Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 61. až 80. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257210
    dasty carp
    Účastník

      [quote=”cttimata”][quote=”dasty carp”]Ahoj chlapy dlouho jsem se neukázal,málo času,,a začlo opět jaro a jsem byl u vody,,Hned se zadařilo,,s novými vyrobky,,jsem se spřátelil velmi rychle,,nová směs od Mika Spiceman-játra,česnek,,a hned krásná ryba v kondici 17,60kg,,svazová voda)))Mám radost jak malej kluk))))))))))))

      Dasty a ty co si presedlal na novu znacku, ci ako?

      Ahoj,,ano odešel jsem od SBS,,k Michalovi,,jediný důvod byl p.Gutman,,jinak bych nikam nešel,,ale bohužel to nešlo,,Tak od letoška a doufám že na furt u Mika,,Jinak jsme od SBS odešli tři lidi….Zde budu mít klid a pohodu,,a oto mi jde o nic víc)Tak proto jsem odešel,,ono toho je podstatně více ale to si nechám pro sebe..Dasty

      #257212
      Black pepe
      Účastník

        [quote=”dasty carp”][quote=”cttimata”][quote=”dasty carp”]Ahoj chlapy dlouho jsem se neukázal,málo času,,a začlo opět jaro a jsem byl u vody,,Hned se zadařilo,,s novými vyrobky,,jsem se spřátelil velmi rychle,,nová směs od Mika Spiceman-játra,česnek,,a hned krásná ryba v kondici 17,60kg,,svazová voda)))Mám radost jak malej kluk))))))))))))

        Dasty a ty co si presedlal na novu znacku, ci ako?

        Ahoj,,ano odešel jsem od SBS,,k Michalovi,,jediný důvod byl p.Gutman,,jinak bych nikam nešel,,ale bohužel to nešlo,,Tak od letoška a doufám že na furt u Mika,,Jinak jsme od SBS odešli tři lidi….Zde budu mít klid a pohodu,,a oto mi jde o nic víc)Tak proto jsem odešel,,ono toho je podstatně více ale to si nechám pro sebe..Dasty

        Nazdar Dasty 😉 ja som to mal v SBS podobne a pár vecí ma sralo napr. reči ako :vyskúšaj toto je to novinka..alebo stále berieš rovnaké veci …ale ako hovoríš pár vecí čo prispelo tiež k môjmu odchodu min. rok si nechávam pre seba 💡 teraz som max. spokojný!! super ludia je sa od koho stále čo učit(zdokonalovat) a hlavne iný prístup,pohodička do ničoho ta nikto nenúti 😀
        S tým Gutmanom poviem ti…počul som že uňho dlho ludia nevidržia ale je to fakt asi magor ked si nevie kaprára tvojích kvalít udržat vo firme 😉

        #257213
        dasty carp
        Účastník

          B.P.-Ano také je dost věcí které si nechám pro sebe,,on je to drn 😆 Není to ani pořádně rybář a radí jak když tomu rozumí..Já si sice u sbs dělal tekutky sám,,ale on je to opravdu vůl.,Já to o něm věděll,,a šel jsem tam jen kvůli kamarádovi,který mě přemluvil,,,ale také ted odešel,,Jsem tam za ten rok zvedl prodej o 25-30procent,,A on to neocení,,sere mě ten rok práce pro vola,,ale už to kámo neřeším,,zde mám milionkrát lepší podmínky a hlavně což je nejpodstatnější a to že Michal Kučera je Kaprař,férovej chlap,a je na něj spolech a dokáže vše ocenít,,je tam klid a pohoda jsou kolem něj dobrý a pohodový lidi,,tak proč né,,ač jsem nabídek měl dosti,,ale zde je jistota a klídek 😉 😉 😉

          #257214
          Luba
          Účastník

            Dasty nepojedeš náhodou na Mikovu akci na Asuánu? Hele a přestaň s tou reklamkou na nyní konkurenční firmu co máš pořád pod linkou….. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

