Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

  • Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 161. až 180. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
  • #255005
    dasty carp
    Účastník

      Děkuji,,chlapy 😉 😉 😉 😉

      #255007
      Fit
      Správce

        dasty: Taky moc gratuluji! Parádní fish, to se ti teda povedlo 😎

        #255008

        Ja som bol včera na 3 hodinky na jednom štrkovisku , konečne sa včistila trochu voda aj ked o 1m zdvihnuta jak normál koli spodnej vode , ale Top Restart Mussel celkom zapísala ryba 73cm a dačo cez 7kg , nemal som fotak a sám tal ken na mobile samospusť tak je ta fotka taká aká je !!! ale za posledný týžden sa tam chytilo velmá málo rýb iba zopár lienov a z tejto vody je to slušná ryba ,aj ked neni veľká ,velmi m apotešila a som rád !

        #255009
        Fit
        Správce

          MartinLK: Pěkný kapr, gratuluji 😉 .

          #255014

          5.6.2010-a tak naspať z rybačky jazda po 4 hod- Wild Strawberry, z rovnákeho miesta ako včera ten 8 kg ale tentokrát taká jazda že mi stretlil swinger o signalizátor a rozletel sa na dve časti to som ešte nevidel , nuž dneska som sa presvedčil že žiadny háčik nefunguje na 100% ,na Longshank Nailer som rybu ešte nevypol za 2 roky stále používania , no dneska to tak bolo 🙂 nevadí aj ryba má svoju šancu 🙂 see you tommorow carps ! 😛

          #255015
          Comity
          Účastník

            Ahoj. Tak jsem byl po dlouhé době opět na rybách a povedlo se několik pěkných kousků a osobáček z jedné svazovky. Byl jsem na 4 dny z toho 2 byly ve znamení deště a musel jsme se přestěhovat jinak by mě voda z pole vyplavila 😀 Basnák pro mě dojel a převezli jsme moje věci na druhou starnu štěrkáče, kde bylo sušší místečko a nehrozilo mi vyplavení – tímto mu ještě jednou děkuju 😉 😎 Hladina byla díky přítoku o 2 metry zvedlá a když jsem odjížděl tak stále stoupala

            Nějaké fotečky: 😎 😉

            #255016
            Comity
            Účastník

              a další fišle….

              #255017
              Comity
              Účastník

                poslední rybky…

                #255018
                dasty carp
                Účastník

                  Comity–Super práce,gratulace 😉 😉 😉

                  #255019
                  Comity
                  Účastník

                    Dasty carp: – děkuju 😉

                    #255020

                    Comity – Hezky se na to kouká. Tu vodu za krkem nezávídím, ale k úlovkům gratulace.

                    #255021
                    dasty carp
                    Účastník
                      #255022
                      Fit
                      Správce

                        Comity: Velká gratulace 😉 . To jsi tam byl úplně sám? A jak se fotíš s rybama? Samospouští? Jinak ať se daří .

                        #255033
                        basnak
                        Účastník

                          Zdarec chalani. Všem gratuluji k parádním kouskům od vody 😀
                          I já jsem se vydal minulý týden, týden dešťů, velkých srážek k vodě, abych si provětral hlavu od zkoušek a veškerého ponoření do studií. Nic méně se mi ten den nechtělo ani paty vytáhnout. Jenže můj známý amatérský meteorolog mi hlásil: “Dnes ti bude celý den pršet, ale zítra má přijít zvláštní fronta, kterou ti nedovedu vysvětlit a ani někteří profíci ji nedokáží popsat.” To mě nakoplo a na 5 hodin s Krvavou vanilkou jsem vyrazil celý napjatý k vodě s metodou “Kam dohodíš rukou, tam chytej”. 😆 Jako léta trénovaný házenkář dohodím daleko 😉 😆
                          První udice letěla na správné místo. Netrvalo ani 10min. než jsem si nachystal další prut a jízdáá:

                          trvalo mi asi hodinu než jsem zvládl nahodit i druhý prut, ryby byly při chuti a já každých 20min. měl záběr. Domů jsem dorazil promoklý jak sviňa a unavený jak prase 🙂 Hola hej.

                          #255037
                          dasty carp
                          Účastník

                            Basnak–Gratulace,,aspon jsi si odřachl..Tak to má být 😉 😉 😉 😉

                            #255039
                            Fit
                            Správce

                              basnak: No vidíš, co víc si přát? Nádhera, to byla asi fakt nějaká zvláštní fronta, když to tak pěkně bralo 😉 . Pěkné ryby . Ještě mi zbývají 2 zkoušky a pak chci taky ještě zkusit alespoň naší malou řeku v nočních hodinách.

                              #255040
                              Comity
                              Účastník

                                Díky všem!

                                Fit: Ahoj jo byl jsem tam sám. Většina fotek je focena samospouští. Ale ta nevytřená jikra je focená Basnákem. A ten poslední šupík je focený jedním kamarádem co došel na čumendu… 😉

                                Basnák
                                : JJ Krvavá vanilka zabijí. 😎 😉 Už se těším na tu tvoji novou Carpkillerskou směs na Big-mamy 😈 😉

                                #255058
                                Black pepe
                                Účastník

                                  “Comity-Basnak” samozrejme gratulujem k úlovkom!!!!!!!nebol som tu 5dní a kukám že sa to tu trochu pohlo..len tak dalej chalani 😉 🙂 😀

                                  #255059
                                  Black pepe
                                  Účastník

                                    [quote=”dasty carp”]Zde je jaro 2010 http://www.stream.cz/video/479636-petr-dasty-volak-jaro-2010
                                    Zdarec Dasty!Pekné ryby,dobre urobené video=radost sa nato pozerat 😀 😀

                                    #255069
                                    dasty carp
                                    Účastník

                                      [quote=”Black pepe”][quote=”dasty carp”]Zde je jaro 2010 http://www.stream.cz/video/479636-petr-dasty-volak-jaro-2010
                                      Zdarec Dasty!Pekné ryby,dobre urobené video=radost sa nato pozerat 😀 😀
                                      Děkuji kamaráde 😉 😉 😉 😉 😉 😉

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 161. až 180. (celkem z 304)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.