Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 241. až 260. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257877
    superweb
    Účastník

      23kg 105cm:
      [album]755[/album]
      [album]756[/album]
      [album]757[/album]
      [album]758[/album]

      a rani 13kg 93cm:
      [album]759[/album]

      #257879
      Fit
      Správce

        superweb: Velká gratulace, to je kapr jako kráva 😯 . To máš pořádnej osobák 😉 . To je tedy povedená výprava, jen tak dál 😉 .

        #257884
        dasty carp
        Účastník

          superweb-Nevím zda je to špatně nafocené,,ale ta ryba mi rozhodně na tu váhu absolutně nesedí???Neber to nějak zle,,Dasty

          #257885

          Čaute, včera som sa vrátil z trojdňovej výpravy na jednej zvezovke na západe a celkom sa opäť zadarilo, s partákom sme zdolali 5 kapríkov od 8 do 12kg a jedneho 16kg. Jeden bol na pravé poludnie, ďalší v tej najväčšej búrke v noci, a poslednú noc sme mali štyroch za päť hodín (23:30-4:30). Všetky ryby samozrejme boli vrátené do vody.
          Na vode je velké množstvo násadových kaprov tak sme sa dosť namakali, niekedy som si pripadal ako keby som splavoval Dunaj, 30% času som strávil na člne. Nebol problém vytiahnuť na 24ku gulu vytiahnuť 20 cm kapríka.
          Boilies zachutilo aj sumcovy.

          [url=http://imageshack.us/photo/my-images/856/imgp3503.jpg/]http://img856.imageshack.us/img856/8369/imgp3503.jpg” />[/url]

          [url=http://imageshack.us/photo/my-images/31/imgp3517.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/5314/imgp3517.jpg” />[/url]

          [url=http://imageshack.us/photo/my-images/694/imgp3520t.jpg/]http://img694.imageshack.us/img694/721/imgp3520t.jpg” />[/url]

          #257886
          Fit
          Správce

            koco: Super, pěkné úlovky, gratulace . Jen tak dál 😎 😉 .

            #257888
            superweb
            Účastník

              [quote=”dasty carp”]superweb-Nevím zda je to špatně nafocené,,ale ta ryba mi rozhodně na tu váhu absolutně nesedí???Neber to nějak zle,,Dasty

              jo ty fotky mohly byt lepsi..ale to mi ten zazitek nesebere 🙂 Asi nejlip vypovida o vaze ta fotka ze spodu kde je videt jeho “sirka”. Muzu prihodit fotku vahy, ale zpochybnitelny to bude stejne 🙂

              #257889
              basnak
              Účastník

                Dasty, superweb, koco: všem vám kluci gratuluji k úspěšným výpravám.
                Dasty: aj videjko už jsem viděl 🙂 paráda a pěkné ryby
                Superweb: chlape tak tohle je dost tvrdej oříšek na překonání osobáčku 😀 škoda jen těch fotek, ale i tak budeš mít na co vzpomínat, tak ať se daří nadále 😉 gratulace veliká 😀
                Koco: práce v pažích na vodě, byla řádně oceněna 😆 a tak to má být 😉

                Fit: Zas ta prokletá smůla, jak kdyby jsi volil špatné období. Ale to se jednou prolomí. Abych tě utišil tak já taky teď prováděl krátkodobé “nočky” na řece, každou noc někde jinde a tři noci trávené u vody jsem neudělal ani píp od ryby (jedině od tekoucího bordelu), čtvrtou noc jsem konečkně dostal “padák” a s velkou záplavou eufórie a štěstím že mám konečně záběr od kapra, podebírám 80cm sumíka. 🙁 mít o deset čísel víc tak už je na pekáči 😆 Takže asi tak.

                #257893
                superweb
                Účastník

                  No mam porad nejvetsiho lysce na konte 14kg, tak aspon tam je porad este co dohanet 🙂
                  A co se tyce pristresku na kratke vypravy, poridil jsem si prehoz pres destnik od Semy nedavno..fakt dobra vec. rychle postaveno, nepromoka a s lehatkem se vejdu tak akorat 🙂
                  Chvilku jsem hledal podobnou rybu s fotkou a nasel jsem tohoto skoro se stejnymi parametry:
                  http://www.chytej.cz/trofejni_ulovky/kapr_obecny/2009/833/
                  Kdyz tak na to koukam, ty moje fotky vysly este celkem v pohode a ani jsem ho nemusel zvedat metr nad zem 🙂

                  #257916

                  Gratulujem k úlovkom ! super! dúfám že len fotky sú zle ! nie váha ryby!

                  #257917
                  dasty carp
                  Účastník

                    Krásný odpočinek u vody,,dvě noci,,Povedlo se pár kapříku,,Skvěle šlapal Spiceman s pikantní švestkou)) 😉

                    #257918
                    Luba
                    Účastník

                      Ahoj pánové!
                      Mám pro vás jednoho “speciála” 😆 😆 😆
                      [album]760[/album]

                      #257921
                      basnak
                      Účastník

                        Dasty: to máš pěkně rozjetou sérii ryb 😯 stalo se ti v poslední době, kdy si neudělal záběr od kapra? 😀 Jinak ať ti spiceman šlape nadále 😉 gratulace!
                        Luba: to je “povedený” speciál, zřejmě si to odnesl ze sádek.

