Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 221. až 240. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257832

    Opäť štrkovisko , napíšem stručne , z roboty na ryby cez noc a ráno do roboty 3 dni , vyčistenie miesta od tráv – krmenie z repkou neni nič lepšie na takto zarastených štrkoviskách , ale pod hák FLUORO PINEAPPLE + NUTRIC ACID 🙂

    #257833
    Fit
    Správce

      MarinLk: Palec nahoru 😉

      #257835
      basnak
      Účastník

        MartinLK: supr ryby chlape. To máš fotky z mobilu?

        #257837

        nie su ale fotky su fotené o statívom na rýchlo ,ale tak nie su zlé su použíteľne 😉

        #257838
        Black pepe
        Účastník

          Gratulujem lovcom k úlovkom!!len tak ďalej borci 😉
          Martin to si myslel vážne že sú tie tv. fotky použitelné 😯 😯 a načo ak smiem vedieť

          #257839

          Neviem , mne pre vlastné použitie úplne stačia ……..nehovor že volakedy by si sa aj z takých fotiek netešíl …………..aj ked mne ide hlavne o ryby a spomienky mám v hlave . 😉 ja nehohovrí že su tiefotky kvalitne ,ale ked sa z tým vyhrám ,tak zotoho niečo može byť , počítač dokáže robiť zázračne veci …………..vieš niesom taký profesionál ako ty 😉 😉 😉 😉

          #257840
          Black pepe
          Účastník

            tak jasne že som sa tešil šak vieš ako to bolo nie….mám staré fotky stále v pc a často na ne pozerám a spomínam (tiež aj na tie nekvalitné)to je fakt.Ináč s tým statívom je to tak..treba sa dotoho dostať a potom je to v pohode,,Dasty by vedel otom tiež rozprávať 😉
            Ja som sa pýtal preto lebo som si myslel že to chceš dať k článku do časaku..preto som sa čudoval,,tak to vše.
            Ozaj nevieš či sa niečo krajšie nepochytalo na VN No….e

            #257842
            Luba
            Účastník

              Hezké ryby! Těší mne že chlapi z tohoto fóra mají takové úspěchy! Všem gratuluju!
              Basnak a Comity: Škoda že jsem nevěděl že jste na Pálavě, pohyboval jsem se teď v okolí a byl bych se určitě zastavil na kus řeči! Snad příště

              #257843

              Black Pepe : No ved statív je statív , ale nemal som prbolém s ním , je to to škoda lebo su to velmi pekné rybyz vody , ktoré je natom dosť zle a domáci rybári odpadávaju ked vidia sme tam čo vytiahnem ,ale idem oto že tieto fotky su zle ja si to priznávam , 2 z nich ma fotil známy ktorý nevie absolutne fotiť ……to je vidno , predtým čo som mal fotky tak boli slušne čo ma fotila priatelka , ale fotka v noci jefotka v noci ,ale terza somuž kupil zrkadlovku od Canon-u ešte chcem externý blek a bude to 🙂))
              No a ked ti mam odpovedať na tvoju poslednú otázku je to dosť bieda viem o jednej 12-ke čo sa chytila vedla nás a inák nikto nič a ked hej tak male, ale celkovo je to slabota , mna to tam ani neťaha, jasom tu spokojný na cca20ha štrkovisku , preplnenom kupajucimi a domácimi mrazničkármi 😀priehladnosť vody tak 4m, je to úplne iná rybačka ! 😉

              #257845

              Black Pepe: čo upravené , lepšie ? pozri hore 🙂

              #257848
              basnak
              Účastník

                Luba: To máš pravdu, to je škoda. Akorát to nějak neventilujem, že někam jedem na výpravu, přináší to smůlu 😉 i když i tak jsem ji měl dost. 🙂 Ale tak příští rok možná se tam zas vyprávíme a dám nějak vědět, tak by ses mohl stavit na štamprlku 😉 😀

                #257849
                Luba
                Účastník

                  Basnak: Jo na štamprlku! To by šlo! On totiž kolega co spolu jezdíme na ryby si koupil na Mlejnech pod hrází kousek pozemku s maringotkami a tak tam asi budu jezdit častěji. Letos jsem zkoušel jen řeku a na jezeře jsme chytali na odhoz asi tři dny bez celkem valného úspěchu. Zatím prostě jen tak okoukáváme nějaký místa a šmejdíme s echolotem.

                  #257864
                  dasty carp
                  Účastník

                    Ahoj,tak jsem se vrátil z 5ti denní rybačky,která dopadla v celku dobře až na to vedro.)Povedlo se mi za tu dobu zdolat asi 20kaprů z toho nej dva šupíci a to 16,5kg a 15kg,,Vše na BikS a to velikosti no limit)))30plus..Většina ryb upřednostnovala velké nástrahy malé tam leželi nehnutě i několik hodin,,

                    #257865
                    dasty carp
                    Účastník

                      😉 😉 😉

                      #257866
                      dasty carp
                      Účastník

                        😉 😉 😉 😉 😉 😉

                        #257867
                        Fit
                        Správce

                          Dasty: Gratulace, pěkné ryby! Já to jedu zkusit zitra od rana do soboty vecer, jen tak na jednu noc, ma bejt taky peknej parak, tak snad to prezijeme.

