Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

  • Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 101. až 120. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
  • #254829
    dasty carp
    Účastník

      Basnak….Gratulace chlape 😉 😉

      #254830
      Black pepe
      Účastník

        [quote=”dasty carp”]Ahoj,,chlapy,,jsem doma jen na skok,,nabít telefon a zase k vodě,,asi až do soboty,,tady menší ochutnávka 😉 😉 😉 😉
        Hmm… 😕 teda pekná ochutnávka Dasty 😉 Nech sa darí!!!

        #254831

        Gratuluji, hezkej strejda. Trochu závidím, protože tady na ostravsku máme po sezoně. Budu muset asi oprášit toulavý boty, babča napeče buchty s mákem a vypravit se do světa.

        #254832
        basnak
        Účastník

          B. pepe: díkas. 😉 U nás ještě metr a už nebudou poslední záchranou ani ty slepáky. Některé už tvoří jezera společně s řekou. Budu chytat na louce a budu si připadat jak na mušově 😆 to bude nádhera.

          Dasty: pekelná ochutnávka 😈 dobře ty. Krásný šupík, už se těším na další. 😉

          #254837
          Fit
          Správce

            [quote=”dedekk”]Gratuluji, hezkej strejda. Trochu závidím, protože tady na ostravsku máme po sezoně. Budu muset asi oprášit toulavý boty, babča napeče buchty s mákem a vypravit se do světa.

            To věřím, je to děs, co se děje 😕 .

            dasty carp: Gratuluji, věřím, že se ti ještě něco povede .

            #254838
            Fit
            Správce

              Právě jsem načapal dastyho na YouTube 🙂 . To je ten pěknej kapr a jeho zdolávání, co tu dával fotku. Viz.: http://www.youtube.com/watch?v=ljPn5ptkRK8

              #254839
              Black pepe
              Účastník

                Dobréé… 😉 😉 😀

                #254840

                pekné video, aj ryba 🙂

                #254868
                basnak
                Účastník

                  [quote=”Fit”]Právě jsem načapal dastyho na YouTube 🙂 . To je ten pěknej kapr a jeho zdolávání, co tu dával fotku. Viz.: http://www.youtube.com/watch?v=ljPn5ptkRK8

                  Jo to video už tu dával. Je to na 8. stránce tohoto fóra aj s fotkama toho kapra a té řeky jak byla zasraná od bordela. Ale supr hudbaaa 😈

                  #254869
                  basnak
                  Účastník

                    Tohle jsou tohtoroční kapři. Je až neuvěřitelné že z takového nic to klidně dá přes 40kg že ? 🙂
                    Řádkáči :mrgreen: :

                    #254873
                    Fit
                    Správce

                      basnak: Hustý 😎 . To jsou teda opravdu tohtoroční kapři 😆 . Tak snad z nich jednou vyrostou pořádní kaprálové 😉 .

                      #254874
                      dasty carp
                      Účastník

                        Ahoj kamarádi tak jsem už doma sice musím na dva dny do práce ale v pondělí večer opět hurá na tři dny…
                        Tato výprava docela šla,,chystám článek tak ho sem pak dám,,mám i nějaké video až to kamarád udělá opět to sem vložím,..
                        Jinak se mi povedlo za 6dní pár kapříků,,dva 8kg,jeden 8,5kg,jeden 9,5kg,jeden 11kg,jeden 13,50kg a poslední 15,80kg..
                        Musím říct,,že mi vše šlo jen na Bio Big Fish-Green Crab..koule na krmení jsem ještě zaléval Juicem a samozřejmě dipoval,,vše BBF…Dám fotečky… 😉 😉 😉

                        #254875
                        dasty carp
                        Účastník

                          😉 😉 😉

                          #254877
                          Comity
                          Účastník

                            dasty carp: dobře ty!!!! jen tak dál 😉

                            #254879
                            Fit
                            Správce

                              No tak to je paráda . Gratuluji 😉

                              #254881
                              Black pepe
                              Účastník

                                Boha jeho 😮 ..sorry za reakciu 😉 😉 parádička,,samozrejme gratulujem 😀 Foto jednoducho super niet čo dodat!!!
                                My sme skončili cez víkend z nulou na konte,,na rieke je to stále divoké 🙁 🙁

                                #254884

                                velmi pekné ryby to kde si bol???? no my sme mali tiež slabe ,ako som už spomínal v teme kaprárske závody

                                #254886
                                Black pepe
                                Účastník

                                  čauko boli sme s M.J. na kanali,,stav vody super ako normálne cez rok akurát dost káva a malá teplota vody po záplavách 9,8-10st.C…predtým mala okolo 15..no takýto slabý Máj teda nepamatám 🙁 🙁 a to sme válčili aj v noci 😉 😉 Ale nevadí ideme dalej 🙂 🙂

                                  #254888
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    Moc vám všem chlapy děkuji,,jedu zase vracím se ve čtvrtek,,ještě dnes do půlnoci pak na 12cku do práce pako do čtbrtka

                                    #254892
                                    basnak
                                    Účastník

                                      Dasty: též se připojuji ke gratulacím, parádní rybky 🙂

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 101. až 120. (celkem z 304)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.