Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

  • Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
  • #254966
    basnak
    Účastník

      cttimata: Určitě, zážitek je to parádní a boj je o nervy 😈 . Jen škoda, že si fotil proti světlu 🙁 Jinak dobrá práce 😉

      #254967
      marduk
      Účastník

        Pekne ryby,a tie priemery vlasca tiez 😎

        #254972
        CT Sazan
        Účastník

          Hezký kapři, já mam nej na feeder 7kg na 0,14, jeětě že tam nebyli vázky

          #254976
          Fit
          Správce

            Gratulace všem předchozím, pěkné ryby!

            #254977
            Fit
            Správce

              Já jsem se vrátil z výpravy na Lužnici právě dnes, bohužel opět předčasně, protože se brutálně zvedla voda (viz. povodně 🙁 ). Z původního od soboty do soboty, nakonec bylo jenom od soboty do středy do večera 😕 . Už po příjezdu byl poměrně dost silný proud a sotva jsme mohli udržet montáže na našich krmných místech. Znamenalo to dát špičky k nebi a alespoň 130g olova, jinak to nemělo cenu, chytali jsme 70m od břehu. Taky jsme museli častěji přehazovat, protože občas plavaly větve a různej bordel…

              … ovšem na tu bídu s počasím (zima a pršelo), to zase nebylo tak špatné. Chytil jsem si osobák a brácha taky 😉 . Dávám fotky, jak to šlo za sebou…

              [album]550[/album] – 76 cm, 9,5 kg – první nedělní kapr

              [album]551[/album] – 65 cm – pondělí

              [album]552[/album] – 67, 9kg – pondělí, parádní macek

              [album]553[/album] – 65 cm, pondělí – potěšil

              [album]554[/album] – 88 cm, 12.5 kg, pondělí, ten můj osobák! Opravdu hustej kapr na Lužnici už si myslím… 😉

              [album]555[/album] – a ještě jednou 🙂 😎

              [album]556[/album] – tohle je poslední kapr ve středu k večeru, 78 cm a 10kg. Celý den pršelo a večer už to bylo nechytatelný 🙄 🙁

              Takže mi zbylo několik kg boilies a spousta kukuřice, velká škoda, kdyby nepřišla ta voda, tak věřím tomu, že bysme ještě za další skoro 3 dny nachytali pěkné ryby. Z některých už trochu teklo mlíčí, takže asi těsně před třením… Ale tak mohlo to být určitě horší a jsem rád 😉 .

              Jinak nejmenší chycený kapr měl 60cm, takže fajn.

              #254978
              Fit
              Správce

                Ještě přidávám kapra 84cm a 12kg, kterého chytil můj brácha viz. foto.

                Táta měl obrovskou smůlu a nechytil žádného kapra, pouze několik tloušťů 😆 . Hned první den se mu jeden velkej kapr vypnul a potom ještě jeden utrhnul (zřejmě nějaká chyba na vlasci někde, velká škoda). Ale co se dá dělat…

                #254979
                basnak
                Účastník

                  Gratuluji chalani 😉 , tak jste se konečně dočkali. 😀
                  U nás řeka vypadá asi takto nechytatelně:
                  Ale stojáky jsou OK, tak až se vrátí comity z ryb tak pak dá echo 😈

                  #254982
                  Fit
                  Správce

                    Tak to máte taky solidní, já jsem slyšel ve zprávách 😯 . Škoda jen, že jsme museli odjet, protože poslední 3 dny výpravy na rozkrmeném místě by mohly bejt dobrý. Takhle jsme domů vezli spoustu krmení a u nás řeka vypadá hodně podobně. Někam vyjet taky není čas… Ale jak jsem psal, na tu bídu celkem spokojenost. Letos ty řeky snad nebudou dobrý nikdy 🙄

                    #254984
                    Black pepe
                    Účastník

                      Nazdar borci!!
                      Fit-Gratulujem k rybám aspom že sa niekomu zadarilo v tomto hnusnom počasí!!!!!!!!!!
                      Ja som bol od utorka a prišiel som predčasne dnes s nulou na konte 🙁 🙁 Už som nemal na to nervi….Podmienky na lov boli drsné a preto som musel vyskúšat z plným vercaichom 3.fleky a bolo to k ničomu…za dva dni som 3x rozbaloval a 3x balil a to len pre blbé počasie a silný prúd na priehrade sprevádzajúci kopu odpadu a stromov na vodnej hladine 🙁 Ale nevadí ideme dalej 😀 😀

                      #254985
                      Fit
                      Správce

                        Black pepe: Díky 😉 . To mě mrzí a dobře to chápu. Bez ryby jsem byl taky před 14 dnima na Vranově, kdy za 3 dny ani ťukanec od ryby 😕, navíc tam taky přišla voda a nešlo to. My taky teď museli předčasně odjet, protože na řece by to už nikde nešlo. Počasí bylo hnusný… Ale jak říkáš, jede se dál a neboj, taky zachytáš 😉 , ono to přijde. Doufám, že se to všechno vylepší a bude dobré léto a podzim.

