Úlovky a výpravy v roce 2011

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 304 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel basnak a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 305)
  • Autor
    Zápisy
  • #257427
    zadar
    Účastník

      MartinLK Krásní kapři, také mám ty sportovce rád, ale nemáte je jenom na Dunaji 🙂 z Labe mám podobné bojovníky, první a druhý obrázek je jeden kapr na stejném místě má skoro 90 cm a třetí obrázek je o měsíc později, o 10 km jinde, myslím že to je ten samý, asi si mě nějak oblíbil, ale bojoval úžasně.

      #257428
      Fit
      Správce

        zadar: Parádní kapři 😉 , já mám taky tento typ kaprů moc rád, i když jsem chytil takovéhle kousky max. kolem 7-8 kg, tak je to suprovej boj vždycky. Říkám jim “terénkozy” 😆

        Třeba tenhle z roku 2008, ten měl skoro 80 cm, fotka jinak nic moc 😆 🙂
        http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/gallery/image.php?mode=medium&album_id=1&image_id=15” />

        #257429
        dasty carp
        Účastník

          Gratulace uspěšným lovcům 😉 😉 😉 😉 Jen tak dál chlapy

          #257431

          Ano máš pravdu ! sú to nádherné bojovne riečne formy ! ale pozri na tie dve fotky čo som chytil ja a ešte moj otec , aký je ,fakt jak tloušť a ten chvost jak lopaata ! 😉

          #257432

          [quote=”Fit”]zadar: Parádní kapři 😉 , já mám taky tento typ kaprů moc rád, i když jsem chytil takovéhle kousky max. kolem 7-8 kg, tak je to suprovej boj vždycky. Říkám jim “terénkozy” 😆

          Třeba tenhle z roku 2008, ten měl skoro 80 cm, fotka jinak nic moc 😆 🙂
          http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/gallery/image.php?mode=medium&album_id=1&image_id=15” />

          ten moj mal okolo 80cm a vážili tak +- 5 kg 😉 😉 😉 😎

          #257459
          Black pepe
          Účastník

            Nazdar chalani úlovky z mojej poslednej výpravy 😀 😀
            ” žiadny súkromák,žiadny privátny revír,žiadne madarsko”!!!!!

            #257461
            Black pepe
            Účastník

              #257463
              Black pepe
              Účastník

                #257465
                Black pepe
                Účastník

                  #257469
                  zadar
                  Účastník

                    Black pepe No holt slušnej oddíl, asi to umíš 🙂

                    #257471
                    Fit
                    Správce

                      Přidávám se ke gratulacím 😎 😉 .

                      #257472
                      Black pepe
                      Účastník

                        Dík chalani dúfam že nekončíme 😀 😀

                        #257475
                        Pepin
                        Účastník

                          [quote=”Black pepe”]Nazdar chalani úlovky z mojej poslednej výpravy 😀 😀
                          ” žiadny súkromák,žiadny privátny revír,žiadne madarsko”!!!!!

                          05.jpg

                          😯 hluboce smekám 😀

                          #257485
                          basnak
                          Účastník

                            BP: no ty ses nám rozjel panečku, klobouk dolů. Velice moc krásné ryby, gratuluji a ať ti to jezdí 😀 těším se na další fota. 😉

                            #257489
                            Black pepe
                            Účastník

                              Robota stojí tak som vybehol na necelé 3dni zase k vode 😉 tu sú výsledky 😀 😀
                              Chytené na hotovky starbaits,,SIGNAL a INSTANT FRENZY 🙂

                              #257491
                              Black pepe
                              Účastník

                                #257493
                                Black pepe
                                Účastník

                                  #257497
                                  Fit
                                  Správce

                                    Black pepe: Jak ty to děláš….? Začínám ti dost závidět asi 🙂 . Velká gratulace, letos máš teda našlápnuto a plníš tu to fakt pěkně… 😉 😎

                                    #257501
                                    Black pepe
                                    Účastník

                                      Nazdar teraz mám dosť volného času,,akosi máme pomenej roboty a zákaziek tak chodím k vode čo to dá 😉 😉
                                      Chcem toto volno max. využiť lebo človek nikdy nevie kedy sa zase nahrne kopec roboty a potom bude problém dostať sa niekam k vode 🙂

                                      #257514
                                      honza.michi
                                      Účastník

                                        Ahoj,byl sem na rybach asi tejden,tahnul sem se přes 20Km na kole abych si pořádně zachytal,ale ono nic,za celý týden sem chytil až poslední den kaprříčka 58cm…. 🙁(( docela mě to štve !! 😀 ale ten pocit tam prostě sedět a čekat je dokonalý 🙂

                                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 305)
                                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.