Výpravy a úlovky v roce 2013

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Výpravy a úlovky v roce 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 179 odpovědí. Do diskuze (29 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 180)
  • Autor
    Zápisy
  • #260454
    Fit
    Správce

      Xylo: Paráda, jsem rád, že se daří! Gratulace a jen tak dál… 😉

      #260455
      Xylo
      Účastník

        A predchvilou prisiel dalsi,tento je najkrajsi s tych troch zdolanych.

        #260458
        Xylo
        Účastník

          Po bohatom vcerajsku na potoku dnes len jeden,ale krajsi ako vsetci vcera dokopy;)

          #260459
          dasty carp
          Účastník

            Tak dnešní vycházka nakonec dopadla skvěle,půl dne se to nehlo(Pak koukám a jdou mraky,tak čekají snad na déšt))Mezitím jsem posunul montáž asi o 30metrů dál od krmení a do hodinky tam byl krásný 11kg lysec 😉 Zachutnalo mu skvělé BigS..Vymáčené v totožném dipu..

            #260493
            Fosgen
            Účastník

              Konečně jsem se i já dostal pořádně na kapry a sezonu jsem odstartoval hned týdenní výpravou 😉 , počasí vypadalo velice slibně a já čekal, že s rostoucí teplotou se aktivita ryb v řece bude rychle zvyšovat. Bohužel tomu tak nebylo a jediné co rostlo byl průtok. Během prvních dní se sice pár “fotitelných” ryb povedlo, ale nebyl jsem zcela spokojen a tak jsem volil přesun. Nakonec jsem až na třetím fleku v době, kdy se počasí změnilo a přišlo ochlazení s deštěm, udělal několik záběrů od lepších ryb.

              Třešničkou na dortu pro mě byl dlouhý a 17kg těžký říční šupináč, který zabral na jednu a půl 18mm boilies Stinky od Infinity baits. 😉

              #260497
              Fit
              Správce

                Fosgen: Ty jo, tak to je paráda! Klobouk dolů, určitě dobrý start 😎

                #260505
                Fosgen
                Účastník

                  Fit: díky taková ryba ze svazovky vždy strašně potěší … ještě teď furt myslím na to jakou jsem měl kliku hned na začátku sezony 😉 😉

                  #260512
                  Mišák
                  Účastník

                    Tak i já jsem se konečně vydal letos poprvé na ryby s dcerou Adélkou a přinesla mi štěstí, chytil jsem kapříka 57cm.
                    No na začátek docela slušný úlovek 😀

                    #260514
                    Fit
                    Správce

                      Mišák: Pěkný, gratulace! 😉

                      #260521
                      Honza Slaminka
                      Účastník

                        Tak už i nás začala oblíbená svazovka obdarovávat krásnými kapry. Nachytali jsme již několik krásných kaprů, ale až Šulcika první ryba z této vody v tomto roce u nás prolomila hranici 10-ti kilogramů. Byl to krásně stavěný šupináč, s parametry 81cm a 11,8kg. Zabral na KOK.pro od DH. Krásné chvíle u vody přeje celý CT EXIL.

                        #260527
                        Fit
                        Správce

                          Honza: Gratulace, krásný kapr 😉 .

                          Já jsem se dneska odpoledne taky chvíli utrhl k vodě, cca za 3 hoďky 3 kapři, všechno na balanced boilies, největší cca kolem 60cm, ale potěšilo. Na fotce je ten nejmenší, toho jsem bliknul, ostatní už se mi nechtělo mokrýma rukama vyndávat telefon 🙂 .

                          http://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/2013/04/640.jpg” />

                          #260528
                          Fosgen
                          Účastník

                            tak jsem byl zas o víkendu a neco se povedlo. Největší kapr 13kg a povím vám v tom proudu to byl oříšek ho dostat ven 😉 😉

                            Loveno na Stinkyho + plovoucí nuggeta ananas/butyric acid od Infinity

                            #260538
                            Xylo
                            Účastník

                              Ked vidim tie Fosgenove fotky,uz bych balil stan:)
                              ja som zajtra mal v plane ist na potok na kapre,ale dnes tam bol kuknut kamarat,nafotil kapre,ono sa to takto nezda cez foto,ale su to 8-10kg kusy,naj tam videl cca 16tky.fotil aj na mojom fleku,ale su tam vsade.zrejme by mi to zajtra nejaky kapor aj vzal,ale nejdem.chystaju sa uz triet,nepatri sa mi uz ich cez svadobne dni rusit,stretneme a zmerame si sily po trení,krasavci.

                              #260539
                              Xylo
                              Účastník

                                Svadobcania:)

                                #260540
                                Fit
                                Správce

                                  Xylo: wow, to je parádní fotka. U vás se už třou, u nás ještě nejsou ani pořádně listy na stromech. Je vidět, že tam máte o hodně tepleji. Ten potok a kapry Ti úplně “závidím”, to bych si taky přál v blízkosti bydlet. Ty jsi v rybářském ráji 😯 !

                                  #260544
                                  Xylo
                                  Účastník

                                    A este jedna foto:)
                                    hej,u nas je vsetko zelene,dnes ma byt 30st

                                    #260546
                                    Fit
                                    Správce

                                      Xylo: Paráda 😉. U nás na Vysočině to teprve začíná…

                                      Pro všechny ostatní: Do květnového vydání KaproMánie byly vybrány úlovky následujících uživatelů: alesb, Fosgen a Honza Slaminka.

                                      Adresu Fosgena i Honzy mám, Alešovi pošlu soukromou adresu, abychom mu mohli odeslat nějaký drobný dárek 😉 .

                                      #260552
                                      Honza Slaminka
                                      Účastník

                                        Fit: Děkujeme a Ondra bude rád, že se ukáže v časáku. 🙂 hnedka dneska mu to řeknu 🙂

                                        #260575
                                        Fosgen
                                        Účastník

                                          včera ráno se mi zase povedl jeden “fotitelný” lehce pod deset kilo. Zabral na Stinkyho s nuggetkou. Bohužel průtok mi nedovolil dále pokračovat v lovu, ale dnes již strmě padá dolů takže další výprava se blíží 😉 😉

                                          #260590
                                          Fit
                                          Správce

                                            Fosgen: Velká gratulace! 😉

                                            Já jsem byl teď o víkendu dělat reportáž na Dešné na Carp Campu Carp-B a při té příležitosti jsem si taky na cca 24h nahodil. Trefil jsem dobré místo a musím říct, že jsem se nezastavil a vůbec jsem se nevyspal. Chytl jsem opravdu velkou spoustu kaprů, většina cca 70-80 cm, neměřil jsem ani nevážil, hned jsem to pouštěl. Pokoušel jsem se o nějakou větší rybu, ale ani 2x 23mm boilie na dno nepomáhalo a pořád jsem tahal stejnou sortu kaprů…

                                            Reportáž z akce zde 😉 : Reportáž z 1. Carp Campu CARP-B

                                            Fotku mám jen jednu, jednak jsem pořád čekal na nějakého obra a za další mě neměl kdo vyfotit, nechtěl jsem v noci otravovat vedlejší rybáře ani se pachtit se stativem na samospoušť 🙂 .

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 180)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.