            #257215
            Black pepe
            Účastník

              [quote=”dasty carp”]B.P.-Ano také je dost věcí které si nechám pro sebe,,on je to drn 😆 Není to ani pořádně rybář a radí jak když tomu rozumí..Já si sice u sbs dělal tekutky sám,,ale on je to opravdu vůl.,Já to o něm věděll,,a šel jsem tam jen kvůli kamarádovi,který mě přemluvil,,,ale také ted odešel,,Jsem tam za ten rok zvedl prodej o 25-30procent,,A on to neocení,,sere mě ten rok práce pro vola,,ale už to kámo neřeším,,zde mám milionkrát lepší podmínky a hlavně což je nejpodstatnější a to že Michal Kučera je Kaprař,férovej chlap,a je na něj spolech a dokáže vše ocenít,,je tam klid a pohoda jsou kolem něj dobrý a pohodový lidi,,tak proč né,,ač jsem nabídek měl dosti,,ale zde je jistota a klídek 😉 😉 😉

              Máš recht!!!!! obaja vieme očom to je a stotožnujem sa s tým čo si napísal 😉 U mňa je to dost totožné a som v podobnej situácii ako ty preto neriešim veci čo som riešil,,už sa nad tým len pozasmejem 😀 Je to dobré a už to môže byt len lepšie a treba na sebe makat a dávat zo seba maximum,byt sám sebou ..samozrejme všetko s kludom a chladnou hlavou 🙂
              Pohoda klídek tabáček Lovu zdar Dasty 😀 Nech to fičí kua 😆 😉

              #257217
              basnak
              Účastník

                Dasty: Nooo 😯 tak to čumím. Už jsem se to dozvěděl před týdnem na výlovech že nejsi už vedený jako tester SBS. Ale nevěděl jsem proč. Tak teď už to aspoň vím 🙂
                Nic méně gratuluji ke krásné rybě. Supr práce chlape. A ať se ti daří (doufám už na dýl) u nové značky 😉

                #257218
                dasty carp
                Účastník

                  Basnak–Ahoj,,moc děkuji,,snad to už je definitivně jasné)))At se ti také daří 😉 😉

                  #257219
                  dasty carp
                  Účastník

                    [quote=”Black pepe”][quote=”dasty carp”]B.P.-Ano také je dost věcí které si nechám pro sebe,,on je to drn 😆 Není to ani pořádně rybář a radí jak když tomu rozumí..Já si sice u sbs dělal tekutky sám,,ale on je to opravdu vůl.,Já to o něm věděll,,a šel jsem tam jen kvůli kamarádovi,který mě přemluvil,,,ale také ted odešel,,Jsem tam za ten rok zvedl prodej o 25-30procent,,A on to neocení,,sere mě ten rok práce pro vola,,ale už to kámo neřeším,,zde mám milionkrát lepší podmínky a hlavně což je nejpodstatnější a to že Michal Kučera je Kaprař,férovej chlap,a je na něj spolech a dokáže vše ocenít,,je tam klid a pohoda jsou kolem něj dobrý a pohodový lidi,,tak proč né,,ač jsem nabídek měl dosti,,ale zde je jistota a klídek 😉 😉 😉

                    Máš recht!!!!! obaja vieme očom to je a stotožnujem sa s tým čo si napísal 😉 U mňa je to dost totožné a som v podobnej situácii ako ty preto neriešim veci čo som riešil,,už sa nad tým len pozasmejem 😀 Je to dobré a už to môže byt len lepšie a treba na sebe makat a dávat zo seba maximum,byt sám sebou ..samozrejme všetko s kludom a chladnou hlavou 🙂
                    Pohoda klídek tabáček Lovu zdar Dasty 😀 Nech to fičí kua 😆 😉