                        #257922
                        dasty carp
                        Účastník

                          Basnak-Děkuji chlape,,letos se mi to ještě nestalo a co si pamatuji tak i loni né.. 😉 Trochu jsem za ty roky změnil celkově přístup k lovu jako samotnému a vím že to je jen k dobrému 😉 😉 😉 😉 😉Jinak Spiceman je super směs,skvěle se s ní pracuje(Koulí)..A funguje skvěle,,kord s pikantní švestkou a játry,,Ted jedu zase na týden od 21.9 do 27.9..a pak mě čeká takový menší maraton tři týdny v kuse v říjnu 😆 😆 😆 Na to se těším nejvíce))) 😀 😆 😉

                          #257928
                          basnak
                          Účastník

                            Jo to jsem už četl, ve zprávách že se chystáš na tak dlouho rybačku. Tak hlavně ať se ti zadaří, viděl jsem že brácha se taky do toho pořádně obul a zvedl si osobák 😀 😉

                            #257929
                            dasty carp
                            Účastník

                              jj..Krásná ryba kord ze svazovky,,to potěší obzvlášt,,je vidět že Labe má ještě co dát 😉 😉 😉 😉

                              #257938
                              Fit
                              Správce

                                Pánové, gratulace všem . Já se vrátil po týdnu z Chorvatska, tak jsem to tu nesledoval nějakou dobu. Dasty je machr, nechápu, jak to dělá a začínám mu závidět (v dobrém slova smyslu) ten jeho čas na ryby i úlovky 😆 😉 😎 . Jen tak dál, snad se ten maraton povede a bude hodně pořádnejch kousků 😉 .

                                #257942
                                carpi
                                Účastník

                                  Zdravím borci.
                                  Nedávno som sa vrátil z 2 týždňovej rybačky na mojej domácej vode (cca.1400ha). Ako inak, trafil som tropické horúčavy a po prvom týždni to vyzeralo na fiasko… okrem jedného 70cm šupika som sa len kúpal, kúpal a kúpal 😕 😕 😕 ani v noci to nešlo, akokoľvek som sa snažil… Po 9tich dňoch sa to konečne pohlo a pochytal som aj zopár pekných kapríkov + amura, pričom som si znova zdvihol osobáčik… pridávam par mojich fotiek a jednu parťákovu, ktorá sa mi veľmi ľúbi 😉 Lovu zdar





                                  #257948
                                  carpi
                                  Účastník

                                    #257950
                                    Fit
                                    Správce

                                      carpi: No tak paráda 😉 , velká gratulace 😎 .

                                      #257958
                                      superweb
                                      Účastník

                                        Tak mensi fotoreportaz z meho snazeni o slusneho amura. Rekl jsem si, ze jesetera a kapra pres metr uz mam, tak se budu snazit o dalsi druhy 🙂 Na programu je amur a stika – amura mam nejvetsiho zatim 84, stiku – i kdyz mimo tema fora – 78. Jeste lysec pres metr mi chybi 🙂
                                        Me podzimni smerovani je jasne.
                                        Na jare jsem po par letech znovuobjevil jednu vodu, zrejme cerstve zarybnenou amurem. Ryby mely vetsinou kolem 55-60cm, ale na matchku celkem zabava.
                                        [album]767[/album]
                                        Znovu jsem zavital na par hodin nekdy v srpnu, abych se kouknul jak se jim dari. Voda byla cela pokryta zelenym bordelem a tak nemeli moc duvod riskovat sousto rohliku. Presto se jeden spletl a ja se presvedcil ze se jim dari opravdu nadprumerne. V zlene dzungli nebylo uplne jednoduche ho s matchkou a 18kou vlascem dostat ven, ale povedlo se.
                                        [album]764[/album]
                                        [album]763[/album]
                                        Mel jen 62cm, ale ten pupek neuveritelnej..jestli je tam nikdo nevyvrazdi, za par let to bude dobry pochytani. Mit nejakou zmenseninu kapri podlozky nebo podberaku, dal by se uz ted vydavat za trofejaka 🙂
                                        Vcera jsem po tydnu kazdodenniho krmeni par kg svestek vyrazil na vodu, kde vim, ze amuri kolem metru jsou. S jednim prutem jsem si hral s bublinou na hladine, sem tam mensi kaprik. Druhy s nadlehcenou svestkou na vlasu se rozjel az kdyz jsem zacinal balit. Nadeje na amura ale vzala rychle za sve a z ulovku se vyklubal pekny supinac. Nevzail jsem, nemeril jsem, ale tipnul bych tak 80cm 8-9kg.
                                        [album]765[/album]
                                        [album]766[/album]
                                        Tak to vypada ze nejen amurum chutna ovoce 🙂

                                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 241. až 260. (celkem z 305)
                                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.