Fit

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,601. až 2,620. (celkem z 2,670)
  • Autor
    Zápisy
  • odpověď na: Merenye #252071
    Fit
    Správce

      Díky za info, určitě se může někomu hodit. Jinak fotky celkem pěkné a ryby taky 😉 . Třeba se tam v budoucnu taky někdy podívám 😉 .

      odpověď na: CHAT (volná diskuze) #252034
      Fit
      Správce

        [quote=”dasty carp”]Bylo by dobré,ještě zprávy od vody??Fota ulovku?? 😉 atd..

        Ok, díky za tip. Určitě jsem pro všechny návrhy. Není problém časem vytvořit tyto nové sekce. Kdybych zrovna nešel pryč, tak se do toho klidně hned pustím 😉 . Ještě jednou díky. Další připomínky klidně sem…

        Tak zítra 😎

        odpověď na: CHAT (volná diskuze) #252032
        Fit
        Správce

          Proč ne, můžu třeba zítra zde založit novou sekci Představ se… nebo něco na ten způsob. Toto fórum je v začátcích, protože dříve běželo na jiném systému. Ale už tu je 57 členů zhruba po měsíci, tak si myslím, že se to tu určitě pěkně rozjede 😉 . Spoustu lidí znám ještě ze starého fóra, které bylo poměrně velké a běželo asi dva roky.

          No nic, teď jdu ale za přítelkyní, takže do zítra čau 😎 . Dejte klidně lidi vědět, jestli mám založit tu novou sekci na představování se… 💡

          odpověď na: pruty? #252026
          Fit
          Správce

            [quote=”dasty carp”]Ahoj,,Nevím kde se představujete,ale zdravím vás zde… 😉 😉 😉
            K otázce co se týče prutu,tak jsem na ně blázen.,,,spíše uchyl,,,Pruty jsem si nechal postavit na zakázku… 😉

            Ahoj,
            no, žádná sekce na představení tu zatím není 🙂 . Možná bych ji ale mohl vytvořit, to mě nenapadlo. Tak jestli na to nezapomenu, tak ji časem zřídím. Čím více diskutujících tu bude, tím samozřejmě lépe. Hlavně bych si přál, aby tu byla dobrá kvalita příspěvků 😉 .

            Jinak co se týká těch tvých prutů, tak vypadají moc pěkně. Tvoje celková výbava vypadá moc pěkně 😉 . Ještě aby brali kapříci, ale to určitě budou! Přeju hodně úspěchů 😉

            Fit
            Správce

              To jo, máš pravdu. Letos to ale občas vyzkouším. Ale spíš asi taky jednu větší, než dvě dvacítky na dno. Ale viděl jsem, že to tak někdo dělal 😉 . Moje psychika by to ale možná nezvládla… 😆

              odpověď na: Tacklebase #252019
              Fit
              Správce

                [quote=”Pepe imt”]Vidiš a teraz ma až napadlo odkial som sa dostal k Carpheart..Z tejto stránky 😉

                Tak to mě moc těší 😉 . Snažím se občas sledovat zahraničí, ale na všechno bohužel taky není čas 🙄

                odpověď na: Tacklebase #252016
                Fit
                Správce

                  [quote=”Pepe imt”]Inač viem raz začas pozrieť online CARPHEART TV 😉 http://www.carpheart.de/tv.php

                  Jo jo, taky sleduju, alespoň si zdokonaluju němčinu. Pro ty, co neví, tak jsem o tom při vzniku tohoto serveru psal menší článek: Kaprařská televize na Carpheart.tv startuje

                  Občas tam jsou docela zajímavé informace. S Björnem Rosenthalem (autor toho projektu) jsem si dokonce i psal mailem 😉 .

                  odpověď na: Používáte zpětné olova (backleads)? #252009
                  Fit
                  Správce

                    [quote=”Pepe imt”]Nazdar FITE našiel som niečo o backleads
                    http://www.carpweb.cz/2009-01-backleads-zpetna-olova.php

                    Jo jo, už jsem četl, ale díky 😉 . Určitě dobrý článek i pro ostatní.

                    odpověď na: Používáte zpětné olova (backleads)? #252003
                    Fit
                    Správce

                      No, možná to letos zkusím vyzkoušet na naší malé řece, kde by mohli být i větší kapři (možná 💡 ). Lovím na velmi krátkou vzdálenost, téměř pod nohama, takže by zpětné olůvko mohlo být užitečné. Jsem už zvědavej 😉 . Ještě najít nějakej pěkněj a opuštěnej flek, kde bych mohl občas i zakrmit 😯

                      odpověď na: Vlasove rovnátka ano! či nie? #252002
                      Fit
                      Správce

                        Jo jo, ty podvodní záběry jsou opravdu super, je to nádhera se na to dívat 💡 .

