Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257156
    zadar
    Účastník

      Fit Tak to znám, jak se koupí novej vercajk, tak to je konec, než se to prolomí, tak to trvá, já měl loni nové navijáky a půl roku jsem na pruty s nima nic nechytil. Když jsem vzal staré tak to hned šlo, je to divné není to ojedinělý případ 🙁

      #257157
      Fit
      Správce

        zadar: Tak to jsi mě teda moc nepovzbudil 😆 . To se mi nesmí stát, ale něco na tom asi bude, příště si snad radši vezmu feeder 🙂 .

        #257158
        cttimata
        Účastník

          Z toho si nic nerob, ja teraz chodim a vsetci okolo mna tahaju, len ja nie 🙂, ale mne to vyhovuje, nemusim stale udice prehadzovat. 😆

          #257159

          Dnes od 6h rano na rybach a 2 kapri na feeder 😀

          #257160
          Fit
          Správce

            Tak dneska jsem si byl odpoledne zahrát fotbal, ale ještě mi to nedalo a zajel jsem zkusit na dvě hodinky řeku. A co se nestalo… Zase jsem nechytil nic 😆 ! Naštěstí nechytil nic i táta, takže to nebylo jenom těma prutama 🙂 .

            #257161
            zadar
            Účastník

              Tak jsem šel včera s feederem na svůj oblíbený rybník na první letošní rybačku a výsledek, čistá 0, no alespoň jsem si nemusel otírat ruce od nějakého slizu a tak 😀

              #257163
              zadar
              Účastník

                Tak dneska repete na jiném rybníku a asi 10 cejnů, 1 kapr vypnutej a 1 se podíval domů na snědení, 56 cm, způsob lovu – na dědka, krmítko a medovky. Hrozná zima a ledovej vítr.

                #257164
                basnak
                Účastník

                  Taky hlásím první letošní zápis. Dnes jsem chytil pěknou rýmu a na konto si připisuji 3 cejny – to vše s feedrem u vody. 😀

                  #257168

                  Tak ja som sa na ryby nedostal ,ale dneska sme mali dosť ťažký výlov na našom rybnikárstve a aspon som videl krásnych kaprov , a pustil ich do druhého rybníka a to šupináča 25.4kg a lysca o dlžke 109cm a 25,30kg , fakt nádherné ryby , keby vytihanem také niečo na udicu tak ma asi drbne , držať to to bola naozaj nádhera 🙂

                  #257169
                  Fit
                  Správce

                    Tak to vám všem gratuluju, už nám to pěkně začíná koukám, tak to je fajn. Já dneska přijel dřív ze školy, ale začalo pak pršet a měl jsem taky nějakou práci tady na webu, tak jsem to nakonec vzdal a snad se dostanu na chvíli k vodě v pátek společně s Kaprnakem. Jak tak na to koukám, tak jsem měl radši chodit s feederem a chytl bych určitě víc než 0 🙂 , ale tak nějaké běličky už na plavačku mám z února 😆 .

                    MartinLK: Tak to musí být nádhera takové ryby. Bohužel naživo jsem nikdy takové ryby neviděl (ani při výlovu, natož jako úlovek 😆 ). Ale člověk musí mít nějaké cíle a sny, hlavně pohoda a klídek a třeba se poštěstí 😎 .

                    #257172
                    Black pepe
                    Účastník

                      Tak dnes som bol s feedrom pri vode na sútoku dvoch vôd a na počudovanie som dostal na breh 6 pleskáčov a 3 kapre z toho jeden mal 57cm,, 😉 ostatné dva niečo okolo 40cm,,Na obed som sa presunul ešte na hodinu smerom k prítoku kedže som spozoroval v tomto úseku pohyb rýb kde sa mi podarilo dostat ešte jedného malého kapra,jeden vadší mi zlomil hák pri zdalávačke a dalších 4 roch som utrhol 🙁 nevadí ideme dalej 😀

                      #257191
                      legio
                      Účastník

                        Tak vás zdravím tak dnes jsem se konečně dostal k vodě ale žádná sláva pár záběru ale nic z toho,dnes jsem to dokonce zkusil na halibut peletu od Berkley a krásná jízda ale bohužel ryba to pustila pravděpodobně vzala kousek koule co zůstal na nerozpuštěném pva

                        #257202
                        dasty carp
                        Účastník

                          Ahoj chlapy dlouho jsem se neukázal,málo času,,a začlo opět jaro a jsem byl u vody,,Hned se zadařilo,,s novými vyrobky,,jsem se spřátelil velmi rychle,,nová směs od Mika Spiceman-játra,česnek,,a hned krásná ryba v kondici 17,60kg,,svazová voda)))Mám radost jak malej kluk))))))))))))

                          #257203
                          Black pepe
                          Účastník

                            Zdarec 😉 pekný úvod sezony Dasty gratulujem!! Skoda že sa u nás nesmie chytat na zvazovkách určite by to bolo zaujímavé ako v tvojom prípade 😉

                            #257204
                            Fit
                            Správce

                              dasty carp: Nádhera Velká gratulace 😉 . Já byl dnes na čtyři hodinky taky a jako letos klasicky bez záběru 🙂 , ale bylo fakt krásný počasí 😎 . Byl jsem zkusit jiné místo na řece. Budu chodit tak dlouho, dokud to neprolomím 😉 😆 .

                              #257205
                              cttimata
                              Účastník

                                parada, gratulujem 🙂. Velmi pekna ryba na uvod sezony. Zväzovka je zväzovka….

                                #257206
                                Luba
                                Účastník

                                  Teda Dasty to ses opravdu pochlapil! Žasnu jak je potvůrka po zimě pěkně vyžranej, ten teda nouzí netrpěl! Snad už taky příští týden vyrazíme na nějakého “monstróza”. Gratuluju

                                  #257207
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    Chlapi děkuji,,,Snad se bude dařit dál 😉 😉 😉

                                    #257208
                                    Gaza
                                    Účastník

                                      hlásím pátou návštěvu u vody a stále mám na kontě tlustou 0 🙁 Jediná pozitivní zpráva, že přítelkyně už má taky papíry 🙂 Byla už se mnou 1x a také 0. Takový párek tragédů 😀

                                      #257209
                                      cttimata
                                      Účastník

                                        [quote=”dasty carp”]Ahoj chlapy dlouho jsem se neukázal,málo času,,a začlo opět jaro a jsem byl u vody,,Hned se zadařilo,,s novými vyrobky,,jsem se spřátelil velmi rychle,,nová směs od Mika Spiceman-játra,česnek,,a hned krásná ryba v kondici 17,60kg,,svazová voda)))Mám radost jak malej kluk))))))))))))

                                        Dasty a ty co si presedlal na novu znacku, ci ako?

                                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 305)
                                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.