Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257259
    dasty carp
    Účastník

      Chlapy všem děkuji a přeji hodně ulovkůů,,už to začíná,,tak to chce využít))) 😆 😆 😆

      #257260
      Luba
      Účastník

        Dasty fakt pěkný začátek sezóny. Gratuluju! Jestli budeš takhle pokračovat, tak Ti bude muset Mik přidat! 😆 😆 Já zatím zahájil minulý týden patnácti pěknými duháky a začátkem května bude konečně čas kaprů. Když vidím jak se Ti daří už se hrozně těším.

        #257261
        dasty carp
        Účastník

          Luba- 😆 😆 nEMUSÍ PŘIDÁVAT,,JSEM NADMÍRU SPOKOJEN 😆 😆 Koukej vyrazit,,pokud bude to teplo pokračovat tak to bude jen a jen lepší 😉 😉 😉

          #257266
          marduk
          Účastník

            Zdravim vsetkych,mne sa konecne podaril nejaky vacsi ulovok po par nasadakoch,na miestnom asi 1ha jazierku,pravdepodobne ikernacka vzhladom k proporciam 64cm-5,5kg 🙂 Len skoda tych dotrhanych plutiev,v tlame mal este jeden odtrhnuty hacik,tak som ho aspon oslobodil od neziaduceho piercingu…

            #257269
            Fit
            Správce

              Marduk: Tak to ti gratuluju, jen tak dál 😉

              #257274
              basnak
              Účastník

                Zdarec.
                Tak jsem se konečně dostal chvilku k mému koníčku a našoulal jsem si K.vanilku. Uložil ji do mrazáku a čekal kdy nastane ta pravá chvíle. Tedy spíš kdy si najdu čas a odtrhnu se od psaní BP a různých semestrálních prací.

                Čas se kupovdivu našel a tak jsem si udělal 5-hodinový výlet k vodě. Sluníčko svítilo, všude to krásně voní a kvete. 🙂

                No a mezi fotografováním květeny jsem udělal i dva záběry od kapříků a tenhle z nich mi udělal radost největší.

                Krásně jsem se odreagoval, vyčistil si hlavu, poseděl u kryšťálově čisté vody a nachvilku zapomněl na starosti a o to mi šlo právě nejvíce. 😀 😉

                #257278
                Fit
                Správce

                  Basnak:Tak to je parada.Ja jsem na tom podobne.Zrovna jsem se skolou v Madarsku a pisu z mobilu.Casu je malo,ale snad taky bude.

                  #257280
                  zadar
                  Účastník

                    Tak hlásím návrat z první letošní výpravy, byl jsem na Berounce, nebyla to žádná sláva, ale něco se povedlo, kamarád chytil kapříka 76 8,5 a já poslední den 71, ani jsem ho nevážil a nefotil. Jinak nějací kapříci okolo 60 cm, jeden 53 to odnesl a skončil v Ártůovi, to je taková ta plechová udírnička.

                    #257285
                    Fit
                    Správce

                      zadar: Tak to jde 😉 . Koukám, že to máš pěkně vychytaný všechno, to se někdo má 🙂 😉 .

                      #257287
                      Black pepe
                      Účastník

                        Nazdar chalani tak som sa vrátil z 3dňovej výpravy z rieky 😉 Nepodarilo sa mi chytit nič extra okrem 5. menších šupináčov ale ked zvážim obmedzenie denného času lovu čo je momentálne od 05:00-21:00 a podmienok ktoré panovali na rieke v podstate som spokojný kedže sa práve rozbieha sezona 😉 V stredu cestujem na dalšiu výpravu s parťákom kde strávime 7-9dní všetko záleží od podmienok,,dúfam že sa nám podarý niečo z inej kategorie 🙂 😀

                        #257290
                        Fit
                        Správce

                          Black pepe: Pěkné 😉 , tak držím palce, ať se na další výpravě zadaří , pobyt u vody ti závidím 😎 .

                          #257294
                          dasty carp
                          Účastník

                            Tak jsem vyrazil na jednu noc,,Povedli se dva záběry z toho jeden uřízlej a jeden zdolanej,,opět Spiceman játra s Pop up Ananas)

                            #257295
                            Fit
                            Správce

                              dasty: Super a gratulace 😉 Doufám, že nebude o víkendu pršet, taky bych na ně zašel aspoň na naší malou řeku.

                              #257296
                              dasty carp
                              Účastník

                                Já jel i v dešti tlak jde dolu a začnou více kousat)) 😉 😉 😉 😉

                                #257297
                                Fit
                                Správce

                                  [quote=”dasty carp”]Já jel i v dešti tlak jde dolu a začnou více kousat)) 😉 😉 😉 😉

                                  Jen jsi to dopsal a tady začal největší slejvák 😆 😆 😆 . Tak to asi bude za deště, otázka je, co to udělá s řekou, jestli bude vůbec chytatelná 🙂 .

                                  #257298

                                  Tak ja vám závidim všetkým pobyty pri vode ,akurát som v ČR vo VODNANOCH 😉 na súťaži rybárskych škol, na buduci týžden maturita z rybárstva a potom na týžden idem ku vode 🙂))

                                  #257313
                                  Gaza
                                  Účastník

                                    sobota – puštěno. Jupííí. Ale byl to porod, první letoší rybu jsem si musel doslova vydřít. Hezky do trenek a vytáhnout jí z rákosu, ale pak se přidali ještě další ryby. Paráda

                                    #257314
                                    Fit
                                    Správce

                                      [quote=”Gaza”]sobota – puštěno. Jupííí. Ale byl to porod, první letoší rybu jsem si musel doslova vydřít. Hezky do trenek a vytáhnout jí z rákosu, ale pak se přidali ještě další ryby. Paráda

                                      Gratuluju, ono to půjde 😉 . Já mám furt pech jako prase 😆 , a to se snažím chodit aspoň na pár hodin vždycky. Teď si krmíme jedno tajný místo na řece, tak doufám, že něco proměním už konečně, bohužel času moc není. Každopádně už se těším.

                                      #257326
                                      dasty carp
                                      Účastník

                                        Ahoj posílám nádhernou zlatou rybu )))Ulovenou na Spicemana))Foceno samospouští,,,takže foto nic moc učím se s novým fotáčkem fotit)))))))))))

                                        #257327
                                        Fit
                                        Správce

                                          dasty carp: Super, parádní rybka, gratulace 😉 !

                                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 305)
                                        • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.