                        Jinak já plastické olovo používám většinou i u vyvážených nástrah (boilies na panáčka). Většinou totiž, když to vyzkouším u břehu na mělčině, tak to plave a z toho důvodu tam dávám to plastické olovo, aby to bylo jen několik cm nade dnem. Viz foto:

                        návazec na kapry

                        Na takovou montáž jsem chytil spoustu kaprů a nemám problém…

                        odpověď na: Dipy #251994
                        Fit
                        Správce

                          Jo, to DVD jsem taky viděl. Jinak, pokud chceš nějaký jednoduchý tip 😉 , můžeš použít obyčejné Maggi, funguje to poměrně dobře.

                          odpověď na: Olověnka #251991
                          Fit
                          Správce

                            Osobně jsem jiný uzel než ten, co je na té krabičce neviděl. Olověnku jsem ale zatím ještě nikdy nepoužíval, i když ji doma mám. Už jsem tu psal jinde, že ji letos začnu občas používat taky 😉 . Tak jsem zvědavej, musím si to vyzkoušet navázat, jestli to vůbec budu umět 🙂 .

                            odpověď na: Rada #251989
                            Fit
                            Správce

                              Pokud se bude jednat o menší řeku nebo nebudeš chtít nahazovat na velké vzdálenosti, tak si myslím, že je použít určitě můžeš. Záleží na velikosti cívky… Rozdíly v těchto dvou typech asi moc nebudou (ten první má více ložisek a podle vzhledu mi přijde osobně lepší 😉 ). Chtělo by to ale podívat se na ně osobně a ne jen z fotky. Na běžné chytání si myslím, že budou ok, pokud do toho nechceš investovat velké peníze.

                              odpověď na: Feeder montáže #251984
                              Fit
                              Správce

                                Ahoj, podívej se sem, tady jich je velké množství: http://www.mrk.cz/montaze.php?menuid=12

                                Stačí si jen vybrat, viděl bych to tak, že v jednoduchosti je síla 😉 .

                                odpověď na: Olověnka #251983
                                Fit
                                Správce

                                  Ahoj,
                                  zkus se podívat na toto video: http://video-navody.cz/video/26-rybareni-jak-spojit-navazec-se-snurou-s-olovenym-jadrem

                                  Teď jedu pryč, ale zkusím sem třeba ještě odpoledne napsat něco víc (jestli něco najdu). Zkus taky hledat přes google 😉 .

                                  odpověď na: Halibut pelety a nugety? #251967
                                  Fit
                                  Správce

                                    Díky za pěknou odpověď. Vidím to tak, že budu ty klacíky do dírky používat taky, vosk je podle mě taky ne moc dobré řešení a hlavně to je i víc pracný. Dobrý nápad s tím klacíkem, ještě jsem uvažoval, že bych to nějak vyplnil krmítkovou směsí, ale ten klacík bude určitě lepší 😉 . Ještě jednou díky 😉 .

                                    odpověď na: Jaké preferujete háčky pro lov kaprů? #251963
                                    Fit
                                    Správce

                                      Vypadají moc pěkně, akorát jsou (koukám) bez protihrotu. Osobně bych radši ty s protihrotem. Nikdy jsem ale bez protihrotu nechytal, tak nevím… 🙄

                                      odpověď na: Naj partikel… #251959
                                      Fit
                                      Správce

                                        [quote=”Nitram”]A kde sháníte řepku,letos ji chci zkusit

                                        No, dá se sehnat třeba v nějakém zverimexu, ale většinou tam bývá dost drahá. Nejlepší je, když má člověk nějakého známého, který má ke krmivům přístup 😉 . Já to ale bohužel také nejsem. Většinou se k tomu dostanu nějakou náhodou, a to spíše přes tátu 😉 .

                                        odpověď na: Montáž…montáže…. #251949
                                        Fit
                                        Správce

                                          [quote=”lackot”]Tak som behal po nete a nasiel zopar animácii možných naväzcov. Ak ma niekto chut pozrite celkom pekne spracované.

                                          http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=10209
                                          http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=10210

                                          Jo jo, to máš pravdu. Tyto videa jsou i na těchto stránkách v sekci videa . Je jich tam možná i více, už si ale nevzpomínám, co jsem všechno zveřejňoval. Určitě tam je ještě taky bezuzlové vázání pro úplné začátečníky. Tyhle animace jsou opravdu povedené 💡 .

                                          odpověď na: Tyčovka… #251946
                                          Fit
                                          Správce

                                            S tím, co psal basnak se nemůžu tak moc ztotožnit. Je možné, že na tom něco málo bude, ale osobně si nemyslím, že tyčovka kaprovi vadí. Možná fakt u těch hodně zkušených (několikrát ulovených) a starých kaprů a tam, kde se tyčovka neustále používá. Protože kapr asi moc nepozná, jestli se jedná o nějaký klacek či větev ve vodě, nebo je to kaprařská bójka. Ale to je můj názor 😉 . Na každém šprochu, pravdy trochu 😀 .

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,601. až 2,620. (celkem z 2,670)