Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 173 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Xylo a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 174)
  • Autor
    Zápisy
  • #258982
    basnak
    Účastník

      Fit: To bych na ni musel chytat dvacky 😆 jen škoda že tady u nás žádná neplave 🙂 😉

      #258995
      Macin
      Účastník

        Posílám fotečky z předposledních výprav. U vody bylo krásně. Oba kapříci sluply kuličku s boilie mixu Mystery.

        #258996
        Fit
        Správce

          Macin: Velká gratulace, pěkné kousky 😉

          #259017
          basnak
          Účastník

            Zdarec, posílám další zářez Krvavé vanilky v podobě šupinatého hřebce.

            Macin: Zdar chlape, konečně na rybách 🙂 ?, gratuluji 😉

            #259019
            dasty carp
            Účastník

              Gratulace chlapáku 😉

              #259020
              dasty carp
              Účastník

                Ahoj,tak konečně jsem se po delší době dostal aspon na jednu noc k vodě,Těšil jsem se jak malej kluk a oto víc že jsem jel s novými proutky,HiS-3lb,Rozhodl jsem se jet jen pod širák a to byla chyba,dost totiž pršelo)))Aspon jsem odzkoušel i letos novej spacáček který měl být nepromakavý a také neprotkla ani kapka,Takže paráda.A co se týče samotného lovu,za moc se mi povedlo udělat asi 10záběrů,takže jsem se v tom dešti ani moc nevyspal)Měl jsem sebou Big-Mik-BigS,a ještě zbyteček LiveRiX-Mazaná Škeble.Více záběrů jsem měl na BigS,ale na škebli byly dva záběry a zase vvětší kapříci,Vše jsem odchytal ve 20mm koulích)Moc jsem si to užil a hlavně proutky řádně pokřtil,,)))Dasty

                #259023
                Fosgen
                Účastník

                  poprvé jsem se byl podívat na kapry taky “ven” … loveno na TCF bond javor/česnek a Four Seasons frankfurtská klobása

                  #259025
                  Fit
                  Správce

                    Gratulace chlapi! Všichni tři paráda! 😎

                    #259027
                    zadar
                    Účastník

                      Byl jsem se podívat na Labi, nové místo a docela hezké ryby, ale musel jsem se probojovat ataky nenažraných tloušťů. Ryby uloveny na boiles H.P. to znamená hrnkovka prostá.

                      #259032
                      Fit
                      Správce

                        zadar: Gratulace! 😉

                        dasty: Jsem si zrovna prohlížel na YouTube Tvé poslední video, moc pěkný ten hrčák a super úlovky 😉 . Vložím to sem i pro ostatní 😉 .

                        http://www.youtube.com/watch?v=Y81y09N8rXc“>http://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=Y81y09N8rXc

                        #259048
                        dasty carp
                        Účastník

                          Fitáček-j,děkují

                          #259049
                          dasty carp
                          Účastník

                            Ahoj posílám další kratoučkou zprávu od vody,která byla ve znamení brutální bouřky i s kroupami,Pršelo tak až se nám rozlil rybník a mi jsme plavali)))A aby toho nebylo málo příjezdová cesta se nám také celá zaplavila.U vody jsem ztrávil s kamarádem dvě noci.Za tu dobu jsem zdolal 6kapříků.většina kaprů byla večer a přez den se jim nechtělo,opět jsem tedy zkusil udělat změnu a chytat kapry na plovky ve dvou metrech,,To jediné platilo a donutilo kapříka si zobnout.Jako uspěšná plovka byla Kyselá Hruška od CCmore.Zbytek kapříků bylo na Big-Mik-BigS ve 20mm.Většinu kapříků jsem nachytal podél břehu,mimo těch na plovku,který byli chyceni na volné vodě)))I když jsme vymokli jak slepice a stále byly mokrý a chodili v blátě to stálo zato))
                            Všem přeji mnoho uspěchů
                            ,,,Dasty,,

                            #259050
                            dasty carp
                            Účastník

