Tohtorocne ryby (2010)

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Tohtorocne ryby (2010)

  • Toto téma obsahuje celkem 303 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 241. až 260. (celkem z 304)
  • Autor
    Zápisy
  • #255354
    basnak
    Účastník

      Díky borci 😉

      #255504

      Teraz nemám vela času ale predsa som sa dostal 2x asi na 6hod ku vode ,prvý krát bolo velmi zle počasie fúkal severný vietor ktorý mi tu vobec nevyhovuje…..bol som bez záberu okrem jedného karasa, druhý deň som došiel k vode neskoro večer ,nákrmil na jedno miesto Wild Strawberry a na druhé Palermo….po 3hod krásna jazda na Palermo a zdolal som úctihodného lysca z váhou 9 kg ……velmi si cením takuto rybu ,hlavne z tohto štrkoviska ,kde neni veľa takýchto rýb! 😉

      #255505
      Qvíč
      Účastník

        Dobře ty 🙂 Poklona 😉

        #255507
        Fit
        Správce

          Též gratuluji. Krásnej kousek 😉

          #255544
          basnak
          Účastník

            MartinLK: Gratulace. už jsem myslel, že na slovensku se nechodí na ryby 😀 ty žádné zprávy, Blackpepe taky nikde. (i když jsem se teď dočetl že nemá net). Chodíte k vodě? 😉

            #255545

            No peťovi som skúšal volať ale nemohol somsa dovolať,netušim vobec či niekde chodi a ja som bol na dva týždne to čo som pridával fotky a teraz som bol po 3 týždnoch na 2dni ,teda iba na noc na pár hodin ,a tomám prázdniny ale tak teraz tieto posledné dva týždne chcem poriadne chodiť ,lebo pootm škola posledný 4 ročník 🙂 hádam zmaturujem a bude zo mna oficiálne rybár 🙂))

            #255575

            No tak včerajši 8 hodinový lov -8,5kg , 9,5kg , 10,3kg , 13,5kg – Najvačšie ryby čo som tam ked y vytihaol teda ked rátam iba kaprov nie aj amurov ,nádherná noc ,2dni krmenia predtým a potom samotný lov , zase písal SeaFoood ,Palermo a znovu začína písať TR Mussel! dneska ideme znova 🙂

            #255576
            Fit
            Správce

              MartinLK: Tak to je absolutní paráda 😎 . Gratuluji a ať se zadaří znova!

              #255602

              ďakujem no snad bude toho času viacej ,aj ked zase škola 🙁

              #255604
              Black pepe
              Účastník

                Nazdar Borci som len u kámoša tak som sem skočil na chvílu…do 30dní som on line tak dám sem niake fotečky zo zvazoviek,,max čo sa pochytalo boli ryby do 80 cm čo nieje vobec zle na posledné tropické dni aj ked je pravda že parták dlhodobí Starbaits=sák ma maximálne prechytal,,zároven ma ukecal na spolupráci z f.Starbaits tak SBS=ke som dal zbohom 😉 😉
                Všetkým kolegom z fora Lovkapra gratulujem k úlovkom 😀 Chalani len tak dalej

                #255608

                Fuha no pekne 🙂 😆

                #255672
                CT Sazan
                Účastník

                  Čau, teď sem strávil tejden na Hněvkovicích, celkem sem chyt asi 30 kaprů, jeden mi spadul ve vázce, největší byl sice 9,7kg, není to sice nic extra ale řek bych že na svazovku to zas až tak hrozný neni . . .

                  #255683
                  Fit
                  Správce

                    CT Sazan: Jo, to určitě není špatný na svazovku! Pěkný koule ty lysáci. Gratuluji 😉

                    #255685
                    CT Sazan
                    Účastník

                      Díky 🙂

                      #255708
                      basnak
                      Účastník

                        Hola hej borci. 5 dní strávených na potoku a bez ryby. Na domácím písečku docela krásné. Někdo tu psal o neúspěšné výpravě na řece………… 😆
                        Jinak si asi budu muset seřídit váhu jak tak sleduji. 😎
                        Všem hodně štěstí při lovu pěkných ryb. Jdu zas něco dělat. 😈

                        #255754
                        CT Sazan
                        Účastník

                          Zdravím kolegové, teď jsme byli s kámošem 4 dny na jedné propadlině, chytili jsme pár, na tuto vodu celkem solidních ryb. Nebyli sice nijak extra velcí ale zato krásní a perfektně jsme si zachytali a hlavně užili pár dní v nádherný přírodě. To je pro nás to hlavní . . .

                          #255755
                          Fit
                          Správce

                            CT Sazan: Gratulace, pěkné ryby 😎

                            #255756
                            CT Sazan
                            Účastník

                              opět děkuji kolego 🙂

                              #255760

                              Zdravím nemám žadine dfotky možno skor najeké umelecké ale 6dni strávených pri vode a všetko ryby do 70cm,dost dorastencov ktoré nemali problémi aj z 3x20mm gulami,ale bez ryby som nebol a vážim si aj takéto ryby ! 😉 petrov zdar

                              #255761
                              Fit
                              Správce

                                [quote=”MartinLK”]Zdravím nemám žadine dfotky možno skor najeké umelecké ale 6dni strávených pri vode a všetko ryby do 70cm,dost dorastencov ktoré nemali problémi aj z 3x20mm gulami,ale bez ryby som nebol a vážim si aj takéto ryby ! 😉 petrov zdar

                                Zdar, jo to je pěkný. Já nemám teď moc čas, byl jsem jenom párkrát na řece, vždycky na chvilku. Povedlo se mi chytit akorát pár menších kapříků na kukuřici. Ale zase jsem si pěkně zachytal. Taky jsem to nefotil 😉 .

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 241. až 260. (celkem z 304)
                              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.