Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

  • Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
  • #254897
    dasty carp
    Účastník

      6hodin u vody,,tak a ráno v pět vstávat a na 12 hod makat a pak do čtvrtka na rybky 😉 😉 😉
      Jinak opět Bio Big Fish-Green Crab 😉 😉 😉 😉

      #254898
      Fit
      Správce

        Super dasty 😉 , to mám radost, že se ti daří. Ryby jako malované 😎 . Paráda

        #254899
        Black pepe
        Účastník

          Teda nemam čo k tomu dodať 😕 😕 myslím že všetci Dastymu v kútiku duše závidíme 😉 😉 Nech sa darí 😀 😀

          #254902
          dasty carp
          Účastník

            [quote=”Black pepe”]Teda nemam čo k tomu dodať 😕 😕 myslím že všetci Dastymu v kútiku duše závidíme 😉 😉 Nech sa darí 😀 😀
            Děkuji kamaráde 😉

            #254906
            basnak
            Účastník

              [quote=”Black pepe”]Teda nemam čo k tomu dodať 😕 😕 myslím že všetci Dastymu v kútiku duše závidíme 😉 😉 Nech sa darí 😀 😀

              B. pepe: Nezávidíme 😀 . Zastávám heslo:”Přej a bude ti přáno.” 😀 A proto mi nic jiného zas nezbývá než Dastymu jenom gratulovat. Ale zas to s tím časem na rybách chlape nepřeháněj, aby jsi pak neměl na stole rozvodové papíry 😉 😆 😆

              #254920
              Black pepe
              Účastník

                To v najhoršom prípade 😆 😆 alebo bude častejšie chodit k nim poštár ked bude Dasty na rybách…U nás mám kliku že je poštárka 😀 😀 Nič v zlom Dasty standa musí byť 🙂 😀 😆

                #254935
                matias17
                Účastník

                  Gratulujem Dasty vidno ze si kaprar ktory vie zachytat za kazdych okolnosti mas moje uznanie 😉 😉 😉

                  #254938
                  dasty carp
                  Účastník

                    Ahoj klucí,,nejprve chci všem poděkovat ,,,,,,díky
                    A ted k rybám,,vrátil jsem se z ryb,,rybám velice chutnalo,,opět mi dobře fungovala Bio Big Fish-Green Crab…Jako druhá směs byla Red Fish Liver-Švestka,která také jela ale oproti BBF to bylo jen pár kapříků…Kaprů jsem měl asi 25kusů..Jsem nevyspalej unavenej,,a to jdu za chvilku na noční,,ale stálo to za to…Koule museli být ale dipnuté,,dělal jsem si dip,,který mi už ted fungoval na třech vodách,,,Tak dám fota …. 😉 😉 😉 😉

                    #254940
                    dasty carp
                    Účastník

                      Ještě něco 😉

                      #254943
                      Black pepe
                      Účastník

                        Boháča vedel som že zachytáš ale že až takto…hm.. 😕 Obrovská Gratulácia Dipy si robievam tiež zatial fungujú na dvoch vodách a tretiu odskúšam tento rok s kámošom,,za týždeň idem nato na 9dní.Mám na skúšku niaky sortiment od essentialu tak uvidím ako sa to zachová popri SBS.

                        #254945
                        Fit
                        Správce

                          Gratuluji dasty! Parádní kousky se ti povedly, opravdu klobouk dolů před tebou 😉 😎 .

                          #254946
                          Comity
                          Účastník

                            No paráda Dasty, pěkní pupíci se ti povedli!! 😉 😈
                            A kde jsi byl – (stoják-řeka)?

                            #254947
                            dasty carp
                            Účastník

                              [quote=”Comity”]No paráda Dasty, pěkní pupíci se ti povedli!! 😉 😈
                              A kde jsi byl – (stoják-řeka)?

                              Stoják,,řeka je ještě dost vysoká,,ale mám jí v plánu 😉 😉 😉

                              #254949
                              basnak
                              Účastník

                                Na řeky se těšíme všeci, nemám-li pravdu chlapi? Ryby po povodních hladové 😈 to bude brutalita.
                                Jinak congratulation Dasty, pěkní šupíci. 😀

                                #254952
                                Fit
                                Správce

                                  [quote=”basnak”]Na řeky se těšíme všeci, nemám-li pravdu chlapi? Ryby po povodních hladové 😈 to bude brutalita.
                                  Jinak congratulation Dasty, pěkní šupíci. 😀

                                  Tak já jedu zítra na týden na Lužnici, tak doufám, že to tam bude OK. Mělo by snad být… 😉 . Pak dám vědět, jak jsme dopadli… Zatím se tu mějte všichni pěkně 😎

                                  #254956
                                  marduk
                                  Účastník

                                    Zdravim vsetkych,pochvalim sa aj ja mojim osobakom hned prvy den sezony na stojatych vodach,na asi 3 ha jazere. 😎 Pocasie sice pod psa,ale stalo to za to tam moknut,kapor zabral na kostne cervy a zdolavacka na match prut a 0,18 mm silon stala za to…

                                    #254959
                                    basnak
                                    Účastník

                                      marduk: Tak to ti chlape gratuluji k parádnímu kousku 🙂

                                      #254960

                                      Super ryba ,gratulujem!

                                      #254961
                                      dasty carp
                                      Účastník

                                        Gratuluji k ulovku 😉 😉 😉

                                        #254962
                                        cttimata
                                        Účastník

                                          Tak na match je to pekna ryba, nejake som aj ja tento rok pochytal a ta zdolavacka stoji zato. Gratulujem ku krasnemu kaprovi. poslem aj ja kapra na match a tolstolobika. Karor bol na 0,12 a tolstolobik na 0,14 silon.

                                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 304)
                                        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.