Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

• Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 181. až 200. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
    CT Sazan
    Účastník

Tak jsme vyrazili na jednu noc a poved se tenhle kapřík (6kg) a jednoho jsme statili… Používali jsme hybrid pelety, 3xl boilie a pelety a CSL pelety do PVA punčoch, kvůli šílenému hicu jsme ráno vyklidili pole ale bylo tam krásně!!!

Fit
    Správce

CT Sazan: Gratuluji, ten je pěkně vysokej. Jednou by z něho mohl bejt ještě hodně pořádnej macek. Jo, vedra teď byly pořádný. Teď se už u nás ale docela ochlazuje…

dasty carp: Ještě dodatečně taky chválím to tvoje video, díval jsem se na celé a moc pěkné 😎 . Nějak jsem to tu předtím přehlídl…

dasty carp
    Účastník

CT Sazan–Gratulace k ulovku… 😉 😉 😉 😉

dasty carp
    Účastník

[quote=“Fit“]CT Sazan: Gratuluji, ten je pěkně vysokej. Jednou by z něho mohl bejt ještě hodně pořádnej macek. Jo, vedra teď byly pořádný. Teď se už u nás ale docela ochlazuje…

dasty carp: Ještě dodatečně taky chválím to tvoje video, díval jsem se na celé a moc pěkné 😎 . Nějak jsem to tu předtím přehlídl…
    JO Fitáčku,,děkuji,,, 😉 😉 😉

CT Sazan
    Účastník

Dík hoši, neni sice nic moc ale když je z takové louže a v takvym šílenym hicu tak potěší

dasty carp
    Účastník

[quote=“CT Sazan“]Dík hoši, neni sice nic moc ale když je z takové louže a v takvym šílenym hicu tak potěší
    Ano,,a otom to je kaprařina není jen velkých kaprech.Člověk musí mít radost z každého ulovku,aspon já to tak mám 😉

basnak
    Účastník

CT sazan: Pěkná fish co se týče stavby těla, úžasné. 🙂 Jednou z něho bude maďar jak se patří. Škoda, že tahle forma roste v našich podmínkách pomalu a na pořádný hrb je potřeba dostatek futra. Tak jestli se toho dožije, bude to mazec. 😀

CT Sazan
    Účastník

Jo, stavbou těla je fakt krásnej, je zajímavý, že na tomto revíru jsou z 95% takový kapři…

Mike
    Účastník

Dasty: nezbývá než tiše závidět….Krásné ryby , gratuluji:-)

Black pepe
    Účastník

[quote=“dasty carp“][quote=“CT Sazan“]Dík hoši, neni sice nic moc ale když je z takové louže a v takvym šílenym hicu tak potěší
    Ano,,a otom to je kaprařina není jen velkých kaprech.Člověk musí mít radost z každého ulovku,aspon já to tak mám 😉
    Presne ako hovoríš 😉 treba si každú rybu ceniť

dasty carp
    Účastník

Ahoj,,vrátil jsem se z prodlouženého víkendu,,který jsem strávil s kamarádem Zajdou,,Počasí nám docela přálo,,ale ty posraný krmítkáře nám byl čert dlužnej,,Je to sebranka to svět neviděl,,Jeden wokurka tam dopoledne chytl jednoho menšího kapříka a odpoledne jich tam bylo asi 6st,A byly tam ještě přes noc,,No česká povaha no,,Ta se nezapře..
    Jinak k samotnému lovu,,povedlo se mi chytnout 18kaprů z toho tři vyříznuté a také se mi povedl chytit jeden lysec v jeden den dvakrát,,Váhy ryb nejsou nijak velké ale jsou po vytření domlácené jak seno,,
    15Kaprů jsem chytl na Bio Big Fish-Green Crab,,a 3kapry na směs M2-Black Caviár,,Tento víkend jsem vůbec nekrmil,jen vše na PVA a ta změna pro ně byly dobrá..

Black pepe
    Účastník

No Dasty ja od štvrtku na 500ha vode zase ani píp 🙁 🙁 voda išla dole na necelých 15st.C ale chytal som na fleku ktorí som chcel jednoducho len vyskúšat čiže rybu som ani nečakal,,,ide skôr o jesené miesto…
    Počúvaj ty chytáš v akváriu či čo 😯 😯 😯 😆 😆 😆 GRATULUJEM
    Ináč hovorí sa že dobrý kaprár pri svojich výpravách chytá v priemere 10kg ryby pravidelne a som presvedčený že k nim patríš 😉 😉

dasty carp
    Účastník

[quote=“Black pepe“]No Dasty ja od štvrtku na 500ha vode zase ani píp 🙁 🙁 voda išla dole na necelých 15st.C ale chytal som na fleku ktorí som chcel jednoducho len vyskúšat čiže rybu som ani nečakal,,,ide skôr o jesené miesto…
    Počúvaj ty chytáš v akváriu či čo 😯 😯 😯 😆 😆 😆 GRATULUJEM
    Ináč hovorí sa že dobrý kaprár pri svojich výpravách chytá v priemere 10kg ryby pravidelne a som presvedčený že k nim patríš 😉 😉