                          #257868
                          dasty carp
                          Účastník

                            Jo ty dny u vody jsou na pytel,,naštěstí jsem byl zalezlej v lese tak to docela šlo,,jinak záběry jen v noci přez den jen koupačka atd.)))))))

                            #257870
                            Fit
                            Správce

                              Tak jsem se dnes vrátil z 24h lovu na soukromáči v Ostrově nad Oslavou. Pánové, zase jsem měl mega smůlu, letos asi nic kloudnýho nechytnu a nepomůže ani soukromý revír 😀 . Na celkově 9 prutů ani potah 🙂 . Chytali jsme hned u hráze, místo č. 12, kdo to tam zná. Celou dobu fučel pěknej vítr a hlavně na druhou stranu od nás 😆 , takže to skutečně nebylo ono. Ryby byly tím směrem u přítoku, kde se navíc v tu dobu (nad rybníkem jiný rybník) vypouštěl rybník, takže to tam kapry lákalo sbírat potravu a na nás kašlali. Přes den obrovský vedro, takže jsme byli zvědaví, jestli se aspoň něco nesplete v noci a nespletlo 🙂 . Ale jinak tam bylo krásně, třeba se tam ještě letos jednou dostanu a zkusím je tam potrápit. Až na to obrovské množství vos 😡 tam bylo fajn 😎 . Teďka tady u nás zase pěkně kropí, tak jsme to stihli za sucha sbalit aspoň. I když ta změna počasí by asi rybám prospěla…, ale čas už nebyl.

                              #257875
                              superweb
                              Účastník

                                Vratil jsem se ze Stitu, vyprava od utery do soboty, pak jeste uklid rybarskych potreb a dospotrebovani zasob u kamarada na chate do nedele 🙂
                                Pocasi paradni, cely dny tak nejak ve vode, a bez zaberu. Lepsi to bylo v noci. Dalo se byt v kratasech a pantoflich, coz byla na ansem fleku celkem nutnost, protoze zdolani ci nahoz znamenal vylet po kolena do vody na kraj melcicny.
                                Nebyli jsme tam tak pet let a dost se toho zmenilo..hlavne neuveritelne narostl rybarsky tlak. Rybar vedle rybare, vyvazeni buhvikam i pres to, ze na vetsine jezera se to nesmi. My chytali pekne podle pravidel na odhoz ze brehu a celkem se to vyplatilo. Puvodne jsme planovali zustat do nedele, ale ten naval lidi co prijel v patek a zaroven predpoved pocasi nas presvedcili ke zbaleni v sobotu za sucha.
                                Rybarsky se to z meho pohledu celkem povedlo. A mozna zacnu i verit na povery. Pred odjezdem jsem zahlednul padat hvezdu a pral jsem si, abych ty vedra neprosedel bez zaberu a dostal alespon 1 slusnou rybu. Ackoliv zaberu bylo malo, a to na celem jezere, podarilo se mi v stredecni vecerni bource po dni bez zaberu zdolat 11,5kg supika. Tim pro me bylo hvezdne prani vyslyseno – alespon jsem si to myslel. Nad ranem jeste 62cm.
                                Ve ctvrtek o cca. pulnoci prichazi dalsi zaber. Ryba si dela absolutne co chce, chvilema mam pocit ze taham sumce. Spolurybari vytahuji vsechny pruty, obcas ale chte nechte zajizdi kapr i pod sousedy a nastesti se nezamotava. Vlasec jak kytarova struna naporu odolava. 2 v prubehu souboje padajici hvezdy a prani, at nespadne a at je to alespon dvacitka. Zhruba po hodine pretahovani podebirame unaveneho supinace. Do metroveho podberaku sedne tak akorat. Metr ukazuje krasnych 105 cm a vaha skoro 23kg – tezko pokoritelny osobacek. Zasekly ukazkove do spodniho pysku a na v posledni dobe obrovsky rybarsky tlak krasne zdrava ryba, ktere chybi jen par supin. Od pohledu douho nechycena.
                                Kolem pul pate me jeste taha ze spacaku 13kg supik, dlouhy 93cm. Nebyt predchozi ryby, byl by to pro me novy osobak v delce kapra.
                                Noc z patku na sobotu bez zaberu alepson doplnila spankovy deficit.
                                Mi dva kolegove tak uspesni nebyli. Jeden pomerne cestvy rybar – jezdi s nami tak 2 roky – se opet nedostal pres 10kg, ale osobacek si zvysil na cca 9,8kg 🙂 a o 2 ryby prisel. Druhy kolega se za 4 dny slusne ryby nedockal, pouze promarnil 1 zaber – i to je rybarina, minuly rok z jara on tahal z Labe 10kg kapry a ja 50cm cejny 2 dny 🙂 Alespon se bavil s plavackou pres den a tahal 50ky.
                                Pomerne zvlastni bylo, ze na koule nebraly mensi ryby..kapru kolem 50 az 60cm bylo vzdycky v tyhle vode hodne. Jedini 2 vykoulovani kapri pod 10kg byli muj 62cm a koleguv 9,8kg.

                                #257876
                                superweb
                                Účastník

                                  Nejak mi dneska blbne net, pokusim se o upload par fotek zitra.

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 221. až 240. (celkem z 305)
                                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.