                              Ještě montáž)

                              #259060
                              dasty carp
                              Účastník

                                Opět jedna noc u vody,Povedli se dva záběry a jeden menší šupík jako uspěšnou nástrahou se opět stal Big-Mik-BigS 😉 😉 😉

                                #259061
                                zdenek123
                                Účastník

                                  dnes jsem se po dlouhe dobe dostal k vode..nez me vyhnala bourka… ta peleta u toho cejnka mela 20mm…chudinkovi se to tam ani nemohlo vejit 😆

                                  #259064
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    Ahoj posílám další zprávičku která dopadla aspon pro mě na jedničku,,jelikož byl semnou můj 5letý syn,Na ryby jsme jeli jen na dvě noci.Musel jsem se více snažit o více záběrů,aby z toho prdola něco měl.A hlavně pochytat kapříky i přez den což se i povedlo,.Musel jsem chytat na dipované boilie a čím jsem krmil jsem vždy odmáčel ve vodě plus ještě pár vysušených kvůli větším rybám.Chytal jsem opět jen na Big Mik-BigS,,toto boilie je něco užasného)))měl jsem sebou asi 8kg boilie a nezbylo mi nic)))Kapříky jsem tak rozežral že už to bylo i na mě moc za ty dva dny jsme nachytali přez 20kapříků od 65do80cm.A nejvetší kapřík výpravy se povedl 13,50kg šupík,,Tak jak kapříci reagovaly na krmení dokazovalo po jejich vytažení jejích vyměšování na mojí podložku)))Byli to užasné dva dny se super partáčkem)))
                                    Všem přeji mnoho uspěchů
                                    ,,,Dasty,,,

                                    #259079
                                    superweb
                                    Účastník

                                      Koncem kvetna jsem psal ze doplnim fotku pekneho kaprika s velkyma supinama..tak trochu se zpozdenim 🙂 Bohuzel kvalita mobilniho telefonu a k tomu ostre slunce 🙁
                                      Prace ted moc lov nedovolila, ale od soboty do nedele me ceka vyprava asi na nejakou piskovnu, konkretni vodu je jeste treba vybrat 🙂

                                      #259080
                                      Luba
                                      Účastník

                                        Ahoj všem!
                                        Právě jsem se vrátil ze 14ti denní výpravy na svou oblíbenou Trnávku a tak se aspoň v rychlosti podělím o zážitky.

                                        Letos byla výprava první týden ve znamení vedra, bouřek a absolutního nezájmu ryb a až druhý týden se ochladilo a začala brát větší sorta kapříků hlavně v noci. Ryby na přehradě oproti minulým rokům doznaly značné újmy ve zdravotním stavu a je tu spousta “bolavých”, trpí vodnatelností, kapřivcem a děsným zacházením rádobyrybářů.

                                        Testoval jsem hlavně svoje nové boilies Raptor. V porovnání s 3XL je trochu méně selektivní, takže budu muset ještě zapracovat, ale jinak jsem spokojen. Nepatrně lepší výsledky co do počtu záběrů mělo jen N-But-acid.

                                        Přeju všem hodně hezkých úlovků a zážitků!

                                        [album]813[/album] [album]812[/album]

                                        #259087
                                        dasty carp
                                        Účastník

                                          Opět jsem se utrhl na jednu noc s druhým synem a docela se nám dařilo co do počtu záběrů.Za noc jsme udělali 7záběrů a z toho nej. kapřík necelých 11kg.Mladému se to moc zamlouvalo a už se plánuje další výjezd)))Vše bylo pochytáno opět na Big-Mik-BigS v totožném dipu ve 20mm průměru.
                                          Všem přeji mnoho uspěchů
                                          Dasty

                                          #259114
                                          Fosgen
                                          Účastník

                                            Během posledních dní se mi taky pár ryb povedlo na TCF Bond javor/česnek a javor/chilli, pár záběrů jsem měl i na frankfurtskou klobásu …

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 174)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.