Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 301. až 305. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #258199
    Black pepe
    Účastník

      Dobrééé chlape nech ti to šlape 😉 😀

      #258200
      Fit
      Správce

        dasty carp: Respekt chlape! 😉 Super úspěch a jestli ještě vyrazíš, tak určitě dej vědět 😎 😉 .

        #258201
        dasty carp
        Účastník

          Děkuji,,a určitě ještě letos vyjedu za kapříkama 😉 A dám vědět

          #258204
          Supina-P
          Účastník

            Dasty pěkný wokurko jseš fakt srdcař.Taky bych jel,ale mam ještě dodělávky na baráku…

            #258207
            basnak
            Účastník

              Dasty paráda, letos ti to prostě extrémě kouše 😀
              Já jsem se včera vrátil z 4 denního pobytu na řece, kde jsem s parťákem ukončovali sezónu. Jelikož z pracovních poviností musel odejet na druhý den do práce, tak jsem tam dvě noci zůstal sám. I při snaze zjemnění montáže a malého průměru boilie 10-12mm jsem neudělal za celé dny a noci ani pípnutí. Zkoušel jsem i větší průměry 16mm, obalovačku v těstě, nadzvyhlý pop-pkou, sladké, boilie na přírodní bázi vodních živočichů, peletky, řepku. To vše v malých dávkách, při koncové montáži PVAčkko. Prostě bez kontaktu s rybou. Voda je u nás už poměrně dost studená a tři dny před výpravou jsem zkoušel jednu nočku a myslel jsem, že zamrznu na místě. Protože jediné pípance jsem měl od plujících ker na hladině.
              Tak že tak jsme zakončili letos sezónu a teď se budu věnovat budování pracovní kariéry 😉 Jenom něco najít 😆

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 301. až 305. (celkem z 305)
            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.