Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

• Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 221. až 240. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy

Super spokojenosť čo poviem nádhera,zdolávanie všetko také niečo som si predstavoval dufam že budem sními spokojný!

+nejaké fotky

Comity
    Účastník

Martin LK: Tady se někomu pěkně daří 😉 – hezká práce chlape, Gratuluju!! A samozřejmě i tvému otci 😎

No ved konečne niečo som sa dostal tento rok na dlhšiu výpravu k vode 🙂

Fit
    Správce

MartinLK: Velká gratulace! Nádherní kapři, ať se ti daří 😎 😉 . Jen tak dál. Ten sazan fakt hustej.

Dakujem moc admine 😀

CT Sazan
    Účastník

Tak sem se vrátil z Vrnova, bylo to jak z hororu – zelená voda, žádnej vítr, asi 35 st, za celej tejden sem neviděl vysočit kapra… Poved se mi jeden slušnej… Aspoň si ho budu víc cenit 😀 10,2 kg

Fit
    Správce

Gratuluji, pěknej kousek! Sám vím, jak je to na Vranově těžké 😉 .

cttimata
    Účastník

Tak vcerajsia vyprava, pouzita montaz s hacikom SSC ako som to pisal do rubriky montaze, 3 zabery, 3 ryby. Bol som sam, zabery az v noci, fotene mobilom na samospust, takze fotky nic moc, tak som vsetkych kaprov ani nefotil.

Fit
    Správce

Pěkné, gratuluji, kolik měli

cttimata
    Účastník

vazil som len dvoch, 6+, 10+, ten treti mal odhadom 5+, toho som ani nefotil.

Mike
    Účastník

Ted jsem se vrátil z týdenní výpravy na Opatovické pískovně a uloveno 37 kaprů, bohužel se mi nepodařilo překonat 65cm hranici, at jsem dělal co jsem dělal 😀…Tak snad příště, ale bylo tam nádherně..Valná většina ryb přišla na 16mm Red Halibut peletku s kouskem plovoucí pěny cca 5 cm nade dnem..Pak se dařilo na boilie pr.20 příchut Ryba od Inferna bud samotnou, nebo v kombinaci s plovoucím 12 mm Pineapplem od LK baits..

At se všem daří 🙂

Fit
    Správce

Mike: To je solidní číslo, asi jsi si dobře zachytal 😎 . Tak teď alespoň můžeš vymýšlet plány na ty větší, však ono to půjde 😉 . Jinak pětašedesátka ze svazovky už je pěkná ryba, ale určitě tam budou větší 😉 . Ať se daří!

CT Sazan
    Účastník

Gratuluju miku, taky tam byl takovej posranej hic?? Jestli jo a měl si tolik záběrů tak si u mě borec a ten co ti vyráběl nástrahy bůh, já měl za tejden jeden jedinej a táta dva, z toho se mu jeden vyříz…

Mike
    Účastník

Přátelé, hic tam byl k padnutí…V Bivaku se nedalo celý den vůbec být, takže jsem se choulil k jedné malé břízce, která dávala aspon trošku stín. Jinak paradoxně jsem měl nejvíc záběrů během dne, kolem 1400-1500. To jsem nechápal..
    Jelikož je to tam celé zarostlé, tak jsem každou montáž balil do PVA punčochy s mixem 6mm a 10 mm peletek..To na kapří kamarády platilo.

basnak
    Účastník

Zdarec chalani.
    Též jsme podstoupili minulý víkend s přítelkyní a s Comitym výpravu na D5. Jak tak čtu, tak u vás na rybách sluníčko svítilo, ba dokonce peklo a na pálavě tomu nebylo jinak. Nikde ani noha a v celém našem okolí, kam dohlédly naše zraky jsme byli jediní bivakující blázni, kteří se pekli na betonových schodech. Tuny potravy v podobě perlooček nám dávalo jasně najevo, že dostat záběr od kapra nebude jednoduché. Kapři nechtěli při hladině jak zrcadlo vůbec žrát a zdolávání při tak vázkové vodě v podobě desítek ba dokonce stovek metrů utržených vlasců od rybářů a potopených keřů, stromů nám dělalo vrásky na čele. Modla každého, kdo chytá na pálavských jezerech je, když fouká vítr. Ale i přes klidnou hladinu se dají udělat nějaké ty záběry. Kapr žral s velkou letargií a úspěšné navedení do podběráku znamenalo citlivé zdolávání, protože háčkek byl většinou zaseknut na krajíčku pysku.
    Poslední dny z pátka na sobotu jsme zažili pěkné lijáky, razantně se ochladilo, ryba začala vcelku slušně žrát a břehy se zaplnily rybáři. Jenže oni přijížděli a my odjížděli. 🙁
    Náš cíl byl jasně daný chytit slušnou rybu na odhozovou vzdálenost. Což se povedlo.

Mike
    Účastník

basnak: Krásné ryby, velká gratulace při tom počasí 🙂

Fit
    Správce

basnak: Taky gratuluji! Ten velkej šupináč vypadá parádně! Máš i pěkný fotky v galerii jsem se díval 🙂

Fit
    Správce

simor: Pěknej jeseter, gratuluji 😉 . Já jsem ještě žádného nikdy nechytil.

CT Sazan
    Účastník

gratuluju basnaku, skvělá práce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 221. až 240. (celkem z 304)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.