Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257059
    Fit
    Správce

      cttimata: Super, gratulace 😉 . To jsi byl na stojáku a nebo na řece?

      #257060
      cttimata
      Účastník

        stojak, ja na rieke ani neviem chytat 🙂

        #257063
        Fit
        Správce

          Tak jsem byl dneska asi na 4 hodinky s tátou u řeky. Jen tak s krmítkem, rohl. boiliesem a měkkou kukuřicí. Nějaké potahy od ryby byly, ale na břehu bohužel žádná. Jeden záběr jsem promeškal, to mi tam šel skoro prut 🙂 .

          Nad námi rybář asi 2 kousky kolem 45cm odhadem. No, už to pomalu asi půjde, každopádně celkem pěkné počasí a pohoda 😎 .

          #257064
          cttimata
          Účastník

            Tak dneska som bol posledny krat na rybach pred zatvorenim vôd na dva mesiace a bolo to o jednom kaprovi, ale potesil ma. Uz som mal so sebou aj podlozku a vahu, tak som si ho mohol aj na brehu lepsie pozriet 🙂. Ked sa mi podari, dam sem fotku.

            #257080
            basnak
            Účastník

              No já už si taky musím najít nějaký ten čas. Jinak z toho zmagořím 🙄 . Jak tak sleduji tak už jste všeci na ně byli. 😎 Jinak gratuluji k úlovkům 😉

              #257089
              cttimata
              Účastník

                na fotku mi vypisuje, ze je velka, tak nevadi, kapor mal cez 9kg, na marec moja najvacsia ryba, nakolko to je z miestnej vody, kde sa vsetko vacsinou odnesie od vody, tak som spokojny. no podarilo sa mi nejako zmensit fotku 🙂

                #257091
                marko01
                Účastník

                  Pekný kaprík…gratulujem 😉

                  #257092
                  cttimata
                  Účastník

                    [quote=”marko01″]Pekný kaprík…gratulujem 😉
                    dufam, ze tam zostane a nepadne za vlast tuto sezonu 🙁

                    #257095
                    Fit
                    Správce

                      cttimata: Gratulace 😉 ! Ano, fotku je potřeba vždycky trochu zmenšit v počítači ještě než ji sem nahraješ, protože systém je nastaven na určitou velikost a větší už nepustí.

                      #257096
                      Black pepe
                      Účastník

                        Gratulácia 😉 určite je to inšpirácia do novej sezony!!

                        #257097
                        cttimata
                        Účastník

                          Díky chlapi, ja som rad, že tam taký kaprík ešte je a dúfam, že tam aj zostane.

                          #257110
                          Gaza
                          Účastník

                            už jsem byl dvakrát, zatím jsem chytil jen nějakou chřipku. Beru antibiotika, ale co ten pocit si nahodit a čekat je k nezaplacení. A dneska sněží, bych blil.

                            #257111
                            Fit
                            Správce

                              Gaza: To jo, u nás taky, tady prší i sněží zároveň 🙁 . Hnus fialovej, taky jsem dnes mohl jít… Tak se pěkně uzdrav a ono už to snad přijde, zase má být od příštího týdne snad pěkně 😉 .

                              #257121
                              Gaza
                              Účastník

                                nevím nějak si říkám že letos ta zima byla taková dlouhá, hodně o sněhu, tak věřím že si to ta naše zeměkoule zařídí aby bylo teplé léto aby se země pořádně prohřála. Protože loňské léto bylo dost o ničem.

                                #257143

                                Tak dnes na řece a jenom jedna plotička jinak nic, ale i ta potěšila malá ryba taky ryba 😀

                                #257144
                                Black pepe
                                Účastník

                                  Serus tak ja som dnes chtil na plavanu pár plotic,pleskáčov a jedného kapríka ,ktorí mi fakt spravil radost 😀 Mal sice iba okolo 40cm ale mi potvrdil že ryby začínajú byt viacej aktívne,,uvidíme snád sa to rozbehne 🙂 😉

                                  #257152
                                  superweb
                                  Účastník

                                    Vcera pokus na Berounce s feederem a plavackou prinesl po asi 4 hodinach 1 hrouzka kolem 15cm..ono to furt na feeder drbalo a neslo to sekat. Pak uz bylo jasny co to bylo celou dobu 🙂
                                    Dneska jsem si jel spravit naladu na rybnik, ktery jeste nikdy nezklamal, ale velikostne s podprumernou obsadkou. Za 3 hodinky kolem 30 kapriku od 25 do 35cm 🙂

                                    #257153

                                    Tak jsem akorat dorazil z ryb. Byl jsem na řece s feedrem a maximalni spokojenost. Chyceno 5 kapru a hezkej cejn. Z toho 2 měli přes 50cm, jeden měl 48cm a dva prcci. Takže super 😀

                                    #257154
                                    Fit
                                    Správce

                                      Ahoj, taky jsem dnes vyrazil s tátou na řeku. No já mám letos nějakej pech 😀 , takže čistá nula. Ty moje nový pruty jsou nějaký zakletý 🙄 🙂 . Táta chytil tlouště skoro padestníka odhadem a pak ještě parádně vysokýho a bojovnýho kapra, a toho jsem změřil v podběráku – 53 cm. Takže celkem spokojenost, jenom já mám tu smůlu nějak furt, ale i tak paráda 😉 .

                                      Všem ostatním gratuluju k úlovkům!

                                      #257155

                                      Fit- tak to je pěkný:)……..Neboj ted mas smulu a pak budes chytat kapra za kaprem az spolu budem na řece. 😉

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 305)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.