Ahojj,,děkuji,,zatím v akváriu nechytámm 😆 😆 😆 😆 ,ale v dosti fregventovaných svazovkách kde je třeba i 20 krmítkářu během dopoledne,,bohužel je to sice o nervy,,ale dokud neklesne Labe není jiná možnost,,ale už jsem řekl že tyto stojáky až na zimu..Ty krmítkáři ti tak znepříjemní lov že se prostě musíš podřídit,,nic jim nevysvětlíš,oni to nepochopí a mají svojí teorii,,No děsné,,Ale na druhou stranu z těchto vod kde je dosti lidí,,mám radost z každého ulovku a né jen z těchto,,já mám prostě radost z každé ryby,,nemusí to být obři,,pokud by tam byly,,věřím že bych ho chytl,,,zaměřil se na ně a dostal bych je ven,,…Ale snad bude už Labe v normálu a za týden pofrčím tam,.,,Kéž by.. 😉 😉 😉 😉

Black pepe
    Účastník

Jasnačka u nás je to podobné s touto skupinou rybárov a poviem ti mám z nich komplexi,hlavne ak chytia aj 40cm kapra a za hodku ich tam je dalšich 5…s ich chápaním to máš pravdu takím nič nevysvetlíš a jednoducho ti nič neostáva ako sa s nimi niako zosúladit 😉 😉 Minule som mal takú príhodu ked som púštal 62cm šupíka a zrovna tam boli aj krmítkari ale čo sa dialo… 😆 😆 tie hlášky..prečo ho púštaš,daj ho mne ja si ho zapíšem do dokladov…či mi je ten kapor malý ked ho chcem pustit..povedal som im že nie ale velkí…a tak nechápali 😯 😀 😀 je to banda skrátka 😉 😉 🙂

basnak
    Účastník

Dasty gratulace chlape, je vidět že Bio Big F-G Crab šlape na výbornou. 🙂
    Jinak jak píšete oba dva chlapi s těma „rybářama“ je to o nervy, byl jsem ještě minulý rok k nim vstřícný dokud mě jeden nepřehodil, nevytáhl obě dvě montáže, neukousl mě je a nehodil je do vody. Od té doby 👿 už se neseru. Všechno bych snesl aj to že mě přehodil, vzápětí vytáhl, ale to ukousnutí už byl vrchol.

dasty carp
    Účastník

[quote=“basnak“]Dasty gratulace chlape, je vidět že Bio Big F-G Crab šlape na výbornou. 🙂
    Jinak jak píšete oba dva chlapi s těma „rybářama“ je to o nervy, byl jsem ještě minulý rok k nim vstřícný dokud mě jeden nepřehodil, nevytáhl obě dvě montáže, neukousl mě je a nehodil je do vody. Od té doby 👿 už se neseru. Všechno bych snesl aj to že mě přehodil, vzápětí vytáhl, ale to ukousnutí už byl vrchol.

Jo já to udělal přesně obráceně,,když mě přehodil asi po třetí jsem mu to ukousl já a hodil do vody a ještě jsem mu řekl vypadni se učit nahazovat na hřiště ty wokurko,,netrvalo ani půl hodky a zbalil ty své klacky a byl pryč..Je to k nasrání,,oni jsou schopný se nahnácat na sebe jak teplouši,,dokonce jsem zažil jak ke mě došel k prutům a odkrokoval si 3metry 😆 😆 To jsem mu řekl chran tě ruka páně zda mě přehodíš….A odešel,,jsou to tupci a tupci co nevědí o rybařině absolutně nic,,jak se u vody chovat atd.. 🙁 😉

Fit
    Správce

dasty: Nejprve bych ti chtěl pogratulovat, parádní ryby 😉 .

Co se týká těch krmítkářů, tak mám stejné zkušenosti jako vy ostatní. Je to všude stejné 🙁 . Opravdu nejhorší je, když je jich víc vedle sebe a v podstatě každých 10min pleskne o vodu mega napěchované krmítko. Je pak jasné, že kapři jsou na druhé straně revíru 😆 , ale oni tomu věří a často si myslí, že čím více budou nahazovat, tím asi více ryb či co 😆 .

Přehodili mě už taky mockrát. S některýma je domluva, u některých je asi nejlepší, když má člověk pořádnou šňůru plus šokovku a když vás přehodí, tak ho vytáhnout i se židličkou a urvat mu to 😆 😆 😆

Ale patřím k těm hodnejm rybářům, kteří se vždy snaží domluvit po dobrém…

CT Sazan
    Účastník

Jo jo, věčnej problém!! S těmihle „kolegy “ jsem si taky už užil hodně infarktových situací

Comity
    Účastník

Zdar dasty, taktéž se přidávám ke gratulaci! Pěkné rybyky 😉
    Jinak tihle „kolegové“ rybáři to je případ sám pro sebe…. 👿 Především s heslem *co pustíš nesežereš*… Hlavně když se ti daří a ostatní jen čučí jak taháš fišle tak najednou lítají jejich montáže až k tobě… 👿

dasty carp
    Účastník

[quote=“Comity“]Zdar dasty, taktéž se přidávám ke gratulaci! Pěkné rybyky 😉
    Jinak tihle „kolegové“ rybáři to je případ sám pro sebe…. 👿 Především s heslem *co pustíš nesežereš*… Hlavně když se ti daří a ostatní jen čučí jak taháš fišle tak najednou lítají jejich montáže až k tobě… 👿

Ano bohužel to tak je,podařilo se mi dělat kapry většinou přes den a to jsi neviděl co dělali,,Banda nepřemýšlejících blbců nic víc..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 181. až 200. (celkem z 304)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.