Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 181. až 200. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257635
    Fit
    Správce

      Black pepe: Tak to čumím 😯 . Velká gratulace, to je nádhera, parádní ryby 😉 . Ten 20+ má ale pořádný břicho 😆 😎 .

      #257636
      zadar
      Účastník

        Black pepe Krásný kousky, gratulace a trochu závist 🙂

        #257638
        basnak
        Účastník

          BP: ………………………….. 😯 nemám slov, jediné na co se zmůžu je, že letos prostě boduješ jak sviňa 😀 klobouk dolů chlape a samozřejmě moc velká gratulace. Těším se na další 😀

          #257669
          basnak
          Účastník

            Hola hej.
            Tak už jsem se dostal na pár prvních letošních noček. První dvě absolvované nočky jsem neudělal ani píp od ryby, ale tak aspoň jsem se nadýchal čerstvého vzduchu. 😀 Třetí výpravička už byla podstatně lepší, nevyhl jsem se ataku menších kapříků, kteří se snažili sebevíc mi zkazit plány. No povedlo se mi je eliminovat a já čekal na pořádný záběr. Který přišel. Na podložku jsem položil tohoto cca 8kg kapříka.

            Nic bych se nedivil. Jenže jak je patrné z fotky, tak ryba vůbec není ve své kondici. O proti hlavě a hrbu za hlavou by měla prosperovat úplně jinýma proporcema. Dívím se ještě víc, protože břehy jsou momentálně obsypané kapraři, kteří do vody hází x-kilo boilie a různého partiklu. A tak se vás ostatních chci zeptat, jestli máte stejné zkušenosti při letních vycházkách, že ryby jsou za tropických teplot prostě podvyživené a nežerou, tohle se mi totiž nestalo poprvé.

            #257672
            Fit
            Správce

              basnak: Gratuluji 😉 . Jinak s těma podvyživenýma kaprama přes léto nevím, to asi bude záležet na revíru a nebo je to třeba náhoda, že jsi zrovna chytil hubenýho 🙂 . O ničem podobným jsem neslyšel, i když logiku to dává, že ten kapr tolik nežere ve velkých tepĺech. Ale zase takové teplo u nás není nějak dlouhodobě a např. kapři někde ve Francii, ti by museli být jak lunti 😆 , přitom jací se tam tahají vypasení lysci 😎 . Nevím no…

              #257675

              10 hodín strávených pri vode , koli nedostatku času sa mi na viac ani nedá , tak som sa vybral na navštevovane 16ha štrkovisko ! Bez predkrmovania , sa mi napriek tomu podarilo niečo vytiahnuť ! 😉 😉 aj ked som stratil dve ryby v trávaách ktorých tu je nespočet !

              Najlepšie mi fungovala moja tutovka ktorá je pre mna na krátku výpravu najideálnejšie 18mm Sea Food + 14mm Fluoro pop up pineaaple! 😈 😈 😈

              #257676
              Fit
              Správce

                MartinLK: Pěkné 😉 , to se zadařilo! Koukám, že jsi se i pěkně opálil na sluníčku 😎 , ještě jednou gratuluji 😉 .

                #257685

                Dnešná noc ! necelé 2 hod po vyvezení ! opať štrkovisko ! a samozrejme NUTRIC ACID 😈

                #257686
                Mike
                Účastník

                  Nádherný kapr…velká gratulace . Jen tak dál 🙂

                  #257699
                  Luba
                  Účastník

                    Ahoj chlapáci!
                    Jen se na skok zastavuji po příjezdu z Trnávky a hned zas na další revír…. Hezký ryby jste nachytali, jen co je pravda a gratulace všem! Trnávka letos přinesla jen kluky šupinatý cca do 8kg, ale jsem spokojen. Devět krásných dní u vody s nočním bouřkovým ohňostrojem….prostě paráda! Určitě se ještě na podzim vrátím pro většího kapra, ta aspoň 15ctka tu přece musí být! Tady na vysočině je to kapr “snů”, holt chudý kraj. Jo a nejlíp šlo trdičně 3XL Ready a taky moje nové GLM. Ať to jezdí!

                    #257710
                    basnak
                    Účastník

                      Zdravím vás chalani. 🙂
                      MartinLK: Gratuluji k úlovkům, pěkné ryby. 🙂
                      Luba: To vůbec nevadí, ještě ke zprávě nějaké ty fotky šupíků, nebo blesků ať je na co se dívat 😉 😆

                      I já jsem vyrazil s Comitym na šest nocí na tzv. Tour de M. První tři dny, jsme neudělali ani jeden z nás záběr. Ryby vůbec nereagovaly na naše nástrahy, ba snad ani na naše návnady. Feedraři taky marnota,bez záběrů. Holt ryby zřejmě futrovaly přírodní potravu v podobě rojících se pakomárů, gammarusů žijících mezi kameny a jiné přemnožené havěti. Prostě udělat záběr od kapra nebylo vůbec jednoduché. I přes tyhle nešvary se objevily 4 kousky na břehu a tihle dva kapříci byli nejzajímavější, nebo spíše největší 😉

                      #257715
                      Fit
                      Správce

                        basnak: Pěkné, gratuluji 😉.

                        #257717
                        dasty carp
                        Účastník

                          Gratulace všem uspěšným lovcům 😉 😉 😉 😉 😉

                          #257718
                          Black pepe
                          Účastník

                            “basnak” tiež sa pripájam ku gratuláciam 😉

                            #257720
                            Luba
                            Účastník

                              Basnak: Byl a je to letos takovej fofr, že ani nestíhám stáhnout fotky do compu…. Tak teda jedno foto za všechny kapry z Trnávky 😀 😀 😀 Zatím se mějte

                              [album]729[/album]

                              #257721
                              Fit
                              Správce

                                Luba: Na Trnávku určitě dobrý 😉 . Gratulace, ať se dál daří!

                                #257722
                                Black pepe
                                Účastník

                                  Pekná ryba!! 😉

                                  #257723
                                  basnak
                                  Účastník

                                    Luba: Hezky, pěkně solidní kousek 🙂 😉 gratulace a už se těším na další 😀

                                    #257724
                                    dasty carp
                                    Účastník

                                      Ahoj posílám zprávu od vody,,K vodě na tři dny jsem se dostal až po měsíci a něco,,pracovní povinosti to moc nedovolují(((Tak jsem se těšil jak malej kluk,,Za ty tři dny se povedlo 10kapříků a jeden slušnější 18,20kg,,Skvěle fungovala Fanatica-Red- Losos-ráček-asa,,spolu s plovoucí 14mm brusinkou od CCmore..Byl jsem opravdu mile překvapen)))A budu se těšit na další výjezd))
                                      Všem přeji hezké chvíle u vody
                                      ,,Dasty,,

                                      #257726
                                      Fit
                                      Správce

                                        dasty carp: Paráda 😯 , velká gratulace 😉

                                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 181. až 200. (celkem z 305)
                                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.