                        #254986
                        CT Sazan
                        Účastník

                          Buď zdráv! Gratuluju, nádherné ryby si chyt. Hlavně ten osobák, to je na Lužnici úplně luxusní kousek!!
                          Já razim v sobotu tak uvidim

                          #254987
                          Fit
                          Správce

                            [quote=”CT Sazan”]Buď zdráv! Gratuluju, nádherné ryby si chyt. Hlavně ten osobák, to je na Lužnici úplně luxusní kousek!!
                            Já razim v sobotu tak uvidim

                            Díky za gratulaci. Jo, toho osobáku z Lužnice si moc cením. Místní domorodci říkali, že takového kapra tam ještě neviděli chytit. Mám z něj radost.

                            Tobě držím palce! A kam jedeš? Na řeku asi ne co? 😆

                            #254989
                            CT Sazan
                            Účastník

                              né, do teď byl u nás ( na Plzeňsku ) klid a řeky byli v normálu, ale dneska je tam tak trojnásobnej průtok. Má bejt pěkně tak půdu skusit jednu 30 ti hektarovou propadlinu – Jedno z míla míst v mém okolí, kde je klid a kapři jako telata. Uvidíme no…

                              #254992
                              Fit
                              Správce

                                Tak to máš určitě dobrý . Držím palce a užij si to… 😎

                                #254994
                                CT Sazan
                                Účastník

                                  Dík, budu se snažit….

                                  #254998
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    Ahoj,,zase jsem zpět od vody,,tři noci ve znamení deště,,ale opět se něco povedlo,,,asi 5kaprů v rozmezí od 5kg do 9kg,,pak jedna 10,5kg a na konec nádherná jikernačka 17,56kg,,,NÁDHERAAAA,,,Opět Bio Big Fish-Green Crab..Jsem se do této směsi naprosto zamiloval…
                                    Jinak Fitáčku,,velká gratulace..
                                    B.P.–Ty máš ale smůlu,,ale to tě jen posílí a požene do předu….
                                    Tak ted fotečky 😉 😉 😉

                                    #255000

                                    Chalani gratulujem!!!! krásne ryby !! ale Slovensko momentálne 0bodov , bol som na rybách ale bez záberu !!! hrozné podmienky a to počasie je mi až zle z toho !!!

                                    #255002
                                    Black pepe
                                    Účastník

                                      [quote=”dasty carp”]Ahoj,,zase jsem zpět od vody,,tři noci ve znamení deště,,ale opět se něco povedlo,,,asi 5kaprů v rozmezí od 5kg do 9kg,,pak jedna 10,5kg a na konec nádherná jikernačka 17,56kg,,,NÁDHERAAAA,,,Opět Bio Big Fish-Green Crab..Jsem se do této směsi naprosto zamiloval…
                                      Jinak Fitáčku,,velká gratulace..
                                      B.P.–Ty máš ale smůlu,,ale to tě jen posílí a požene do předu….
                                      Tak ted fotečky 😉 😉 😉

                                      Dasty znova VELKA GRATULACIA odo mňa Skvele si to tu oživil 🙂
                                      Neúspech beriem z rezervou 💡bez toho to nejde a ako hovoríš oto ma to zase posúva dalej 😉 😎

                                      #255003
                                      dasty carp
                                      Účastník

                                        B.P.-Ano člověk se musí z neuspěchu jen poučovat a brát to z rezervou,,pokud to nepřízen počasí nedovolí,,nic se nedá dělat… 😉 😉 😉 😉 Však to vždy příjde když to nejméně budeš čekat 😉

                                        #255004

                                        Tak nevím, kdo je na té fotce pěknější? Vzhledem k tomu, že jsem chlap, tak jednoznačně kapr. Upřímná gratulace.

                                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 304)
                                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.