Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 161. až 180. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257569
    dasty carp
    Účastník

      😉 😉 😉

      #257570
      dasty carp
      Účastník

        😉 😉 😉

        #257571
        dasty carp
        Účastník

          😉 😉 😉

          #257572
          Fit
          Správce

            No, tak je vidět, že dasty carp junior umí taky 😉 . Krásná parmička 😎 . Gratuluji…

            Já jsem teďka taky na rybách, a to na Vranově, až do soboty. Jeli jsme do té Švýcarské zátoky, jak jsem tu psal. Kaprů je tu moc, ale jejich maximální velikost je asi 40 cm 😀 . Bohužel z těch větších vůbec nic, už jsme ty malý naučili i na boilies, takže zvětšujeme a čekáme na většího, ale těžko říct, jestli se něco povede. Navíc naproti se ráno a večer usadí krmítkáři a bombardují přesně náš krmnej flek, teď už to hází i třeba 10 metrů od našeho břehu (je to taky široký tak 50m). Už na to přestávám mít nervy, tak se radši učím do školy a uvidíme, třeba bude štěstí a zabere něco pěknýho, ale pochybuju o tom už dost 🙂 . Tak ať se vám daří!

            #257580
            dasty carp
            Účastník

              Opět jsem vyrazil jen na jeden den k vodě a povedl se tento lysec přes 13kg na Spiceman-Liver s PopUp-Ananas))))Krásnej souboj,,super,,foceno samospouští)))

              #257581
              Fit
              Správce

                dasty carp: Parádní kapr s hezkou stavbou těla, gratulace 😉

                #257582
                dasty carp
                Účastník

                  Fitáčku děkuji,,je to fešák a jak bojoval nádhera)) 😉 😉 😉 😉 😉 😉

                  #257590
                  Luba
                  Účastník

                    Ahoj chlapi! Tak jsem se vrátil z novomlýnské a jediné foto které můžu nabídnout je západ slunce nad pálavou. Již po několikáté se tu třeli cejni a kapři nešli, takže jsem nakonec ukecal jen jednu pětašedesátku a vypnul jí přímo ve vodě. Na čtyři dny krmení pěkná bída a kapraři na řece pod nádrží na tom nebyli o nic lépe. Tak jeden kapřík tu byla v tom týdnu asi norma…. Ale nevadí! Příště jim napráskáme! 😆 😆 😆

                    #257593
                    Fit
                    Správce

                      Luba: Jasně, že příště jim to nandáš 😉 . Aspoň v tom nejsem sám, kdo nemá slavnou sezónu 🙂 . Však to není jen o rybách 😉 ., ale když jdou, tak je to lepší 😆 Ať se daří!

                      #257595
                      basnak
                      Účastník

                        Dasty: gratuluji vám kluci ke krásným rybám 🙂

                        Luba: Aspoň si se dostal pořádně k vodě. Já se dostanu tak jedenkrát za týden na 3-5hod. chytačku, udělám pár záběrů od kapříků a jedu dom. Na noční vycházku jsem se letos ještě nedostal. 🙄 PS: A to jsem si myslel, že cejn už je dávno vytřený, že se teď spíš bude třít plotice a ouklej. Ale jak čtu tak je to všude jinde.

                        Fit: Kurňa chlape ty jsi snad dostal pytel smůly pod stromeček, to není možné. Nechci být pověrčivý, ale vzal bych si sebou ty staré pruty a spoň jeden nahodil 😆 😉 Ale tak snad už se to zlomí a bude to brutalita 😈

                        #257598
                        Fit
                        Správce

                          basnak: Ale jo, už se to lepší, už jsem chytil pár násaďáků 😆 . A starý pruty vzít nemůžu, protože jsem je už prodal 🙂 . Už mi snad končí zkoušky ve škole, tak snad přes léto něco lepšího přijde, protože bude konečně trochu víc času 😉 .

                          #257599
                          Luba
                          Účastník

                            Jo máte pravdu chlapi, bylo tam hezky a teď se pomalu chystám na Trnávku tak si snad zlepším skóre i když větší kapři jsou jistě na Mlýnech. No a to tření cejnů tam je pravidelně v několika vlnách každej rok a je to normálka. Ještě bych se rád dostal začátkem příštího měsíce aspoň na týden na Dešnou než to tam zavřou, pak na Asuán, Vranov a ještě někam kde to vůbec neznám, takže plánů mám spoustu a úspěch se letos ještě jistě dostaví. 😥 Asi… Snad… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

                            #257601
                            Mike
                            Účastník

                              Zdravím kolegy kapraře
                              Strávil jsem 4 dny na Opatovickém písáku a konečně se mi splnil sen kaprem přez 10 kg:-). Je to zvláštní, ale vždy jsem tam nejvíc ryb chytil za maximálního vedra od 1000-1500. Tato výprava nebyla vyjímkou. Největší jikernačka měla krásných 88 cm a 12,46 kg, dále dva krásní lysci mezi 5-6 kg. Celou výpravu jsem se prochytával kapříky mezi 38-50 cm, pro které nebyly problém i dvě 20 mm boilie a 3 cm od obloučku háčku č.6. Celkově se povedlo asi 25 ryb, takže úspěch. Krmil jsem boilim od CIB v příchuti Fruits + kukuřicí(vnadící raketou)+ halibut peletky v PVA punčoše(už kvuli zamotání v té podvodní džungli).Jako nástraha se mi osvědčil panáček nebo již zmíněné dve 20mm potápivá boilie příchutě ryba, bloodworm, ořech a oliheň.
                              Bohužel zatím nedisponuji kvalitním foto zařízením, takže aspon jedna fotečka z mobilu. Příště se už polepším 🙂

                              http://img7.rajce.idnes.cz/d0702/4/4996/4996162_a29a8a372505dd8d3f77708d0f5ad971/images/12461.jpg” />

                              #257602
                              Fit
                              Správce

                                Mike: Veliká gratulace! To je nádhera, ať se daří dál! 😉

                                #257603
                                basnak
                                Účastník

                                  Mike: Supr ryba. Taková se hodně cení, když se člověk prochytává menší sortou kapříků. Gratulace 🙂

                                  #257610
                                  Mike
                                  Účastník

                                    Děkuji moc 😉 …nakonec jsem přítelkyni přemluvil na 3denní “dovolenou”, takže se na písák opět vracím a snad se opět zadaří.Přítelka minule projevila skvělé vlohy pro vnadění cobrou, takže se nebude nudit 😀 😆

                                    #257612
                                    Fit
                                    Správce

                                      [quote=”Mike”]Přítelka minule projevila skvělé vlohy pro vnadění cobrou, takže se nebude nudit 😀 😆
                                      Tak to se máš 😆, máš to dobře vymyšlený 🙂 . Tak ať se zadaří 😉 .

                                      #257629
                                      Black pepe
                                      Účastník

                                        Serus chalani pridávam fotky rýb z dnešného roka 😀 😀

                                        #257631
                                        Black pepe
                                        Účastník

                                          #257633
                                          Black pepe
                                          Účastník


                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 161. až 180. (celkem z 305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.