                    Přesně tak,,,ted to bude jen a jen lepší a bude dost ryb,, 😆 😆 😆

                    #257229
                    superweb
                    Účastník

                      Tak letos prvni vyprava na amury za mnou a hned celkem uspech. Objevil jsem novy rybnik, kde je tehle torped docela dost – odhadem co jsem videl tak vetsina kolem tech 60cm, ale v kazdym hejnu jedna 80ka je. S “bublinou” a houskou jsem vytahl za odpoledne 3 kousky od 50 do 60cm 🙂
                      Dneska se chystam trochu vytunit montaz, nelibi se mi ze s klasickym vlascem splave houska po chvilce moc blizko bubline a pod hladinou se udela z vlasce “pytel”. Nekolik ryb od nastrahy po blizsim pruzkumu uteklo. Premejslim o navazci z fluorocarbonu(mozna bude moc tezky a houska ho neudrzi na hladine), nebo z plovouci snury(u ty mam obavy z viditelnosti pri pohledu z vody). A zitra hura na ne.

                      #257230
                      Fit
                      Správce

                        superweb: Tak to je super, to si aspoň pěkně zachytáš, to máš dobré. Jinak zkusil bych taky tu plovoucí pletenou šňůrku, např. něco jako Silkworm od Krystonu. Co se týká viditelnosti, nevím no, možná vlasec by byl lepší, zkus to vyzkoušet. Fluorocarbon by taky nemusel být špatnej, na konec třeba posledních 10cm dát kousek pletenky, aby se to mohlo dobře pohybovat (myslím jako udělat kombinovaný z fluorocarbonu a pletenky). Tak ať se daří a chytneš i ty větší kusy 😉 .

                        #257233
                        dasty carp
                        Účastník

                          Ahojj,,tak dlouho jsem sem nedal foto..Tak přikládám jednoho kapříka z jedné 15ti hodinového lovu,,Za tu dobu jsem lapl 5 kapříků..Nebyly to žádní velikání ale radost udělá každá ryba 😉 😉 😉 😉 Opět velmi dobře fungoval Spiceman Red-Liver.. 😉 😉 😉

                          #257234
                          Fit
                          Správce

                            Čau, to je krása dasty, koukám, že se ti daří, to je moc dobře 😉 😎 . Pěkná stavba těla u těch kaprů 😉 .

                            #257235
                            dasty carp
                            Účastník

                              Ahojj,,Fitáčku,,ano zatím to šlape moc děkuji,, 😉 😉 😉

                              #257236
                              Fit
                              Správce

                                Doufám, že se už taky konečně dostanu na ryby, jsem každej den až do večera zavřenej ve škole a o víkendu tady má asi sněžit 🙁, doufám, že to nebude tak hrozný a taky se dostanu aspoň na pár hodin.

                                #257237
                                dasty carp
                                Účastník

                                  No to počasí mě pěkně sere,,mám jet ted od pátku do středy tak uvidím jak to bude,, 😆 😆 😆

                                  #257253
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    Ahoj tak jsem také strávil u Labe pět dní,,ale docela se dařilo sice menší ryby ale na tu býdu co ted na Labi je super výkon.Od pátku do středy 18kapříku z toho dva lepší 13,40 a 9kg zbytek byl od 60-do 70cm.. 😉 😉

                                    #257254
                                    dasty carp
                                    Účastník

                                      Spiceman 😉 😉

                                      #257255
                                      basnak
                                      Účastník

                                        Dasty: Supr práce chlape, je vidět že se ti daří. Krásné fotky, krásné ryby oku lahodící, aspoň potěší člověka, který se k vodě nedostane tak jako já. 🙂
                                        Ještě jednou gratuluji a těším se na nové 😀
                                        PS: ať ti to frčíííí

                                        #257256
                                        Fit
                                        Správce

                                          Ahoj Dasty, taky ti gratuluju, to je solidní úspěch a jen tak dál. Já mám letos strašnej pech, včera jsem šel asi na 5 hodin k řece a já už nedokážu chytit ani násaďáka 🙂 . Nový pruty jsou zkrátka pořád zakletý 😥 🙂 .

                                          #257258
                                          Black pepe
                                          Účastník

                                            Ako každý rok sezonu s úlovkami štartuje Dasty 😉 gratulujem!!! Zajtra fičím tiež do pondelka na rieku tak uvidíme 😀

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 61. až 80. (celkem z 305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.