Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

• Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
    basnak
    Účastník

Dasty: gratulace především, moc povedená výpravička 😀 ta osmnáctka je jak trešnička na dortu 😉 😉 😉 🙂 super
      Ať se daří.

dasty carp
      Účastník

Lov z lodě))))

Po minulém uspěšném víkendu jsem se opět utrhl a mohl vyrazit k vodě,,Jen to počasí stálo za prd,,Stálý déšt a zvedání hladiny Labe mi nahánělo lehce hrůzu,,jelikož jsem lovil tři dny z lodě,,dosti daleko od břehu)))
        Zakotvil jsem se ve čtvrt Labe asi 60metrů od břehu,,Jen sem se nemá nikdo šanci dostat, jen z vody)))Jelikož jsem jel opět po denní zakotvenej jsem byl okolo 20té hodiny večerní,Rychle rozdělat klacky nakrmit a konečně nahodit..Bohužel stále pršelo a zvedání vody bylo jasné(((Na jeden klacek jsem dal samotnou Fanaticu ve 22mm a na druhý opět fanaticu s plovkou od CCmore Brusinku,kterou jsem střídal s plovkou MikBaits Ančovička-Krab-Asa…
        Ke každé montáži jsem vždy dělal PVA věněček s třemi kuličkami…Takzvaně tři oříšky pro popelku..))Snad se nějaká ta Popelka povede))
        Za ty tři dny jsem zdolal asi 8kapříků,,žádných velkých a těžkých rozměrů,,Ale požitek v průtoku 300kubíků to byl mazec))Měl jsem dva záběry od ryb co nešlo prostě vůbec v tom proudu dostat k lodi a člunem za nimi bylo též nemyslitelné(((Až poslední den před odjezdem jsem měl opět brutální jízdu dlouhý boj jak s rybou tak proudem a po 15minutách konečně dostávám k podběráku krásného šupíka,který se pokládá na bok,,už jsem myslel že mám vyhráno ale ten zku….)))proud mi to stále stěžoval,,tak jsem si ho chtěl vysloveně narvat do podběráku a v tom odhadem 12-13kg šupík byl fuč,,Háček z něj vylétl jak raketa(())))Bylo dost obtížné ryby těžší vůbec zastavit či dostat k lodi,,Když se dnes koukám na průtok mělo to i 350kubíků)))))
        Ale až to spadne určitě se tam vrátím a ty ryby na tu podložku dostanu))))

Všem přeji hezké chvíle u vody

,,,Dasty,,,

dasty carp
        Účastník

🙂 🙂 🙂

Fit
          Správce

Ahoj dasty, máš pěkné fotky a pěkní kapříci, za těch podmínek, co píšeš je to dobrý výkon 😉 . Tak snad se ta voda zlepší, letošní léto je celé zajímavé 🙂 . Tak ať se daří a pěkně to máš vymyšlené s tou loďkou 😎 , palec nahoru 😉 .

Black pepe
            Účastník

Gratulácia Dasty!! 😉

basnak
              Účastník

Dasty: Supr a fajne fotky na lodi, zas je to o něčem jiném 🙂 😉

dasty carp
                Účastník

Děkuji chlapy..
                  Basnak-Ano je to super z lodě pokud to výjde v říjnu tam budu tři týdny v kuse)))))))))) 😆 😆 😆 😆

Black pepe
                  Účastník

[quote=”dasty carp”]Děkuji chlapy..
                    Basnak-Ano je to super z lodě pokud to výjde v říjnu tam budu tři týdny v kuse)))))))))) 😆 😆 😆 😆

Tak to tu bude potom mazec 🙂 🙂 teším sa na fotky 😀 😉

Pár fotiek z 4 dňovej výpravy ! 😉

2časť

Fit
                    Správce

MartinLK: Pěkné 😎 😉 .

Luba
                      Účastník

Zdravím a ahoj všem!
                        Po krásném ale krátkém týdnu na Dešné posílám pár zajímavých kapříků z tohoto revíru, který jsem patrně navštívil letos naposled. Další zrušená soukromá voda po Štockém… Škoda…
                        Ještě že mám před sebou několik dalších výprav…

[album]730[/album] [album]731[/album] [album]732[/album] [album]733[/album]

Fit
                        Správce

Luba: Gratulace! Moc hezké ryby! To jsem nevěděl, že Dešná končí 😯

Luba
                          Účastník

Fit: Provozovateli na Dešné končí nájem a protože majitel chce o hodně víc tak už se jim nechce do toho jít. Možná to vezme někdo jiný, ale asi už nebude provozovat sportovní rybolov, nehledě k tomu že ryby jsou současného provozovatele a ten si je sloví…. Uvidíme ještě jak to dopadne

Fit
                            Správce

Aha, tak to jo, díky za info. Já jsem o této vodě slyšel, ale zatím jsem tam nechytal, zrovna nedávno jsem si říkal, že bych to tam někdy mohl taky vyzkoušet.

basnak
                              Účastník

Zdravím vás lovci 😉 a všem úspěšným gratuluji.
                                Abych taky přispěl svou špetkou do fóra tak posílám pár obrázků z “Dovolené pod Pálavskými vrchy”. Počasí nám letos vyšlo o něco lépe jak minulý rok a to se projevilo i na záběrech v tom lepším slova smyslu. Jako každý rok jsme chytali s Comitym na dohodovou vzdálenost kolem těch 9Om, což se podstatně liší od ostatních co vyváži i přes 3OOm. Otestoval jsem si tam nově sestavenou směs boilie na maso-rybím základě a jsem rád, že se mi podařilo na ni udělat několik záběrů i od ryb, které se dokázali opřít do prutu s velikou razancí, pro mě nikdy nesetkatelnou. Holt třeba někdy příště se mi je podaří otočit od vázek 🙂 Ačkoliv druzí měli záběrů pomálo, my si na nedostatek záběrů v polovině výpravy nemohli stěžovat. Poslední dva dny před odjezdem se nám otočil vítr a bylo po záběrech a tak nám nic jiného nezbývalo než se opalovat a v podvečerních hodinách grilovat a pít pivko vychlezené z cca 10m hloubky ve hrázi. Řeknu vám takové vychlazené pivko jste na betonu ještě neměli a kdo měl, tak ví o čem mluvím 😆 a určitě mi dá za pravdu, že v tropických teplotách příjemně osvěží. Jinak jsme si to parádně užili a o tom to je 🙂

basnak
                                Účastník

a další…

Comity
                                  Účastník

Bašňák už napsal všechno za mě…🙂 takže nezbývá než napsat, že tam bylo krásně a opět jsme si to užili… 😉

Comity
                                    Účastník

😉 😉

Fit
                                      Správce

Paráda pánové 😉 , gratulace 😎 😉 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 305)
                                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.