Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

• Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
    dasty carp
    Účastník

[quote=“dedekk“]dasty carp- upřímný obdiv, že se Vám takového krasavce podařilo z takového humusu vytáhnout.
    Moccc děkujii 😳

basnak
    Účastník

Dasty: Gratuluji. Moc pěkný šupi a zvlášť fotka, co používáš za foťák? 🙂

dasty carp
    Účastník

[quote=“basnak“]Dasty: Gratuluji. Moc pěkný šupi a zvlášť fotka, co používáš za foťák? 🙂
    Děkuji,,používám Panasonic FZ50.. 😉 😉 😉

CT Sazan
    Účastník

Jo to je a to to třeba zarazilo chytání na celý den

To nešlo vyřžešit zadníma olovama?

Black pepe
    Účastník

[quote=“dasty carp“]Ahoj,,pánové,,tak hlásím návrat od soboty do dnešního odpoledne,,kapři byly při chuti,jenn se nedalo chytat velký průtok a dosssssstttt bordelu,,jak už jsem zvyklý z tohoto useku,,O dvě slušnější ryby jsem přišel,,díku zmíněnému bordelu ale jedna desina se povedla…

Zde i menší video,až dole
    http://carpfisman.webnode.cz/

Nazdar Chlape…Paráda Ako sa hovorí ak neprší aspom kvapká.. 😉 škoda že si nedostal tie ostatné ryby ale myslím že aj tak by to malo byť!!Fotky máš super niet čo dodať..Ja frčím možno už od dneška do nedele(uvidím čo povie šéf nato) tiež na rieku,,nepláva v nej hoci taký brutus 😯 ako na tv.fotkách ale je poriadne prikalená.. 😉 😉

Fit
    Správce

Nazdar pánové,
    tak jsem předčasně doma z výpravy 🙁 . Byla to fakt hrůza, oba dva s tátou jsme nechytili vůbec ale vůbec nic 😕 . Nebyl ani záběr…

Bylo pěkně blbý počasí, protože se pořádně rozpršelo a zvedl se pořádně proud, takže plavaly větve a bordel a nedalo se chytat. Protože jsme chytali vlastně už na přehradě, tak bylo vidět, že začali odpouštět výrazně vodu a hrnulo se to pryč. Podle jednoho místního domorodce to nemělo cenu a říkal nám, že můžeme klidně odjet. Včera jsme chytali pouze asi 4h, protože se to nedalo. Ze čtvtrka na pátek začalo pršet a přestalo až po 20 hodinách.

Ale tak co se dá dělat. Nevím, jestli tam ještě někdy pojedeme, je to tam s kaprama dost těžký, musí tam zrovna být a jak jde voda dolů, tak to prej všechno odplave 😕 . Tak nám to nevyšlo no… 🙂

Na druhou stranu tam bylo krásně, nikde nikdo, kromě jednoho děduly v chatě jsme nepotkali cizího člověka. Zkrmili jsme akorát spoustu kukuřice, pelet a nějaké to boilie, ale to mi ani tak nevadí… Bylo pivečko a klídek no… 🙂. Tak první týden v červnu jedu ještě na týden na Lužnici, doufám, že to dopadne líp. Horší výpravu než teď jsme ještě asi nikdy s tátou neměli… 😉

basnak
    Účastník

Aj to je škoda 🙁 . No co se dá dělat i taková je rybařina. Ale zas na druhou stranu jste o něco chytřejší a příště zvolíte lepší alternativu. 🙂

CT Sazan
    Účastník

I to se někdy stává, zase na Lužici ti půjdou, že se nezastavíš…

Fit
    Správce

Jasný no, to se ovlivnit nedá. Teď je to obecně na řekách dost špatný, protože pořád prší a je to zvedlý… 😉 . Tak doufám, že se to uklidní a na té Lužnici se už něco povede a bude hlavně dobrá voda 💡 . Za ten klid to ale stálo, pěkně jsem si odpočinul. Když byla ta chata, tak se člověk i pěkně prospí, takže pohoda 😉 . Teď ještě je potřeba pořešit školu, což bude horší 😕 .

Black pepe
    Účastník

Tak teraz sa mi zase potvrdilo čo sa hovorí o rieke a love kaprov v kalnej vode..jednoducho to nejde a nejde!! 😕 neviem ak má niekto iné skúsenosti alebo finty nech napíše,,,len budem rád 😀 😀
    Fit-myslím že v dnešných dňoch to nejde nikde teda na stojákoch neviem ale na riekach určite nie 🙁 🙁Ako hovorím po neúspešnej výprave ::nabudúce to klapne!!!! 😀 😀 😀 Petrov zdar..

