplne posr…la kôli vídatným zrážkam a búrkam je vysoká voda(čo by mi aj vyhovovalo )len tečie ako káva a to už nieje Ok teda aspom nie na tomto toku…prečkám víkend a cez týždeň to rozbalím popri práci 🙂 🙂
    Lovu zdar a nech sa zadarí 😀

Fit
    Správce

Tak chlapi zítra odpoledne konečně s tátou vyrážíme na ten Vranov 😎 . Asi až do soboty do večera nebo až do neděle, podle toho, jak to bude brát. Kolegové tam byli na víkend a prej hrozná bída, nechytili žádného kapra. Ale tak snad budeme mít více štěstí, není to tam lehké a bere to tam opravdu jen někdy. Uvidíme, má taky teď skoro pořád pršet a hlásí bouřky, tak doufám, že to ve zdraví přežijeme 😆 . Už se nemůžu dočkat, dneska jsem připravoval spoustu věcí, je toho fakt hafo… Pak dám samozřejmě info…

Jinak tady samozřejmě teď asi 5 dní nebudu, tak se tu prosím na fóru a webu chovat slušně 😆 . Ať to tady pak nemusím mazat, až se vrátím 🙂 . Díkes a mějte se tu všichni pěkně… V neděli se tu snad shledáme a ukážu vám úlovky 🙄 , ale trochu se bojím, že to asi nepůjde moc dobře… Přinejhorším si alespoň užijeme klidu u vody… 😉

basnak
    Účastník

Fit: Tak doufám, že si pěkně zachytáte. Bouřky jsou super 😈 mám je rád. Pak dej vědět jak jste dopadli. Hola hej. 😉

Fit
    Správce

[quote=“basnak“]Fit: Tak doufám, že si pěkně zachytáte. Bouřky jsou super 😈 mám je rád. Pak dej vědět jak jste dopadli. Hola hej. 😉

Díky, dám pak vědět. Za čtyři hoďky zhruba vyrážíme. Děda nám na požádání navařil kukuřici (umí to fakt dobře). Dále beru boilies GLM 18mm a asi tři menší pytlíky halibut pelet a jako experiment kilovku 0,25 mm na bázi krev, hrozně to smrdí 🙂 . Hlavní krmení bude ta kukuřice.

Trochu mě jenom znepokojuje to, že tam známej byl celý víkend a o kapra ani nezavadil. Ale tak třeba byla smůla a nám se zadaří. Tak se tu zatím mějte… 😉 😎. Teď mám mít ještě 2h ve škole, ale jsem tak nedočkavej, že jsem tam už radši nešel a jedu domů 🙂 .

dasty carp
    Účastník

Ahoj,,pánové,,tak hlásím návrat od soboty do dnešního odpoledne,,kapři byly při chuti,jenn se nedalo chytat velký průtok a dosssssstttt bordelu,,jak už jsem zvyklý z tohoto useku,,O dvě slušnější ryby jsem přišel,,díku zmíněnému bordelu ale jedna desina se povedla…

Zde i menší video,až dole
    http://carpfisman.webnode.cz/

CT Sazan
    Účastník

No to je teda slušnej humáč 😆

dasty carp
    Účastník

[quote=“CT Sazan“]No to je teda slušnej humáč 😆
    Jo to je a to to třeba zarazilo chytání na celý den

dasty carp- upřímný obdiv, že se Vám takového krasavce podařilo z takového humusu vytáhnout.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 61. až 80. (celkem z 304)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.