Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #256603
    Fit
    Správce

      Ahoj,
      tak co, už jste je někdo byl poškádlit? Já už to dneska s tátou nemohl vydržet, a tak jsme si vzali alespoň feederové pruty a šli to zkusit na plavačku k místní řece (k přítoku potoka). Na hnojáky jsme chytili za 3 hodiny asi 20 plotiček. Opravdu to po té zimě poštěšilo, i když dost silně foukal vítr a na ruce byla pěkná zima 🙂 . Nejhorší je zmrzlejma rukama nandat ty červíky na háček 🙂. Alespoň jsem vyzkoušel novou bundu a je vidět, že je dobrá. Zítra po obědě jdu asi zase, když bude stejné počasí 😎 . Chtěl bych dostat prvního kapra roku 2011, dneska jsem nechytal na moc velké hloubce, tak jsem ani kapra nepředpokládal, ale i ty malé rybky potěší v tomto nečase 🙂 . Pěkně jsem si konečně zabojoval trochu na feeder 😎 .

      #256604
      cttimata
      Účastník

        Tak u nas vsade zamrznute, na prveho kapra si este pockam 🙂.

        #256606
        Black pepe
        Účastník

          Ja som tento rok bol raz na rieke aj skámošom(ten už 8mi krát..)a výsledkom bolo 6.kaprov okolo 40cm,,,už je to tak trafili sme zimovisko,kedže sa natom miete opakovane chytajú len kapre(vadšinou na zrnko kukurice,,osvedčilo sa nám dipovanie v esencialnom oleji cesnak),nieje problém aj pri mrazoch 😉 len pokial nezamrznú očká na feedri…Najhoršie je natom to že nám naše miesto zamrzlo a nedá sa naňom chytat tak čakáme na rozmrznutie a ide sa nato 🙂 nabudúce zoberiem foták a spravím pár snímkov pre inšpiráciu 😀 Lovu zdar 😉

          #256637
          Fit
          Správce

            Ahoj,
            tak jsem včera úspěšně zdolal poslední zkoušku tohoto semestru ve škole 😎 a dneska ráno jsem to nemohl vydržet a řekl jsem si, že už přestanu trápit ty malý běličky a že půjdu zkusit kapra a vezmu svoje krátký hůlky a udělám si radost a pročistím si hlavu 🙂 .

            Bylo krásné počasí, nemůžu si stěžovat, vzal jsem jenom sladkou kukuřici, krmítkovou směs a jel jsem. Nejprve jsem nemohl ani zapíchnout vidličky, jak bylo zmrzlo všude, nakonec jsem to zapíchl do vody u břehu a zadní vidličky nechal v batohu 😉 . No po cca. 2,5 h lovu jsem nechytil nic, jen občas nějaký potah asi od malých ryb. Ale i tak tam bylo krásně a už ať je tepleji a kapři se rozjedou po řece. Nemůžu se dočkat, až bude tepleji a ryby budou aktivnější.

            #256640
            superweb
            Účastník

              No my zatim byli jen na soukrome vode zahnat abstak duhakama..zatim nejsem takovej magor(nic proti Vam ostatnim 🙂 ) abych nekde cekal v tom mrazu buhvi jak dlouho na kapra..duhakama se clovek nabazi behem par hodin a na feeder ty vetsi taky docela valcej..a krome toho mi pstruh narozdil od kapra docela chutna 🙂
              Tenhle kousek mel 52cm 🙂
              [album]648[/album]

              #256642
              Fit
              Správce

                superweb: Jo, to s těma pstruhama by se mi taky líbilo 😉 . A chutnají mi taky mnohem víc než kapr, to bych asi nebyl chyť a pusť 🙂 😉 . Já jsem to taky vydržel asi necelý 3 hodiny, ale zima mi nebyla, zkoušel jsem oblečení 😉 a hlavně jsem se nemohl dočkat. Jinak chodím spíš taky na feeder a cyhtám tlouště a běličky na plavannou. Ještě se asi zase dost ochladí 🙄 .

                #256994
                FISHI93
                Účastník

                  Tak v neděli a pondělí pujdu na pár hodin namočit vlasce 😀

                  #257000
                  Pepin
                  Účastník

                    Zdravím chlapaci,
                    v sobotu jsme s kámošem byli namočit udice na Labi.Jeden prut na menší kuličku do toku a druhý na plavačku a červíka na kraji.Krmili jsme a neměli jsme ani popotažení. 🙁 Nejhorší bylo navázat 12 háček na 0,14 vlasec v te zimě a já blbec si ještě předtím opláchl ruce ve vodě.Labe v tu dobu mělo 1.7 stupně.Byla tam zima, ale přesto krásně 😀😀

                    #257006
                    Xylo
                    Účastník

                      Tak páni,u nás ľady pred pár dňami povolili a tak som dnes bol namočiť háčiky.Za 4 hodiny som mal len jeden ťukes na feeder,inak nič,ale že sa kapríky už trošku dávajú do pohybu,dokazoval úlovok asi 50cm kapríka násaďáka,ktorého chytil vedľa sediaci rybár 😉
                      Zajtra skúsim tiež.

                      #257010
                      Fit
                      Správce

                        Xylo: To je fajn, já už zase taky musím vyrazit co nejdřív. Už se nemůžu dočkat 😉 .

                        #257011
                        Xylo
                        Účastník

                          Fit-no má sa otepliť,na víkend u nás hlásia až 15st,tak snáď to rybenky prebere 🙂

                          #257012
                          honza.michi
                          Účastník

                            ja byl včera a jednoho kaprička 41cm aspon nejaka radost.. 🙂

                            #257017

                            Dneska 7 kapříků a 2cejni super 😀

                            #257021
                            Fit
                            Správce

                              honza.michi: Tak to gratuluju, potěší 😎 .

                              Kaprnak: To je krásnej výkon… 😉 A kde jsi byl? Na řece u vás, jak jsme se bavili u tebe?

                              #257022
                              Xylo
                              Účastník

                                Fíha,sa ti darilo Kaprňák,gratulácia 😉
                                Ja som mal dnes tiež vybehnúť,ale leje u nás,až teraz prestalo 🙄

                                #257024
                                honza.michi
                                Účastník

                                  tet razim na moravu na 3 dny na ryby jupííí 😀

                                  #257029

                                  Fit- jj u nás na řece jak jsem ti minule povídal:)

                                  #257032
                                  Fit
                                  Správce

                                    [quote=”Kaprnak”]Fit- jj u nás na řece jak jsem ti minule povídal:)
                                    Tak to je nádhera, já tam budu muset za tebou někdy v brzký době přijet 😎 . No, zejtra je ale výstava v Brně, tak pokecáme tam, až přijedu, tak ti brnknu a chvíli pokecáme, já tam nebudu na moc dlouho, jen si to tam projdu a pokochám se 😉 .

                                    #257057

                                    JJ přijet co nejdřív berou jak vzteklý 😀 Dneska na ně du znova tak uvidíme:)

                                    #257058
                                    cttimata
                                    Účastník

                                      kaprici uz beru, ale az po tme, aspon mne, zatial naj bol okolo 6kg, potom nejaka 4-ka a dva maly. Musel som zvacsit boilies, lebo zo zaciatku som chytil aj pleskaca a jalca a tak som musel zacat trochu selektovat 🙂. Foto jedneho nocneho, kaprov som vypinal hned vo vode, aby som ich zbytocne neposkodil.

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 305)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.