Teraz v riekach určite nie to mi je jasne ,ja som dačo pochytal na stojaku ale nič moc!!! nič vačšie!
    Ale minulý rok som bol vtedy na kanál a išla voda jak káva a chytal som ryby ,to bolo po letných búrkach 🙂

Black pepe
    Účastník

Ano to sme boli na hrádzi už si spomínam,,vytiahli ste s tatkom myslím dve ryby a ja jedného šupíka a jedného stratil 🙁 😉
    Malém ryby ale potešili v takých podmienkach 🙂

basnak
    Účastník

[quote=“Black pepe“]Tak teraz sa mi zase potvrdilo čo sa hovorí o rieke a love kaprov v kalnej vode..jednoducho to nejde a nejde!! 😕 neviem ak má niekto iné skúsenosti alebo finty nech napíše,,,len budem rád 😀 😀

Máš pravdu….jednoduchá finta je, zajít si na stoják 🙂 Já jsem to tak udělal. Sice za stálých dešťů to odnáší moje zdraví, ale jdu přes mrtvoly. 😉 Nemůžu sedět doma při čaji, když je krásně nízký tlak už několik dní a ryby jsou aktivní.

Fit
    Správce

Nádherně zdravé a krásné ryby! Gratuluju! To máš dobrý… Já teď mám hodně školy, tak musím počkat do 29.5., kdy odjíždím na tu Lužnici. Hlavně, aby byla řeka dobrá a nebylo to zvednutý. To už by byla pro mě letos hodně velká smůla 🙁 .

Tak ti držím palce, ať ti to dál jezdí, letos tu máš už spoustu pěkných kousků… Je vidět, že to děláš dobře 😉 .

[quote=“Black pepe“]Ano to sme boli na hrádzi už si spomínam,,vytiahli ste s tatkom myslím dve ryby a ja jedného šupíka a jedného stratil 🙁 😉
    Malém ryby ale potešili v takých podmienkach 🙂

?????

basnak
    Účastník

[quote=“Fit“]Nádherně zdravé a krásné ryby! Gratuluju! To máš dobrý… Já teď mám hodně školy, tak musím počkat do 29.5., kdy odjíždím na tu Lužnici. Hlavně, aby byla řeka dobrá a nebylo to zvednutý. To už by byla pro mě letos hodně velká smůla 🙁 .

Tak ti držím palce, ať ti to dál jezdí, letos tu máš už spoustu pěkných kousků… Je vidět, že to děláš dobře 😉 .

Děkuji 🙂 Ono víš sešly se dva faktory, které ovlivňují můj pobyt u vody ač jen na pár hodin. A to konec herní sezóny a přítelkyně, která teď bude maturovat, takže abych neotravoval tak jsu u vody 😀 Po zápočtech už mám taky, takže mne nic jiného nedrží.
    Nevím jak u vás ale u nás je řeka už vylitá z koryta na některých místech. Stále prší a prší a hlásí 3. stupeň povoďňové aktivity. Takže v pohodě, to ještě zastihneš kapry při třecí žranici. 😉

Fit
    Správce

Tak to buď rád, že pěkně můžeš chytat 😉 . Jo, tak snad jo. U nás teď tolik neprší a řeka (Jihlava) je v pohodě. Lužnice by taky měla být v klidu. Hlavně aby tam taky nezačalo pršet jako na Ostravsku. Doufám, že tu žranici opravdu zastihneme, to by bylo fajn 😎 .

basnak
    Účastník

No a kdyby ne tak kolem Jihlavy taky máš hodně stojáků a slepých ramen, ne? Nějaká vodní nádrž Hubenov a další vody. Nebo to už nespadá pod vaši organizaci

Black pepe
    Účastník

Nazdar susedia,ale sa nám to valí cez republiky 😯 😯 už mám z toho komplexi 😕 treba íst na víkend k vode a človek skoro ani nevie kam,,,fakt sú stojáky záchranou 😉 🙂
    Basnak-paradné fotky 🙂

dasty carp
    Účastník

Ahoj,,chlapy,,jsem doma jen na skok,,nabít telefon a zase k vodě,,asi až do soboty,,tady menší ochutnávka 😉 😉 😉 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 304)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.