Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

• Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
    basnak
    Účastník

Hola hej chalani.
    Tak a máme tu prázdniny 🙂 teda alespoň já jo 😀 A tož řeka se pomalu vrací do svého normálu a já už týden se připravuji na brutální týdení lov. Nenápadně rozkrmuji dvě místa a jedno po druhém, na střídačku budu prochytávat.
    Mám už zasebou jednu noc na řece s 3 záběry na kontě. Ještě dost silný proud nese sebou samé chuchvalce, co se lepí na vlasec. Dost to znepříjemňuje lov a človek musí často přehazovat.
    Zde je první vlaštovka:

Zítra budu informovat co přineslo, druhé místo. Hola šanghaj.

dasty carp
    Účastník

Basnak,–Super gratulace chlape,,už se také nemohu dočkat Labíčka,,,asi to už prubnu od pátku do pondělí,,Uvidíme ještě jak to povalí 😉 😉

Black pepe
    Účastník

„Basnak“-krásna ryba gratulujem!!!Ja tento víkend oslavujem predčasne meniny tak na ryby mi neostane čas ale potom to tiež rozbalím 😀 😀

CT Sazan
    Účastník

Gratuleca, pěknej kapřík! Teď jedem na víend tak uvidim jak to půjde, spíš sázim na pelety než boilie ale uvidí se. Při tý příležitosti testnem novej bivak, už se nemůžu dočkat!!!

Comity
    Účastník

Basnak: Obrovská gratulace kamaráde!!! 😉 jen tak dál!!! Krvavá Vanilka dobře zabijí 😈 – nebo je to na tu novou směs na Big mamy? 😎 😉

Comity
    Účastník

Zdarec, dovolím si sem vložit jednu překrásnou rybku jménem MARY… 😎 Poslední dobou se z ní stává modelka…letos už je na břehu asi po 3-tí…
    http://www.pelzerbaits.eu/Blog/Eintrage/2010/6/18_Markus_P ​elzer__Der_schwerste_Schuppenkarpfen_der_Welt_39,9_​kg.html

basnak
    Účastník

Diky, diky dikýýýý.
    Dasty: Doufám, že se ti zadaří. Letos labe jede neskutečně. Samé ohromné ryby se ukazují po internetu. Čím to je? Dobrý rok? Tak pak dej echo, jak se ti vedlo.

Pepe: Kurňa chalani, už aby jste to tam rozjeli (těším se) 🙂 takové krásné ryby tam máte, např. teď ten chycený 25kg amur 😉

CT Sazan: Tak pak dej vědět jak jste dopadli. Jo a můžete nafotit ten new bivi a pak do fóra s bivakama dát obrázky i s malým popisem 😉

Comity: Hola kamoš, jo jo směs K.V. to byla – ale s jiným tekutým základem, kvůli stromu který se nahýbá nad hladinou. Ony přece vanilky do vody nepadají 😆 , takže jsem to musel změnit a vyplatilo se. 😉 Směs na big-mamy se teprve rodí, ale co nevidět bude mít premiéru. Jo a ten link co jsi sem házel nějak nefaká – nebo to neumím 😕

Jinak druhý rozkrmený flek nedopadl moc fajně, sice jsem na něm udělal 2 záběry od kapříků a jeden záběr od giga-tlouště, ale neobstál tak jak jsem si představoval a ryby bych tahal podobné velikosti a stejné stavby jako je tahle:

takže s ním končím

Comity
    Účastník
    Comity
    Účastník

Kurna ty jim dáváš! 😉 Už chci taky volno, těším se jak malý Jarin….

CT Sazan
    Účastník

Tak sem se vrátil z víkendové výpravy. opět jsme šli „pokořit“ jeden permanentně obležený svazový rybník. Myslim že se to povedlo. Dostali jsme 4 kousky ( 54, 66, 68 a 72 ) Nikdo jiný nevytáhnul ani kapří šupinu, dědci na nás dokonce poštavali místního prybného, ten byl naštěstí normální a neschledal žádnou závadu. Dávam foto kapra 68 a co nejdřív přidam i kámošova 72. Řek bch že na takouvou vodu to docela ujde… Skvělě fugovali hlabut pelety a 3XL.

Fit
    Správce

Zdar chlapi, parádní ryby a gratuluju vám všem. Já se teď vrátil z Francie, tak jsem nebyl na netu vůbec 😎 . Ještě za 3 dny jedu do Chorvatska, takže mám teď spíš dovolenou v klídku 😎 . Už se ale na ně zase těším 😉 . Tak ať se zase daří…

Black pepe
    Účastník

Jasnačka Fitáku uži si to 😀 😀

Nejaké fotky z tohto týždna 🙂

Dalšie fotky

Posledné už !!! ale nedelu vyrážam zase 😀

Tá fotk aposledného lysáka ,boha ked spomínan ,tuto vypravu som cez den chytal dosť na hladine ,nádherná rybačka váážne ,podarilo sa mi pár šupináčov prekábatiť aj tak najvačší mal sice 77cm ale nádhera,3 dni som mnou vkuse vydr*** ten lysec a na poslednu korku chleba mi zobral , po 25min v takých extremných podmienkach-všetko zarastené a stromy vo vode konáre všade, sa mu podarilo ujsť bol som neštastný ,velmi ,ale po 3hod mi zabral na boilies z toh oistého miesta 🙂

CT Sazan
    Účastník

VCelká gratulace kámo!! Kam chodíš na takový nádherný sazany, tokavýho bych si dal líbit fakt nádherní kapři… Ti šupináči maj kormidla jako prase 😀 To musel bejt mazec… Můžu vědět, kde jou chycený? Díky a ještě jednou gratuluju..

Na južnom Slovensku mrtve ramena čiernej vody!!!! je to v sukromnom vlastníctve a len tak niekto tam nemože ísť chytať ale je tam hrozne vela vázok a stromov ,takže aj dosť rýb padá!!! ale ja som obišiel celkom dobre 90% rýb som vytiahol ,jeto tam fakt nádherné,aj ked niekto povie su tam ryby ,ale tažko chytateľne !!! musiš vedeť jak nato ,zatial mám odtial najvačšiu rybu z jari 15,57kg ,ale teraz za tento týžden 13,5kg 3x13kg 11kg 10kg a cca 10-12 rýb neviem už presne od 5-9kg

Ten sazan je z Rumunska z Dunaja 2ks tam má ,jedného sa mi podarilo chytiť nádhera!!! je to tam dosť nevyspytatelne zo zábermi , doraz na BACKLEADY so moc nekladol ale tu je to velmi nevyhnutné!!!
    Príroda nádherná ,neni o čom a o to tažšie je tam vytihanut tu rybu lebo má velké možnosti -stromi a podobne…..
    Teraz tam idem znova na týžden 🙂 zajtra vyrážam

dasty carp
    Účastník

Martin–Veká gratulace,,Super výkon,,Co proutky spokojenost???

basnak
    Účastník

Martin: Hezky chlape, gratulace především, zajímaví „kapro-amuri“ 😀 Tak konečně jste se rozjeli a teď to půjde jak na běžícím páse. Už se těším na další fishle. Hola hej.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 304)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.