Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257515
    dasty carp
    Účastník

      Ahoj všem,,posílám vám fotky z šesti denní výpravy,,která byla pro mě i trošku vyjímečná tím že semnou byl můj nový parták bráška,,Wolis,,který začal s kaprařinou na podzim loni,,Ale ted k lovu,,Počasí stálo za prd,,proměnlivé vedro bouřky do toho květ vrby a začíná topol..Museli jsme se dvakrát i stěhovat a rybu hledat,Nakonec se to i vyplatilo a jsem rád že jsem se takto rozhodl,,Na břech jsme dostali 18kaprů od 5kg a výše a třešnička byla Brášky ryba šupík 15,20kg..Velmi dobře až neuvěřitelně šlapalo Biks.A i Speciman-Liver nebyl pozadu))))
      Všem přeji hodně uspěchů Dasty))

      #257516
      dasty carp
      Účastník

        😉

        #257517
        dasty carp
        Účastník

          😉

          #257518
          dasty carp
          Účastník

            😀

            #257519
            dasty carp
            Účastník

              🙂

              #257520
              dasty carp
              Účastník

                BP-Chlape velká gratulace k nádherným rybách,,jen tak dál,,Datsy 😉 😉 😉

                #257521
                Fit
                Správce

                  dasty carp: Velká gratulace, krásní kapři . Já chodím tak maximálně na zkoušky do školy 🙁 . Ať se daří dál 😎 😉

                  #257522
                  Black pepe
                  Účastník

                    Pripájam sa ku gratulácii Dasty 😉 Držte sa aj s parťákom!!!!!! 🙂 😀

                    #257524
                    Pepin
                    Účastník

                      dasty carp : negratuluju, ale závidím… 😆 😆 😆

                      #257528
                      basnak
                      Účastník

                        Dasty: Kluci paráda, congratulation!!! Jen tak dál, ať vám to jezdí. 😀

                        #257531
                        zadar
                        Účastník

                          dasty carp Moje heslo je, když ne já, tak nikdo a když já, tak jenom já, žádné gratulace se ode mě nedočkáš, už mě začínáš s..t 😡 🙂

                          #257537
                          Luba
                          Účastník

                            Ahoj chalani! Tak jsem se vrátil z cest po několika revírech ale žádné extrovní ryby nemám. Všude nálet z jív a topolů a navíc se kapři začínají třít. Takže rřeba na Trnávce jsem dostal jen několik pětikiláčků co neměli chuť na sex. Je pravda že revírky co jsem projel žádné tak excelentní kapry jaké mají Dasty a Black pepe (k čemuž gratuluji!) patrně neobsahují, ale přece jen mohl nějakej lepší přijít. Snad se to podaří vylepšit příští měsíc na Mušovských jezerech…. Ať vám to jezdí!

                            #257538
                            Fit
                            Správce

                              Luba: Tak lepší než nic 😉 , podívej se na mě, já nechytnu už ani malýho 🙂 . Teď mám minimum času kvůli zkouškám, ale od 4. června jedu zkusit ten Vranov, jak jsem tady psal, tak uvidíme. A na léto plánuju pořádně ozkoušet řeku Jihlavu s Kaprnakem, třeba tam nějaké poklady budou 😉 .

                              #257539
                              Luba
                              Účastník

                                Tak třeba se Ti na tom Vranclu zadaří! Pak dej vědět až půjdete na tu Jihlavu, možná bych si udělal chvíli času a zajel si zachytat s vámi a trochu pokecat…

                                #257540
                                Fit
                                Správce

                                  [quote=”Luba”]Tak třeba se Ti na tom Vranclu zadaří! Pak dej vědět až půjdete na tu Jihlavu, možná bych si udělal chvíli času a zajel si zachytat s vámi a trochu pokecat…
                                  Tak jo, na tu Jihlavu se můžeme třeba někdy domluvit, máme vytipované místa a postupně rozkrmujeme, ale ty prozradím jenom osobně 😉 . Vidím to spíš až tak na červenec – září, protože teď mám školu a jsem pořád někde pryč taky. Přes prázdniny to hodláme více zkoušet, protože snad bude víc času. Ale určitě se můžeme ještě potom domluvit, já bych se určitě rád seznámil a pokecal osobně… 😉

                                  #257556
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    Ahoj chlapy,tak jsem opět vyrazil na jeden den k vodě,,Na místo jsem se dostal až okolo22hod.večer a nahodil jsem až ve 4ři ráno,,okolo desáté ráno jsem měl už prvního kapříka a to zvláštního lysce.))Pak už byly jen menší kapříci okolo 5-7kg.Opět skvěle fungoval Spiceman-Liver,,ale vše jen na dipované.

                                    #257557
                                    Black pepe
                                    Účastník

                                      Gratulujem Dasty tiež pridávam jedného nočného 😀 😉

                                      #257559
                                      Fit
                                      Správce

                                        Velká gratulace oběma 😉 To se někdo má… 😎

                                        #257561
                                        dasty carp
                                        Účastník

                                          Díky a B.P.-Také GRATULACE))

                                          #257568
                                          dasty carp
                                          Účastník

                                            Ahoj,dnešní odpolední rybačka se synátorem,,))Kterému se velmi dařilo a natrhl mi pr…)))))))S krásnou parmou)))

                                            Jelikož ted kapříci stávkují,,tak feedrujem

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.